Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розміщення магазину по фен шуй. Варто звернутися за допомогою до фен-шуй, для кращого ведення бізнесу. Фен шуй для торгівлі і магазинів

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Фен шуй для торгівлі і магазинів

Фен шуй для торгівлі і магазинів

Успішність будь-якого бізнесу – справа тонка і дуже актуальна для його власника. Кожному підприємцю хочеться, щоб його справа розвивалася і процвітала незалежно від його характеру і спрямованості. У тому числі це стосується торгівлі, яка має на увазі спочатку досить великі вкладення, які в разі невдачі або несприятливих умов можуть не просто не окупитися, а зовсім залишити свого господаря біля розбитого корита.

Але не потрібно впадати у відчай завчасно. Навіть якщо ви помітили, що при всіх, здавалося б, правильно налагоджених процесах і складових справа рухається зі скрипом і не набирає обертів, на які ви розраховували – паніка не найкращий порадник. І, можливо, варто звернутися за допомогою до стародавнього мудрого мистецтва фен-шуй, яке, напевно, виявить ті найважливіші моменти, що перешкоджають успіху, на які ви не звернули увагу.

Розташування магазину по фен шуй

Якщо ідея бізнесу на етапі старту і підбору торгової площі, то перш, ніж зупинити свій вибір на якомусь варіанті, варто врахувати кілька моментів. Вибирайте магазин в районі з хорошою прохідністю, навіть якщо поруч уже будуть інші магазини. Обов'язково зверніть увагу на підхід до нього і рівень його розташування щодо інших магазинів: якщо це напівпідвальне приміщення або рівень його дверей нижче, ніж у інших, наприклад, через відсутність сходинок на підході – удача не буде в ньому затримуватися. Бажано, щоб рівень підлоги магазину був трохи вище рівня дороги.

Добре, якщо фасад магазину як мінімум не менше, ніж у сусідніх, а краще – більше. Головний вхід повинен бути помітним і привабливим, можливо навіть солідним – адже саме він буде звертати увагу випадкових перехожих. Вважається сприятливим, якщо двері в магазин розташовані праворуч від центру, якщо стояти обличчям до магазину – на стороні Зеленого Дракона, який символізує активність. А ось розташування її зліва від центру, на стороні Білого Тигра може залучити нещасні випадки, якщо потурбувати його дух.

Двері повинні бути справні і добре відкриватися. Можна на вході повісити музику вітру, дзвіночки або бамбукові палички, які не тільки будуть сповіщати про прихід відвідувача, але і залучати своїми звуками позитивні енергії і розсіювати негатив. У деяких східних країнах над входом вішають зображення святих і богів багатства.

Якщо магазин має складські приміщення, потрібно відразу звернути увагу на їх стан. Вони повинні бути добре оснащені і утеплені, без вогкості і протягів. Але при цьому з хорошими широкими проходами, зручними для пересування працівників і підйомної техніки.

Торгівельна площа і Ци

Ми вже знаємо, що основним завданням фен-шуй є управління потоками Ци в просторі, яка повинна бути позитивною і циркулювати в приміщенні плавно й безперешкодно, забезпечуючи тим самим поліпшення всіх сторін життєдіяльності. Іншими словами, навіть якщо ви забили свій магазин товаром під зав'язку і на будь-який смак, але проходи між стелажами і по всьому приміщенню в цілому вузькі і на кожному кроці енергія натикається на кути і перешкоди – тоді стає зрозуміло, чому торгівля йде з трудом. І так само не комфортно в цих вузьких проходах буде відвідувачам, які будуть відчувати тиск і не зможуть сконцентруватися на потрібному об'єкті. В ідеалі в магазині має бути досить просторо для того, щоб в проході спокійно розійшлися 2 людини, проходячи повз третю, що зупинилася подивитися товар, що цікавить.

Сам товар повинен бути добре представлений і освітлений, даючи можливість добре його розглянути і дізнатися ціну. На полицях має бути охайно, дотримані порядок і чистота – це перше, з чого починається фен-шуй. Освітлення в магазині має бути досить яскравим, але не сліпучим – адже, як ми знаємо, енергія Ци прагне туди, де світло, але при цьому потрібно врахувати інтереси покупців і не засліпити їх. Температура в приміщенні повинна бути помірна, не холодно і не жарко, і досить свіжого повітря – вентиляція повинна бути в справному стані і забезпечувати циркуляцію повітря по магазину.

В оформленні магазину – як його внутрішньої торгової площі, так і зовнішнього фасаду і рекламних матеріалів можна дотримуватися різних підходів. Починаючи від характеру бізнесу, закінчуючи відповідністю з особистою стихією власника. Якщо спеціалізація бізнесу дозволяє (наприклад, в магазині книг або одягу), фен-шуй вітає включення тихої спокійної музики – оскільки згідно з вченням, тиша, що давить, настільки ж погана, як і надмірний шум. Персонал повинен стояти обличчям до дверей і дружелюбно вітати покупців.

Щоб уникнути витоку енергії через вхідні двері навпроти входу не рекомендується розміщувати дзеркала. З цієї ж причини несприятливим вважається розташування навпроти входу сходів на верхні поверхи, якщо магазин багаторівневий. Якщо така ситуація має місце бути – створіть на шляху Ци яку-небудь перешкоду. Це не обов'язково повинен бути громіздкий стелаж, цілком достатньо буде поставити невелику тумбочку з нішами для цікавих декоративних штучок і квітами на ній. Рослини і тварини взагалі сприятливо впливають на атмосферу в приміщенні, потоки енергії та, відповідно, торгівлю – головне, щоб вони були здорові і доглянуті. Трохи меншим ефектом володіють штучні рослини, наприклад з шовку, і їх зображення.

Розташування каси у магазині

Неправильне розташування касового апарату в магазині може зіграти істотну роль в успішності всього заходу. Касу бажано розташовувати так, щоб вона не впадала в очі при вході (за винятком ювелірних магазинів) і не перебувала прямо навпроти вхідних дверей. Вона повинна бути недалеко від входу, щоб при виході не можна було пройти повз неї. Китайські підприємці часто вдаються до метафізичного способу збільшення доходів за допомогою дзеркала, розміщуючи його так, щоб каса і гроші в ній відбивалися в ньому.

Також дуже часто можна побачити поруч з касовим апаратом різні талісмани, які залучають достаток грошей і удачу. У їх числі, наприклад, талісман процвітання, кіт Манеки-неко і трьохлапа жаба, грошове дерево і китайські монети, бог Хотей і інші грошові божества. Однак при цьому не варто забувати по помірність: багато талісманів фен-шуй – це поганий фен-шуй. Вивчіть глибше значення кожного талісмана і виберіть щось одне.

Фен-шуй – універсальне мистецтво, покликане гармонізувати проходження енергії Ци в навколишньому просторі. І незважаючи на те, що в більшості випадків до його мудрості вдаються для планування домашнього інтер'єру, не варто забувати, що самі енергетичні потоки не роблять поділів і їм абсолютно байдуже, для якої мети служить те чи інше приміщення. Тому, де б ви не взялися застосовувати поради і рекомендації фен-шуй, вони в будь-якому випадку принесуть користь і сприятливі зміни, сприяючи досягненню бажаних цілей.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024