Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Використання фен-шуй для любові і шлюбу здатне змінити перебіг внутрішньої енергії і благотворно вплинути на людську долю. Фен-шуй для любові і щасливого шлюбу

Статті по Фен-шуй: Сумісність і шлюб в ба-цзи

Фен-шуй для любові і щасливого шлюбу

Фен-шуй для любові і щасливого шлюбу

Використання фен-шуй для любові і шлюбу здатне змінити перебіг внутрішньої енергії і благотворно вплинути на людську долю.

Спальня – основа взаємин по фен-шуй

Спальня – символ любові, чуттєвості і партнерства. Тому її облаштуванню варто надати особливе значення. Бажано вибирати теплі відтінки, «земні»: жовтий, помаранчевий.

Не можна використовувати стихію Води в спальні, тому що це може призвести до нерозуміння у взаєминах і зрад. Стихії Дерева і Металу в спальні теж небажані, тому що вони виснажують стихію Землі.

Елемент Металу додає відносинам партнерів гостроти відчуттів в інтимній сфері. Елемент для живлення сексуальної сфери – золото. Тому біля входу в спальню по фен шуй, на двері варто наклеїти золоті зірки або будь-які картини з позолотою на рамі.

У спальні не повинно бути дзеркала, в якому б відбивалося ліжко. Це здатне забирати удачу в романтичних справах між подружжям.

Перестановка меблів

Іноді дівчата хочуть швидше вийти заміж, але в будинку все сприяє тому, щоб вони якомога довше залишалися самотніми. Існують речі, яких варто уникати в секторі любовних відносин. Якщо позбутися від помилок, то незабаром можна залучити в своє життя бажаного партнера і щасливий шлюб.

Необхідно правильно організувати простір в будинку. Житлове приміщення не повинно бути лігвом одинака. Краще замість односпального придбати двоспальне ліжко, пара подушок, 2 стільці, 2 лампочки. Якщо всі ці предмети будуть присутні в одиничному екземплярі, то не варто дивуватися, чому так складно знайти вірного супутника життя.

Над ліжком необхідно звільнити простір. Якщо є поруч полки, на яких багато нагромаджень, їх варто прибрати.

Якщо в південно-західному секторі у людини облаштовано робоче місце, то любові не буде. Варто перенести комп'ютерний стіл в більш відповідне по фен-шуй місце. У зоні не варто розташовувати брудний одяг, іграшки, що залишилися з дитинства або подаровані колишніми чоловіками.

Найбільш сильні елементи – Вода і Вогонь. Вони повинні бути присутніми в квартирі в помірних кількостях. Дерево і Метал можна використовувати більше, тому що це спокійні матерії. Нейтральна стихія – Земля. Її варто застосовувати в усьому будинку.

На зону любові впливає земна енергетика, яка підтримується вогненною. Такий союз допомагає розкривати і підсилювати сприйнятливість, прийняття іншої людини, здорову емоційність і в потрібних ситуаціях пасивність.

Урівноваження жіночого і чоловічого начала

Древнє вчення фен-шуй розглядає світ з позиції Інь і Ян. Це не протилежні аспекти, а які доповнюють один одного. Так потрібно ставитися до жіночого і чоловічого начал. Вони повинні не боротися між собою, а гармоніювати.

Інь і Ян перебувають в рівновазі, хоча вони полярні: як чорне і біле. Кожен раз відбувається перетворення протилежностей одна в одну, їм властиво завжди перебувати в русі, вони течуть, що народжує потік енергії Ци.

Баланс емоцій, чоловічого і жіночого починання, допомагає розвитку гармонійних відносин в особистому житті.

Залучення любові по фен-шуй – щоденна праця. Людині необхідно бути доброзичливою, гармонійно облаштовувати особистий простір. У ньому повинен бути баланс чоловічої та жіночої енергетики. Наприклад, самотній жінці не варто заповнювати всю квартиру милими квітковими орнаментами, фігурками кішок і мереживами. У такому просторі немає чоловічої енергії, залучення партнера малоймовірно. Слід доповнити простір янською енергією: придбати предмети насичених кольорів, «чоловічої» енергетики.

Талісмани для залучення любові

Важливий ритуал на залучення любові – позбавлення від сувенірів, подарунків попередніх партнерів, навіть якщо виникає думка, що ці дрібнички нагадують традиційні талісмани, які залучають любовну енергетику. Вони блокують щасливі потоки.

Плаваючі у воді свічки, пахощі допомагають залучати любовні відносини під час повного місяця. Варто прийняти ароматну ванну з цими талісманами, щоб найближчим часом зустріти бажаного партнера.

Знаки любові по фен-шуй

Парні фігурки птахів, звірів символізують гармонійний союз. Це можуть бути кішки, качки, дельфіни, лебеді. Найвідоміший талісман – яскраві мандаринки. Вони символізують міцні сімейні узи і вірність. Адже ці птахи в природі вибирають партнера тільки раз і зберігають вірність все життя. Головне, щоб сувеніри подобалися парі. Тоді вони активують сектор любові.

Статуетки повинні бути того ж кольору, що і звірі, птиці. Талісмани варто вибирати з матеріалів, що відповідають земній стихії. Добре, якщо вони декоровані напівдорогоцінним камінням.

Варто підбирати статуетки в парній кількості. Інакше є ризик запросити третього зайвого в свої взаємини.

Парних качок-мандаринок варто розташовувати правильно, щоб ці сувеніри залучали потрібну енергетику:

  • в південно-західному секторі;
  • в подружній спальні;
  • на видному місці;
  • поруч з кімнатною рослиною або акваріумом;
  • поруч зі скриньками, в яких зберігаються обручки.

Для активації любовного сектора підходить декор у вигляді парних черепашок, статуеток слонів. Все це допомагає розпалити пристрасть у взаєминах і сприяє здоровому потомству.

Блокують любовні енергії репродукції або фото самотніх людей.

Якщо збираєтеся на побачення, то варто вибирати червону тканину. Це посилює циркуляцію енергії.

Поради з облаштування квартири

Найбільш гармонійне поєднання кольорів для облаштування житлового простору – червоні, помаранчеві, які балансують з коричневими і зеленими. Тим, у кого в стосунках переважає пристрасть, в інтер'єр краще включити спокійні відтінки. Не варто вибирати яскраві жовті тони, тому що вони призводять до пригніченості.

Для спокою й умиротворення в будинку повинен бути присутній елемент Дерева, наприклад, рослини алое в горщиках. Можна повісити картини, на яких зображена природа.

Елемент Води для циркуляції любовної енергії теж необхідний. Але розташовувати його слід у ванній кімнаті, а не в спальні. Підійдуть сині предмети, морські камені, натуральні мушлі. Все це буде насичувати земну енергію любові.

Для облаштування кухні по фен шуй варто застосовувати ємності з афродизіаками, прянощами, екзотичними спеціями: корицею, коріандром, мускатним горіхом. Ці продукти забезпечують почуття заземлення, що важливо для відкриття любовної сили. Не варто розташовувати на кухні кактуси або ліаноподобні квіти. Вони несуть енергетику сварок.

Кімнатні рослини

Мандаринове дерево символізує вірність і любовний вогонь. Тому горщик з цитрусовим деревом варто встановити в секторі шлюбу. Навіть якщо почуття почали згасати, вони здатні спалахнути з новою силою.

Пристрасть можна залучити зображеннями: картина з півоніями насиченого червоного кольору – в спальні. Хороші і картки, які можна поставити на полицю з квіткою:

  • з трояндами або півоніями – символізують щирість, довірчі відносини, бурхливі почуття;
  • з парочками – проектують енергію щасливих союзів на власне життя;
  • з повним місяцем – допомагають залучати обранця з бажаними рисами характеру і зовнішності.

Сектор любові в квартирі

Територіально за шлюбні відносини відповідає західне, південно-західне крило. Тут відбувається формування відносин між дружиною і чоловіком, усіма членами сім'ї, родичами, приятелями.

Усередині кожної кімнати в квартирі є територія, яка відповідає за любовний сектор. Це може бути кут або стіна цілком. Щоб з'ясувати зону, можна використовувати сітку Багуа. Схема може зустрічатися у вигляді 8 однакових частин восьмикутника або 9 рівнозначних частин квадрата. Зображення розташовуються поверх плану квартири, потім їх потрібно співвіднести з даними компаса.

Основний принцип фен шуй для залучення любові і шлюбу – привабливість цієї зони. Тут всім повинно бути приємно знаходитися.

Західна зона може бути активована ритуалом, заснованим на ароматах, звуках, кольорах, відчуттях. Можна провести молитву, запалити свічки, Цей ритуал символізує початок нового життя, повної любові і гармонії. Тільки після цього варто робити перестановку в будинку, міняти інтер'єр.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024