Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй для будинків складної конфігурації. Фен шуй для будинку з усіченим кутом. Фен шуй для будинку з западиною

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй для будинків складної конфігурації

Фен шуй для будинків складної конфігурації

В даний час у нас в країні будується велика кількість так званого елітного житла, яке включає в себе і багатоквартирні будинки, і індивідуальні будинки.

Бажаючи уникнути похмурої одноманітності епохи соціалізму, архітектори в своїх проектах намагаються використовувати якомога більше декоративних деталей, щоб надати будові індивідуальний вигляд. Оцінити житло в такому будинку з точки зору його відповідності принципам фен-шуй досить важко, тому рекомендації можуть ставитися тільки до кожної конкретної кімнати або квартири.

Фен шуй для трикутного будинку

Говорячи про такий будинок, ми не маємо на увазі не піраміду, що символізує Вогонь, а скоріше призму, в основі якої лежить трикутник. Головний недолік трикутного житла полягає в тому, що його форма не дозволяє йому зберігати власну енергію ци, яка прагне вирватися назовні. Тому в будинку практично неможливо гармонізувати енергію навколишнього середовища і енергію його мешканців.

Люди, що живуть в такому будинку, схильні до відриву від реального світу і погляду в світ ілюзій, що часто призводить до серйозних порушень невротичного характеру. Крім того, вони зазнають великих труднощів у спілкуванні з іншими людьми, що негативним чином відбивається на їхній кар'єрі та особистому житті.

Трикутна форма будинку завдає шкоди не тільки своїм мешканцям, а й жителям сусідніх будинків, направляючи на них гострі стріли ша. Тому при виборі нового житла необхідно пам'ятати про те, що не тільки будівля трикутної форми, але навіть невеликі декоративні елементи у вигляді трикутника мають на сусідні будинки і їх мешканців переважно гнітючий вплив. Не випадково в Китаї практично неможливо зустріти будівлю трикутної форми.


Фен шуй для будинку у вигляді хреста

Такий будинок з точки зору вчення фен-шуй є одним з найменш сприятливих житлових будівель. Справа в тому, що промені, спрямовані в різні боки від центрального квадрата, генерують ворожу людині енергію ша, сила якої збільшена в 4 рази (по числу кутів). Людина, що живе в такому будинку, буде змушена все життя протистояти негативній енергії, використовуючи для цього весь запас своїх життєвих сил.

Фен шуй для будинку з усіченим кутом

Один з кутів такого будинку зрізаний, в результаті чого основа будівлі втрачає частину своєї стійкості. Розподіл енергії ци всередині будинку порушується внаслідок спотворення траєкторії руху енергетичних потоків. Особливо несприятливими є кімнати, розташовані в безпосередній близькості з усіченим кутом: біля входу в них енергія ци немов натикається на невидиму перешкоду і зникає.

Людина, яка більшу частину часу проводить в кімнаті з усіченим кутом, піддає своє здоров'я великій небезпеці.

Більш того, постійний брак грошей, фінансові невдачі і неможливість знайти додаткові джерела доходів в результаті здатні привести її до повної втрати капіталу.

Повністю нейтралізувати негативний вплив усіченого кута неможливо. Можна лише послабити його силу. Для цього, по-перше, треба постаратися проводити в несприятливій зоні якомога менше часу, тому ні спалень, ні віталень, ні кухонь в ній влаштовувати не слід. По-друге, на стіну, де зрізаний кут, необхідно повісити велике дзеркало, щоб його відображення додавало кімнаті відсутній кут.

Фен шуй для будинку з западиною

У такого будинку на відміну від будинку з виступом, виступають бічні частини фасаду, утворюючи посередині якусь подобу ніші. Подібна конструкція порушує гармонію прямокутної форми будинку, яка уособлює собою Землю.

Спрямовані в різні боки бічні крила будівлі, які не становлять собою єдиного цілого, неминуче приведуть до розладу відносин між домочадцями.

Людина, чия спальня знаходиться в одному з крил, буде відчувати себе чужою і нікому не потрібною, оскільки енергія ци в її кімнаті буде принципово відрізнятися від енергії, що заповнює весь інший будинок. Особливо бурхливо на розбіжність енергетичних потоків реагують діти, кімнати яких розташовані в цих частинах будинку: їх конфлікти з батьками рідко закінчуються компромісом, що сприяє виникненню в сім'ї атмосфери недовіри та взаємного нерозуміння.

Крім сварок, мешканці будинку страждають від частих головних болів, причину яких не в силах встановити навіть найдосвідченіший лікар. Нерідко нешкідливі на перший погляд проблеми зі здоров'ям можуть закінчуватися у них серйозним оперативним втручанням, що вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Більш того, мешканців такого будинку переслідують невдачі на роботі і катастрофічна нестача грошей.


Уникнути негативного впливу даної архітектурної форми можна за допомогою перепрофілювання наявних в будинку приміщень. Кімнати, розташовані в крилах, найкраще відвести під нежитлові підсобні приміщення – комору, пральню, прасувальну і т. д. Таким чином час, який домочадці будуть проводити в них, зведеться до мінімуму.

Крім того, в цих приміщеннях можна влаштувати кімнати для гостей. Хоча даний спосіб не можна назвати ідеальним. Адже в такому випадку господарі ризикують зіпсувати відносини зі своїми друзями або родичами, що затрималися у них на тривалий період.

Радикальний спосіб позбутися від негативу в будинку - відновити прямокутну форму будівлі. Для цього треба з'єднати виступаючі краї будівлі стіною і влаштувати в нинішньому приміщенні хол, веранду, зимовий сад і т. д.

«Розпрямити» западину допоможе і посаджений перед входом низькорослий чагарник, який відновить відсутню частину прямокутника і гармонізує енергетичні потоки всередині будинку.

Фен шуй для будинку з виступом

Така форма будівлі найбільше характерна для споруд громадського та культурного призначення - навчальних закладів, театрів, будинків культури та т. д. Його найпомітнішою деталлю є виступаюча центральна частина фасаду, висота якої трохи нижче висоти самої будівлі. Як правило, всередині цього виступу знаходиться фойє з виходом на перший поверх, на якому починаються сходи, що ведуть на верхні поверхи. Зовнішній вигляд будинку з виступом досить привабливий, що зробило цю архітектурну деталь досить популярною не тільки серед вітчизняних зодчих, а й багатьох зарубіжних представників цієї професії.

Однак, на думку майстрів фен-шуй, виступ являє собою серйозну перешкоду для вільної циркуляції енергії ци. В результаті у людей, які багато часу проводять в такій будівлі, починаються проблеми зі здоров'ям, їх переслідують невдачі в особистому житті і професійній діяльності.

Нейтралізувати негативний вплив цієї архітектурної деталі досить просто. Для цього по обидва боки входу в будівлю треба посадити чагарник, висота якого буде відповідати рівню вікон першого поверху. Замість чагарнику можна розбити альпійські гірки тієї ж висоти, але зростаючі на них квіти і кущі восени будуть в'янути, скорочуючи час нейтралізуючого впливу квітника.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024