Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен-Шуй для багатства. Дуже важливо для залучення грошей, успіху і щастя, перш за все, очистити внутрішній простір будинку, офісу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Фен-Шуй для багатства

Фен-Шуй для багатства

1. Очищення простору для нової енергії.

Дуже важливо для залучення грошей, успіху і щастя, перш за все, очистити внутрішній простір будинку, офісу від непотрібних, зламаних, старих речей, які зайвий раз нагадують про минуле, особливо, якщо річ пов'язана з негативними емоціями, неприємними ситуаціями, які хочеться забути. Залучення багатства і грошей по Фен-шуй починається з генерального прибирання.

Життєва енергія Ци повинна рухатися по приміщенню вільно, безперешкодно. Очистивши квартиру від зайвих речей, вона почне заповнюватися позитивною енергією, що приносить здоров'я, особисте і фінансове благополуччя.

Зверніть особливу увагу на вхідні двері і передпокій. Вхідні двері по фен шуй повинні бути чисті, доглянуті, в справному стані, всі механізми повинні працювати безперебійно. Передпокій - перша кімната, в яку заходить Ци і далі поширюється по всьому приміщенню. Тому тут повинен бути порядок. Обов'язково тримайте передпокій в чистоті, не захаращуйте його непотрібними речами. Не допускайте розташування дзеркала і дверей в санвузол навпроти вхідних дверей. У першому випадку, енергія Ци, не встигнувши проникнути в будинок, відразу відіб'ється назад. У другому випадку, Ци відразу вийде з квартири через туалет. З цієї ж причини не можна розташовувати вікна і задні двері навпроти вхідних дверей - Ци, зайшовши в будинок, буде прагнути залишити приміщення, залишивши інші кімнати без свіжої енергії.

Що радять робити фахівці в даних випадках? Дзеркало, звичайно, потрібно перевісити. А між вхідними дверима і дверима в туалет можна повісити музику вітру, яка буде перерозподіляти потоки Ци по всіх кімнатах, не даючи їй відразу піти з квартири через туалет. Також і на вікна рекомендується повісити музику вітру, щоб Ци не йшла з квартири, не встигнувши наповнити собою приміщення. Також, на шляху між дверима і вікнами або задніми дверима можна розмістити предмети, які зупиняють Ци, і які також будуть розподіляти Ци по приміщенню – ширми, пишні квіти.

2. Зона багатства по Фен-шуй

Згідно з методом «Восьми палаців», або Ба Чжай, в кожній квартирі можна визначити вісім зон, які відрізняються за ступенем і якістю впливу на людину. Залежно від свого числа Гуа, на кожну людину чотири певних напрямки будуть впливати сприятливо і чотири з них несприятливо. Один зі сприятливих напрямків - Шен-Ци, дарує захист вищих сил і удачу в будь-яких починаннях. Цей напрямок також дарує удачу в усіх фінансових справах, його можна назвати сектором багатства по Фен-шуй.

Бажаючи поліпшити свій матеріальний добробут, розташуйте робочий кабінет в своєму сприятливому секторі Шен-Ци, а також потрібно сидіти за робочим столом, дивлячись в цьому напрямку. Вибираючи собі нове місце проживання, придивіться до варіантів, де вхідні двері зорієнтована в цьому напрямку (якщо дивитися назовні зсередини будинку).

3. Символи багатства по Фен-шуй

Традиційними символами багатства є китайські монети, які символізують єдність неба і землі завдяки їх формі. Кругла форма монет уособлює енергію неба, квадратний отвір - енергію землі. Монети в зв'язці по три, дев'ять штук, перев'язані червоною стрічкою, можна носити з собою в гаманці, портмоне, сумці, їх кладуть в важливі документи, в сейф з грошима янською стороною вгору (де зображені чотири ієрогліфа).

Інший символ багатства – корабель або вітрильник, наповнений металевими зливками, кристалами та іншими скарбами. Корабель повинен дивитися всередину приміщення, адже ми залучаємо добробут, а не розлучаємося з ним. Можна направити корабель у напрямку Шен-ци.

Намагайтеся враховувати стихію тієї зони приміщення, в якій розташовані талісмани і картинки багатства Фен-шуй. Стихії сектора і предмети, які розміщується в нього, не повинні конфліктувати один з одним, відповідно до теорії п'яти елементів. Вибираючи в якості талісмана багатства фонтан, не ставте його в південну зону. Вода і вогонь конфліктують один з одним. Металевий вітрильник не слід розташовувати на сході і південному сході. Метал і дерево також знаходяться в стані протиборства.

Залучити матеріальний достаток в будинок здатне також грошове дерево, м'ясисті листя якого так схожі на монетки. Помістити грошове дерево краще на півдні, південному сході або сході. Важливо доглядати за своїм деревом, піклуватися про нього.

Грошове дерево можна зробити своїми руками з монет або каменів.

Символом багатства також є акваріуми, фонтани, а також зображення води. Важливо, щоб на картині вода була прозорою, чистою, не застійною

4. Для фінансової удачі і залучення грошей буде сприятливим вибрати гаманець по фен шуй (форма, матеріал, індивідуальний колір гаманця для грошей, правила поводження з гаманцем по фен шуй).

5. Карта долі людини.

Фінансовий успіх по карті долі бацзи – це один з найбільш важливих показників для людини в плані грошей. Якщо в карті долі людині від природи сприяє вдача в фінансах, то і отримати їх буде легше. Але також потрібно дивитися на 10-річні цикли і конкретні роки в які буде можливість більше заробити.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024