Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Різна форма і колір даху буде по-різному впливати на енергетику в будинку і його мешканців. Фен шуй даху будинку: форма і колір

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй даху будинку: форма і колір

Фен шуй даху будинку: форма і колір

На проходження потоку Ци всередині будинку впливає безліч факторів. У тому числі одним з основних є планування будинку і, як ми вже знаємо, чим воно простіше і ближче до класичних форм, тим краще. Будинки, які мають нестандартні форми, вид і планування мають в результаті всередині дисбаланс енергій, що призводить до різних труднощів і проблем у людей, які проживають в них. Таким же чином на якості енергій може позначитися і ще одна значна частина будинку, яка формує і направляє ці потоки в залежності від своєї форми, і впливає на її якість в залежності від кольору. Йдеться про дах будинку по фен-шуй і в цій статті ми з'ясуємо, які форми можуть принести добробут і підтримку, а які можуть створити несприятливий фен-шуй і перетворити життя на низку труднощів і переживань.

Зрозуміло, що мова йде саме про власний будинок, в багатоквартирних будинках проходження потоків Ци дещо відрізняється, та й можливості переробити або вплинути на його форму при будівництві теж немає. А ось для приватного будинку дах є дуже важливим елементом, адже він одночасно є і фактор захисту, і сполучний елемент внутрішньої атмосфери будинку з небесною енергією. І якщо він тільки на стадії проектування чи будівництва, краще відразу з'ясувати всі нюанси цього питання і створити для себе сприятливий будинок по фен шуй.

У фен-шуй, дах будинку символізує голову, вмістилище мозку і думок, можна сказати пункт управління людським мисленням і поведінкою. І відповідно до канонів цієї стародавньої науки від його розміру, форми, якості і стану безпосередньо залежить здоров'я як нервової системи, так і загальний емоційний фон і її вчинки. Адже неспроста про людину, за якою спостерігається неадекватна поведінка, кажуть, що у неї «продірявився дах».

ФОРМА ДАХУ ТА ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ПО ФЕН ШУЙ

Як ми вже зрозуміли, різна форма даху буде по-різному впливати на енергетику в будинку, його мешканців і відносини між ними. Все це пояснюється все тим же основним розумінням приналежності тієї чи іншої форми до певної стихії.

Найбільш сприятливою вважається форма даху, поширена на сході – дах у формі пагоди. Її можна побачити на будівлях храмів, палаців і монастирів, а також у сучасних будівель ресторанів, клубів, павільйонів і біля будинків заможних людей. Згідно з фен-шуй, такий дах зберігає і концентрує енергію, добре захищає від вітру і своїми гострими кутами відображає негативні потоки Ци.

дах пагода

А ось плоский дах навпаки вважається несприятливим для будинку, що має не більше 4 поверхів, своєю формою як би відрізаючи мешканців будинку від навколишнього простору і позбавляючи їх єднання і гармонії з природою. Однак, багато що залежить від ландшафту і оточення самого будинку, оскільки слід також враховувати гармонію цього елемента будинку з навколишнім фен-шуй. Так, наприклад, якщо домінуючою стихією ландшафту є вогонь – тобто є гориста місцевість, будинки з пласкими дахами будуть доречні, символізуючи стихію Землі, яка буде отримувати підтримку від оточення.

Плоский дах, що нагадує половину монети – з одного боку квадратний, а з іншого має закруглення напівовалом, не приносить благополуччя в будинок, так як не утримує енергію в ньому. В результаті мешканці будинку з таким дахом будуть відчувати нестачу життєвих сил, натхнення, ентузіазму – іншими словами, їх енергетика буде пригнічена.

Дах у вигляді овалу, не сильно округлого купола у вигляді півмісяця, символізує елемент металу і по своїй енергетиці більше підходить для промислових споруд, складів, ангарів і об'єктів, які використовуються збройними силами. А ось круглий дах, що нагадує купол, хоча і відноситься також до стихії металу, але володіє трохи іншою енергетикою – він сприяє накопиченню енергії і збереженню тепла. Такі дахи найчастіше робляться на релігійних будівлях, символізуючи досконалість і нескінченність, і допомагаючи швидше відновлювати життєві сили. Однак використовувати їх для житлових будівель майстри фен-шуй не рекомендують, оскільки мешканці такого будинку можу відчувати себе «як білка в колесі», відчуваючи перенасичення енергією і подіями. Дах у вигляді увігнутого напівовалу всередину буде приносити в сім'ю нерозуміння і розлад, як би розтинаючи енергетично будинок навпіл.

Пірамідальний дах вважається сприятливим, концентруючи в собі потужні заряди сприятливої ​​енергії Ци в тому випадку, якщо його кути зорієнтовані як у пірамід з 4-ма сторонами світу. Ці його властивості можна використовувати для окремих приміщень, призначених для якихось містичних цілей, медитацій, самопізнання або занять йогою і творчістю. Якщо орієнтація його кутів не відповідає напрямкам світу, то він не володіє настільки сильним зарядом Ци, проте позитивних якостей для проживання під ним не втрачає.

Трикутний дах з симетричними сторонами, який ділить будинок на дві рівні частини гармонізує потоки Ци, сприятливо діє на загальний фен-шуй будинку, приносячи його мешканцям успіх і благополуччя, і покращуючи їх взаємини.

трикутний дах

А ось будь-який непропорційний скіс даху буде навпаки створювати несприятливий фен-шуй, створюючи перекіс енергій. Дах, скошений в одну або іншу сторону, або має велику висоту біля лицьової частини будинку і як би стікає вниз до задньої частини буде приносити занепад і позбавляти благополуччя його мешканців. Навіть якщо при переїзді в такий будинок справи спочатку йтимуть цілком успішно, маючи скіс спереду назад, дах символізує вдалий початок і поступове погіршення, і занепад в кінці.

непропорційний дах

Також несприятливим вважається непропорційно великий по відношенню до всього будинку дах – він буде як би тиснути своєю енергетикою, формуючи поганий внутрішній фен-шуй. В результаті для мешканців будинку будуть складатися такі обставини, в яких вони постійно будуть перебувати в залежності від когось або під чиєюсь владою, а будь-які їхні починання будуть закінчуватися невдачею.

На внутрішній фен-шуй будинку впливає не тільки форма даху, але і його колір і матеріал, з якого виконано покриття. Адже як ми знаємо, в фен-шуй не буває незначних деталей і кожна з них володіє певним енергетичним зарядом в залежності від стихії, до якої належить. Про те, які кольори будуть приносити благополуччя сім'ї і гармонію в будинок, ми поговоримо в другій частині статті про вплив даху будинку на його внутрішню енергетику.

Колір даху по фен шуй

Для тих, хто проживає в багатоквартирному будинку, досягнення балансу енергій в основному зводиться до перетворення потоків Ци безпосередньо всередині будинку – в кімнатах та інших приміщення в квартирі. А ось для власників приватних будинків коло завдань щодо коригування і зміни потоків Ци значно розширюється, включаючи в себе фен-шуй ділянки, оточення, напрямок вхідних дверей по фен шуй і, власне, зовнішнього вигляду самого будинку. І одним з важливих елементів будинку, що створюють його внутрішній фен-шуй є дах будинку, оскільки і в плані архітектурного підходу вигляду будівлі, і в фен-шуй він грає роль домінанти, уособлює голову і символізує зв'язок з небом.

Роль і значення даху будинку для його внутрішньої енергетичної складової не можна переоцінити, адже він дійсно навіть візуально формує зовнішній вигляд будинку. А згідно з фен-шуй, його форма, колір і матеріали покриття формують потоки енергії і наповнюють їх якостями тих стихій, до яких відносяться. І вже ці самі енергії, в свою чергу, впливають на мешканців будинку і події їхнього життя. У першій частині статті ми вже детально розглянули, яку енергетику несуть ті чи інші форми дахів і як вони можуть вплинути на енергетичну складову будинку. У цій частині ми дізнаємося про вплив кольору даху на формування внутрішнього фен-шуй нашого житла.

Як ми вже знаємо, головним фактором у фен-шуй є досягнення балансу енергій, тому однозначного рішення для різних будинків немає і бути не може. При виборі як форми, так і кольору для даху повинні враховуватися різні фактори, в числі яких і енергетична складова навколишнього простору: ліс, гори, рівнини і т.д., які також мають свою приналежність до стихій. І корисність елементів для глави сім'ї, і багато інших нюансів, які може побачити і розпізнати хороший майстер фен-шуй. І якщо ви дійсно задумалися про те, щоб облаштувати свій будинок за всіма канонами цієї мудрої науки – то найкращим рішенням буде не експериментувати з уривчастими знаннями з різних джерел, а звернутися до фахівця.

Однак це не означає, що не можна самостійно спробувати внести поліпшення і коректування, або для початку спробувати зрозуміти, який поточний стан речей або розпізнати можливі труднощі.

ЗНАЧЕННЯ КОЛЬОРУ ДАХУ ПО ФЕН-ШУЙ

колір даху по фен шуй

У фен-шуй кожен колір співвідноситься з певною стихією, і саме її вплив проявляється в енергетичних потоках при взаємодії з ним. Так, червоний колір, відповідний стихії Вогню, володіє активністю, життєвою силою і стимулює до дій і наповнює прагненням мати владу, приносить процвітання і щастя. Однак з ним потрібно бути дуже обережним – в своєму негативному прояві при переважанні він може принести агресію і нетерпимість. У Стародавньому Китаї фарбувати дахи в червоний колір дозволялося тільки імператорам і сім'ям вищих станів, інших за це чекала неминуча кара. Якщо ви відчуваєте брак життєвої енергії та цілеспрямованості, і бажаєте «забарвити» дах свого будинку в червоний колір – вибирайте не сильно яскраві відтінки, інакше це може привести до негативних наслідків.

Зелений колір належить стихії Дерева і символізує зростання, розвиток, оновлення, і в той же час дарує гармонію, почуття захищеності і стабільності, впевненості в завтрашньому дні. Цей колір цілком сприятливий для даху, він буде наповнювати енергії будинку рівновагою, спокоєм і життєвою енергією. Але у всьому потрібна міра – стежте, щоб стихії дерева і, відповідно, зеленого кольору укупі з навколишнім простором не було занадто багато. Його перенасичення цією енергією буде приводити до упертості і гніву.

Дах кольорів стихії Землі – бежевих, пісочних, теракотових, коричневих несе енергію обґрунтованості, врівноваженості, рівноваги, спокою і теж дарує впевненість у собі, в інших людях, в завтрашньому дні. Зворотний бік медалі, коли стихії Землі занадто багато може призвести до відчуття одноманітності, нудного і нецікавого життя, а мешканців зробити занадто ревнивими, нудними і скупими.

Синій і чорний кольори, які символізують стихію Води, вибрані для даху будуть створювати енергетичні потоки, які прагнуть вниз, внаслідок чого люди, які проживають в будинку, будуть відчувати нестачу енергії, що буде виражатися в стані апатії, млявості, інертності, прояві депресії і страхів, відчуття неповноцінності і занижених здібностей. Хоча сама по собі ця стихія в балансі приносить легкість в спілкуванні, досягнення внутрішнього балансу, покращує мозкову активність і допомагає робити правильні висновки і адаптуватися до будь-яких обставин. Однак дах є занадто великою і значущою складовою будинку, створюючи досить серйозний енергетичний посил. Тому для нього ці кольори не дуже підходящі.

Кольори стихії Металу - сірий і особливо білий вважаються сприятливими для даху. Символізуючи чистоту, ясність і нові перспективи, дах білого кольору може принести добробут сім'ї. Однак, як вже було сказано, надмірний дисбаланс енергії або некорисними елемента голові сім'ї може призвести до зворотного ефекту – відстороненості від життя і оточуючих, неадекватну оцінку подій і відносин, надмірного психоемоційного навантаження і напруги. Тому іноді варто задуматися над тим, щоб крім основного кольору, обраного для даху, додати деякі деталі інших кольорів, бажано відповідно до кола породження стихій, щоб максимально збалансувати енергії.

Протягом багатьох століть майстри фен-шуй займалися вивченням енергетичних потоків Ци, розуміючи, що саме досягнення гармонії з навколишнім нас простором і створення балансу енергій в будинку здатне забезпечити те саме бажане благополучне життя у всіх його значеннях. В результаті цих багатовікових досліджень стало зрозуміло, що кожна частина будинку є не менш важливою складовою, ніж будь-яка інша, відповідаючи за щось своє. І для того, щоб мешканці будинку були здорові і гармонійні, в родині панувало взаєморозуміння, а обставини складалися успішно і вели до процвітання, ні одна з цих частин не повинна залишитися без уваги, в тому числі і дах.

24-FengShui.com – фен шуй дому, квартири

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024