Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Чотири небесні тварини. Тут йде мова про символізм чотирьох небесних тварин, що представляють фундаментальну основу теорії Феншуй.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Фен шуй: Чотири небесні тварини

Фен шуй: Чотири небесні тварини

Чотири небесні тварини

Практика Фен-шуй завжди починається з пошуку сприятливих положень. У минулі часи все визначалося вибором гарного місця розташування, і в списку параметрів, які треба було врахувати експертові Феншуй, чільне місце займав природний рельєф місцевості, представлений пагорбами і водоймами. Сьогодні руками людини створені такі конструкції, як дороги, будівлі, цілі райони і міста, які вносять нові виміри в практику Феншуй. В результаті аналіз природного ландшафту сьогодні повинен супроводжуватися докладним аналізом штучних споруд із заліза й бетону, а також доріг, естакад і автострад. У Гонконзі поняття "зелений дракон - білий тигр" є синонімом поняття Феншуй. Тут йде мова про символізм чотирьох небесних тварин, що представляють фундаментальну основу теорії Феншуй. До цих чотирьох тварин відносяться чорна черепаха, малиновий фенікс, зелений дракон і білий тигр. Вони задають параметри класичного Фен-шуй.

Чорна черепаха

Позаду об'єкта (а в ідеальній схемі - на півночі) знаходиться місце чорної черепахи, яка надає удачу в питаннях допомоги і підтримки. Якщо ця височина відсутня, ваш Феншуй неповний і удача, яка б зберігала вас і вашу родину з покоління в покоління, буде відсутня. Пагорби чорної черепахи вважаються головним елементом ландшафту, особливо для глави роду, господаря будинку, годувальника сім'ї. Справді, черепаха є таким потужним символом, що сім'ї, які тримають будь-який вид цієї священної тварини - сухопутних або водяних черепах, - часто виявляють, що їх сімейні доходи з роками неухильно зростають. Черепаха приносить плавне і стабільне поліпшення, підвищує дохід і рівень життя.

Малиновий фенікс

Місце малинового фенікса, який приносить вам щасливі можливості, знаходиться перед вашим будинком, прямо навпроти вхідних дверей (а в ідеальній схемі - на півдні). Якщо вхідні двері вашого будинку розташована на півдні - це відмінна орієнтація для залучення такого виду удачі. Згідно старокитайської легенди, фенікс - цар всіх пернатих створінь. Кажуть, що він з'являється через кожну тисячу років і тільки в той час, коли країною править великий і щедрий імператор. Іншими словами, фенікс з'являється в сприятливі часи. Ще фенікса шанують за його дивовижні здібності до відродження. Фенікс, чудовий і величний, відроджується з землі, з попелу і відчаю, щоб знову йти до успіху і досягти його. У цій іпостасі фенікс символізує перемогу перед лицем поразки і допомогу з несподіваних місць. У Фен-шуй під феніксом розуміється маленький пагорб, який може грати роль лавочки, що дає відпочинок вашим втомленим ногам! У разі відсутності природного пагорба можно спорудити "Феніксовий" горбок, маленький земляний насип, скажімо, висотою близько одного метра. Будь-який покритий пір'ям птах, в тому числі півень, фламінго і павич, може символізувати фенікса.

Зелений дракон

З лівого боку від ваших вхідних дверей, якщо ви дивитеся з будинку на вулицю (а в ідеальній схемі - на сході), розташоване місце сприятливого зеленого дракона. Ця тварина приносить всіляку удачу у всіх видах матеріального успіху - багатство, становище, авторитет і владу. Дракон вважається найвищим символом доброї удачі і найзначнішою небесною твариною в китайському пантеоні міфічних тварин. З точки зору Фен-шуй рівень місцевості з боку, яка уособлювала пагорби зеленого дракона, повинен бути трохи вище, ніж з правого боку. Це дозволяє домінувати в вашому персональному оточенні впливу дракона.

Білий тигр

З правого боку від вхідних дверей (а в ідеальній схемі - на заході) знаходиться місце білого тигра, який дає вам захист і заступництво. У Фен-шуй прийнято вважати, що білий тигр присутній тільки в тих місцях, де водиться дракон. Таким чином, якщо ви не знаходите пагорби, що нагадують чи символізують дракона, то передбачається, що тигра там теж не зустріти. Заступництво білого тигра рятує сім'ю від пограбування, бід або краху. Не варто недооцінювати удачу, яку приносить білий тигр. Але вкрай необхідно дотримуватися обережності і ніколи не будити лють тигра, яка може вилитися на жителів. Це означає, що рівень місцевості з правого боку дому або саду повинен бути трохи нижче, ніж зліва, щоб дракон міг домінувати, і отже, тримати тигра під контролем. Якщо рівень місцевості з боку тигра вище, ніж з боку дракона, доведеться вносити корекції Феншуй, щоб "утихомирити" білого тигра. У зв'язку з цим я завжди застерігаю від розвішування в будинку картин із зображенням тигра. Не кожна людина здатна витримати шалену енергію тигра, якщо тільки він не народжений в місячний рік дракона або тигра.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024