Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен-шуй будинку і ділянки - дві частини одного цілого. Неможливо побудувати будинок з урахуванням фен-шуй, не розглядаючи навколишню ділянку, як неможливо розглядати ділянку у відриві від будинку.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен-шуй будинку і ділянки - дві частини одного цілого

Фен-шуй будинку і ділянки - дві частини одного цілого

Фен-шуй будинку і ділянки – дві частини одного цілого, неможливо побудувати будинок з урахуванням фен-шуй, не розглядаючи навколишню ділянку, як неможливо розглядати ділянку у відриві від будинку. Тому почати потрібно з оцінки ландшафту ділянки і розташування дому на ділянці по фен-шуй.

Вважається, що будинок з чотирьох сторін охороняється чотирма тваринами-духами: Чорною Черепахою, Червоним Феніксом, Білим Тигром і Зеленим Драконом.

Ці тварини символізують чотири сторони світу і чотири пори року. У фен-шуй їм відповідають чотири форми ландшафту, що оточує будинок. Чорна Черепаха - найвища ділянка місцевості, що захищає задню стіну житла від негоди. Зелений Дракон і Білий Тигр - також височини, але нижчі; вони розташовані відповідно праворуч і ліворуч від фасаду. В ідеалі Дракон повинен бути вище Тигра, щоб Тигр перебував як би під його контролем. Червоний Фенікс - найнижчий з пагорбів, він знаходиться перед будинком і сприяє тому, щоб доброчинна енергія ци ззовні гармонійно поєднувалася з ци всередині житла. Такі ж правила застосовуються до селищ і цілих міст.

Дракон і Тигр повинні бути врівноважені, тому ліва і права стіни житла повинні мати однакові пропорції. Якщо з одного боку прилаштувати додаткові поверхи або зробити виступи, а також якщо одна з бічних сторін будинку буде ширша за іншу, одна з тварин набере більшу силу, ніж інша, і це може негативно позначитися на здоров'ї мешканців будинку. Наприклад, додаткові поверхи або виступи на стороні Тигра призводять до того, що Тигр «пожирає» Дракона.

Якщо ви живете в будинку з терасами або займаєте якусь частину будинку або окремої кімнати в ньому, перераховані вимоги до оселі зберігаються. Будівля має створювати зорове враження збалансованості та цілісності конструкції; жодна зі стін і жоден з кутів будинку не повинні вибиватися із загальних пропорцій. Це не означає, що будівля повинна бути абсолютно симетричною, але в ній повинна бути присутня пропорційність і гармонія з навколишніми будівлями. Навіть якщо мова йде про квартиру, важливо дотримати цей баланс, вибравши квартиру, вхід якої розташований по центру стіни, що особливо важливо, якщо ми живемо в шлюбі або в парі.

Крім того, бажано, щоб відстань між бічними стінами будинку була більше, ніж між фасадом і тильною стіною; вважається, що вузькі і витягнуті будинку приводять до депресії і захворювань дихальних шляхів.

Сад, що прилягає до задньої сторони будинку, повинен розташовуватися на більш високій ділянці грунту, ніж сад перед будинком. Якщо за будинком у вас тільки невелика ділянка землі, її слід розрівняти, щоб потік ци став більш рівним і стійким. Сад за будинком повинен бути більшим за розмірами, ніж сад перед будинком: це забезпечить мешканцям додатковий захист і підтримку. Цьому має сприяти розташування будинку на ділянці по фен-шуй, будинок краще поставити в центральній частині ділянки або кілька зрушити його вперед. Небажано, щоб сад, що знаходиться перед будинком, круто піднімався вгору прямо від дверей парадного входу: це може привести до сімейних розбратів або грошових збитків.

Ідеальна форма ділянки під будинок - квадратна. Трикутні ділянки землі зазвичай вважаються несприятливими, якщо тільки вони не влаштовані у вигляді терас. Вузький і витягнутий будинок на такій ділянці може привести до проблем з господарством і здоров'ям. Якщо ваш будинок спочатку був побудований на квадратній або прямокутній ділянці, але форма її змінилася в результаті ерозії, затоплення або появи інших будівель, бажано постаратися повернути ділянці первісну форму або хоча б вирівняти боки і кути. Нерівний кут або сторона ділянки можуть викликати неприємності, починаючи від шлункових хвороб і простуд і закінчуючи нещасними випадками в околицях будинку.

У фен-шуй ділянки заміського будинку важливий і тип ґрунту. Ви можете самі оцінити кількість енергії ци в цьому місці, подивившись на колір і якість рослинності. У місці з хорошим фен-шуй рослинність пишна, яскраво-зеленого кольору. Вибираючи ділянку для будівництва, уникайте заболоченого грунту. Грунт не повинна бути і надто сухий.

Сад та оточення будинку

Дерева не слід садити занадто близько до будинку. Коріння можуть порушити фундамент житла, а високі крони будуть затуляти вікна, не пропускаючи світло. Дерева не рекомендується садити безпосередньо перед вхідними дверима: вони є потужним джерелом енергії інь і будуть перешкоджати проникненню енергії ян в будинок. Але якщо посадити дерево в правильному місці, воно може забезпечити надійний захист від шкідливих сил. Дерева допомагають підтримувати рівновагу в навколишньому середовищі; їх здорове зростання є ознакою достатку сприятливої ​​ци в грунті.

Тому, якщо є можливість, дерева на ділянці садити слід, але не дуже густо. Якщо ваш будинок знаходиться поруч із жвавою дорогою, можна висадити ряд дерев, який буде захищати житло від шуму і газів. Однак дерева не повинні бути вище будинку: крім проблем з освітленням це призведе до надмірного посилення енергії інь.

Вода також є потужним джерелом енергії інь. Якщо у вас в саду є ставок або басейн, а також якщо по вашій ділянці землі протікає струмок, посадіть в саду магнолії - вони допоможуть відновити рівновагу між інь і ян. По можливості уникайте садити баньяни і азалії: вони сприяють зростанню енергії інь. Вважається, що вода залучає в будинок гроші; щоб залучити сприятливу ци від віддаленого джерела води, можна вивісити зовні будинку дзеркало. Але якщо у струмка занадто швидка течія, а також якщо він зрізає кут саду, це може негативно позначитися на фінансах. Слід змінити напрямок русла або уповільнити перебіг за допомогою каменів або рослин.

Розташований в правильному місці ставок приносить в будинок удачу.

Садовий ставок і воду на ділянці найкраще розміщувати напроти дверей парадного входу, але не дуже близько до будинку, інакше це може призвести до нещасного випадку і відкриє доступ до житла зайвій енергії інь. Якщо ставок знаходиться надто близько до будинку, прокладіть до нього стежку з зигзагами або вигинами: це створить враження більшої віддаленості. Плавальний басейн не повинен бути більше самого будинку. Воду в ставку і басейні слід утримувати в чистоті, щоб підтримувати сприятливий стан ци на її поверхні; рослини, які гниють призводять до накопичення «ша», що негативно позначається на здоров'ї і успіху.

Те ж саме правило застосовується до каналізаційних люків і стічних отворів. Стічні отвори повинні прикриватися гратами, які пропускають воду, але затримує грунт і опале листя. Каналізаційні люки можуть бути джерелом «ша»; на кришки їх рекомендується ставити горщики з квітами: це поліпшить зовнішній вигляд люків і стане на заваді «ша».

Під'їзна доріжка - один з головних шляхів проникнення ци від проїжджої дороги в сад. Якщо будинок розташований на вершині пагорба або недалеко від неї, удача і гроші будуть швидко зникати з дому, але ставок або вигнута під'їзна доріжка можуть уповільнити цей процес. В ідеалі під'їзна доріжка повинна згинатися перед фасадом будинку, блокуючи прямий вплив проїжджої дороги на двері парадного входу. Ліхтар поруч зі вхідними дверима або на під'їзній доріжці також сприятиме притоку доброчинної ци, а отже - здоров'я і кар'єри. Під'їзна доріжка не повинна бути занадто вузькою або занадто широкою в порівнянні з загальними пропорціями житла. У вузьких проходах ци застряє, а в широких тече занадто швидко; цей дисбаланс може негативно позначитися на ци житла і вашої особистої ци. Якщо перед будинком досить місця, під'їзна доріжка повинна бути ширше біля воріт і звужуватися у напрямку до дому.

Форма ділянки

Перед тим, як купувати земельну ділянку, зверніть увагу на її форму. Краща форма - квадратна або прямокутна. Уникайте ділянок у формі неправильних багатокутників, оскільки вони можуть принести неприємності. Вони погано впливають на здоров'я і можуть також побічно позначитися на удачі в справах. Якщо ви купили надто сильно витягнуту прямокутну ділянку, то при будівництві будинку потрібно особливо ретельно дотримуватися правил фен-шуй, щоб уникнути впливу несприятливої ​​ци. Не рекомендується купувати ділянки в формі літери «L» і в формі совка. Також несприятливі трикутні ділянки і ділянки з безліччю кутів. Ці ж правила стосуються і форми квартири.

Огляньте також ландшафт місцевості, де розташована ділянка. Найбільш сприятливою вважається місцевість рівнинна, без піднесень і знижень.

Підйом або зниження грунту з будь-якої сторони ділянки надає наступний вплив:

  • СХІДНИЙ підйом говорить про повільний розвиток справ, якими зайняті мешканці будинку; зниження - про швидкий і успішний розвиток (особливо якщо западина досить широка).
  • ПІВДЕННИЙ підйом грунту викликає болючість; зниження сприяє розвитку розумових здібностей.
  • ЗАХІДНИЙ підйом допомагає членам сім'ї працювати спільно; зниження вказує на те, що членам сім'ї бракує взаємної турботи і уваги.
  • ПІВНІЧНИЙ підйом дозволяє мешканцям будинку придбати безліч друзів; зниження свідчить про непомірних грошових витратах.

Для правильного визначення розташування дому на ділянці по фен шуй можно звернутися за консультацією з цього питання.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024