Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй будинку - тонка східна філософія. Як розраховується фен шуй для дому?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Фен шуй будинку - тонка східна філософія

Фен шуй будинку - тонка східна філософія

Не можна переоцінити вплив на нас атмосфери нашого будинку. Більшу частину часу ми все-таки проводимо вдома. Близько восьми годин на добу ми проводимо в ліжку і, найчастіше, решту часу на роботі.

Атмосфера, обстановка і енергія будинку впливають на наш стан, впевненість в собі, відносини з домочадцями і на наш успіх в житті, на те, як ми себе почуваємо на роботі.

Звичайно ж, найбільш ефективно буде провести консультацію на етапі покупки нового будинку або планування на етапі будівництва. Тоді можна вибрати найсприятливіший напрямок фасаду будинку, дверей, розташування доріжок і в'їзних воріт, водойм і струмків.

Будинок по фен-шуй

У всіх трактах присвячених Фен-шуй описується класичний підхід до вибору ділянки під будівництво будинку. Це присутність чотирьох священних тварин Дракона, Тигра, Фенікса і Черепахи.

У наші дні знайти таку ділянку з класичними принципами Фен-шуй практично неможливо. Але засмучуватися не варто. Ділянка навіть з незначними перепадами по висоті 1-1.5 метра може задовольнити правилам енергетики простору.

Намагайтеся розташовувати будинок приблизно в центрі ділянки. Розмістіть його таким чином, щоб з фасаду відкривався приємний вигляд. А Тигра, Черепаху і Дракона можуть замінити сусідні будинки або малі архітектурні форми на ділянці.

Не рекомендується розташовувати дім по фен шуй високо на горі, тоді Ци розсіюється і не може зберігатися. А в Фен-шуй дому це головне: «Ци сідлає вітер і розсіюється, але зберігається, з'єднуючись з водою».

Пам'ятайте, що, проектуючи будинок, завжди важливий баланс і гармонія, тому ділянка і будинок повинні мати збалансовану форму, бажано що спирається на 4 основні точки.

Крім того, оформлення та архітектура будинку повинні відповідати ландшафту. Наприклад, якщо ландшафт відноситься до енергії Землі, то будинок з елементами води в архітектурі, буде неприйнятний, і вступати в дисонанс з навколишнім простором.

В умовах міського ландшафту різні архітектурні форми і будови можна так само співвіднести з правилом У-сін:

  • висотні будинки, вежі, "точкові" забудови, будинки з колонами, представляють енергію Дерева;
  • по фен шуй будинку з гострими дахами і піками, «готичний» стиль, антени і піки представлятимуть енергію Вогню;
  • по фен шуй будинки з пласкими дахами і, звичні нам, «хрущовки» відносяться до енергії Землі;
  • по фен шуй будинку з круглими дахами і куполами, представляють енергію Металу;
  • по фен шуй будинку з химерними формами або які мають перетікаючі хвилясті елементи відносяться до енергії Води.

Сторона Дракона і Тигра повинні бути врівноважені, і хочеться нагадати, що Інь має слідувати за Ян, одне з основних правил китайської метафізики. Елемент будинку визначається по його фасадному напряму і не повинен конфліктувати з його зовнішнім і внутрішнім оформленням. Якщо будівля являє собою елемент Землі, в оформленні корисно багато Землі і Металу. Тобто, білий, бежевий, персиковий і пісочний тони. Однак не можна порушувати баланс за рахунок домінанти одного елемента.

Не варто будувати будинок на так званих «лініях Дракона» - це шляхи проходження Ци. До них відносяться стежки, дороги, шляхи пересування тварин, природні лінії стоків на схилах гір. Спокою в такому будинку не чекайте. І методу корекції в такому випадку немає.

Внутрішнє оздоблення кімнат повинно бути обране відповідно до їх призначення і корисними елементами для господарів. Сама форма ділянки, її орієнтація по сторонах світу, розташування прилеглих доріг, а також рельєф поверхні землі вже багато в чому буде диктувати умови розташування будинку.

Хороший фен-шуй видно з першого погляду, без проведення всіляких вимірів. Визначаючи пляму будинку і розташування інших об'єктів на ділянці не можна забувати про «отруйні стріли». Вони можуть бути утворені гострими кутами сусідніх будинків, стовпами, вежами і т.д.

При правильному перебігу Ци на ділянці і грамотному розташуванні будинку з урахуванням всіх принципів гармонійного простору ви отримаєте прекрасний результат.

Наприклад, якщо гострий кут даху сусідньої будівлі «нападає» на ліву сторону будівлі, тобто на сторону Дракона це розглядається як напад на чоловіка в будинку, оскільки саме ліва сторона відноситься до категорії Ян, і має чоловічі властивості. Ця ситуація впливає не тільки на здоров'я чоловічої половини сім'ї, але і може викликати сварки і конфлікти між чоловіками в сусідніх будинках.

Такі ж застереження відносяться і до правого боку будинку, яка називається стороною Тигра. Якщо, наприклад, гострий кут даху сусіднього будинку нападає на ліву сторону будинку, це може привести до сварок між жінками, і серйозних проблем зі здоров'ям у жіночої половини, що живе в цьому будинку. У Фен-шуй не буває дрібниць, навіть незначний фактор, може призвести до серйозних проблем в енергетичних структурах будинку.

Як розраховується фен-шуй будинку (основні етапи)?

Фен шуй для дому розраховується за наступною схемою. Перш за все, до уваги береться місце розташування будинку, його оточення, проходження доріг, наявність річок.

Розміщення будинку на ділянці, форма будинку і його планування.

Але перед цим обов'язково необхідно визначити компасний напрям вхідних дверей, щоб вхід в дім був сприятливий. А також це потрібно для розбиття плану будинку на сектори. І вже на основі цього плану можно вибирати краще місце для кухні, ванної кімнати.

Дати народження людей, які будуть проживати в будинку не важливі. Якщо будинок хороший по фен шуй, то він буде хорошим для всіх, хто буде проживати в ньому.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024