Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Фен шуй: Будівництво будинку і новосілля. Перед тим, як приступати до будівництва будинку, обміркуйте наступні вісім рекомендацій. Вибір місця для будинка по фен шуй.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Фен шуй: Будівництво будинку і новосілля

Фен шуй: Будівництво будинку і новосілля

При будівництві будинку основну увагу слід приділяти закладці фундаменту. Деякі люди вважають, що архітектурна конструкція і інтер'єр будинку важливіше, але вони не розуміють, які втрати і збитки можуть зазнати в результаті слабкого фундаменту.

Перед тим, як приступати до будівництва будинку, обміркуйте наступні вісім рекомендацій.

 1. Слід встановити тип ґрунту на будівельній ділянці. З'ясуйте, твердий або піщаний у вас грунт, болотистий або кам'янистий.
 2. Наступні особливості земельних ділянок вважаються несприятливими:
  а) місце колишнього цвинтаря або похоронного бюро;
  б) місце, де сталося вбивство;
  в) місце, де раніше знаходилося звалище, вигрібна яма або місце, де спалювали відходи;
  г) місце, де колись відбулася велика пожежа;
  д) місце, де ростуть кілька великих старих дерев.
 3. Обстежуйте околиці ділянки. З'ясуйте, як проходять проїжджі дороги і каналізаційні труби. Звертаємо увагу на форму сусідських будинків і земельних ділянок.
 4. Знищуючи рослинність на будівельному майданчику, прослідкуйте, щоб в землі не залишилося деревних коренів.
 5. Порадьтеся з геомантом з питання про найбільш сприятливу для вас форму житла. Щоб власник будинку жив щасливо, кімнати та інші частини будівлі повинні гармоніювати один з одним.
 6. Порадьтеся з геомантом з приводу часу, в який краще розпочати будівельні роботи.
 7. У ході будівництва, при закладка опорних стовпів і інших важливих елементів конструкції, не забувайте поміщати в кожну яму "п'ять щасливих предметів". Це допоможе залучити до вашого будинку сприятливу ци.
 8. Щоб будівельні роботи йшли без перебоїв і щоб залучити до будинку доброчинну ци, уникайте будь-яких конфліктів з робітниками.

Ремонт будинку вимагає майже такої ж серйозної уваги, як і його будівництво. При капітальному ремонті можна випадково порушити прохід ци до будинку. Тому стежте за ходом ремонтних робіт і дотримуйтесь наступних правил:
1. Переконайтеся, що час року, вибраний для проведення ремонту, не суперечить елементу, домінуючому в енергетиці власника. Іншими словами, ретельно підберіть відповідний день для початку ремонтних робіт.
2. Намагайтеся не порушити при ремонті сприятливу ци місцевості, де стоїть будинок.
3. Якщо в будинку є вагітна жінка, ремонт слід відстрочити.
4. Якщо стався розрив водопровідної або каналізаційної труби, його слід усунути якомога швидше.
5. У разі сумнівів проконсультуйтеся з фахівцем по Фен-шуй дому.

Новосілля

Будь-якій людині приємно мати свій власний будинок. Але життя в своєму будинку повинно приносити справжню удачу, багатство і щастя. Скористайтеся цими порадами, щоб залучити до свого житла прихильні сили Матері-Природи.

 1. Перед тим, як в'їжджати в новий будинок, перевірте в усьому житлі електропроводку, газові, водопровідні та каналізаційні труби. Наведіть в будинку порядок.
 2. Складіть список дат народження всіх членів сім'ї і домочадців, які поселяться в новому житлі. Порадьтеся з майстром Фен-шуй, як краще розташувати ліжка в спальні. Це дуже важливо, оскільки кожен мешканець будинку повинен відчувати себе затишно в своєму куточку.
 3. Не забудьте помістити талісмани над дверима парадного і чорного ходу. Це гарантує, що разом з вами в будинок не проникнуть злі духи.
 4. Підберіть сприятливий день для новосілля.
 5. В'їжджаючи в новий будинок, насамперед внесіть статуї святих, потім - гроші, рис, масло, цукор і сіль, а потім вже - все інше. Подружжю бажано в'їжджати в новий будинок удвох.
 6. Вагітна жінка не повинна брати участь в переїзді на нове місце. Перед тим, як в'їжджати в новий будинок, вона повинна розродитися. Якщо ж відкласти переїзд на час неможливо, порадьтеся з майстром Фен-шуй і зробіть заходи, які нейтралізують небезпеку.
 7. В'їхавши в нове житло, відразу ж обійдіть всі кімнати, увімкніть всюди світло, відкрийте водопровідні крани. Переконайтеся, що все в будинку справно.
 8. За старих часів існував звичай влаштовувати феєрверк при новосіллі; в наші дні ця традиція майже забулася, тому можна просто включити музику. Запросіть священика, щоб отримати благословення для нового будинку.
 9. У перший же день перебування в новому будинку пийте місцеву воду. Це буде означати, що ви погодилися з умовами нового місця.
 10. Першу ніч після новосілля рекомендується провести в новому будинку. Якщо з яких-небудь причин це неможливо, акуратно покладіть на ліжко нічну білизну.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024