Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дізнайтеся чи сприятливий вхід в будинок, офіс в році по фен шуй. Фен шуй безкоштовно онлайн для дому та офісу

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Акція! Фен шуй безкоштовно онлайн для дому та офісу

Акція! Фен шуй безкоштовно онлайн для дому та офісу

Ви можете отримати безкоштовний фен шуй для Вашого будинку або офісу онлайн. Читайте далі що можна дізнатися з цієї консультації по фен шуй і як це можна використовувати в своїх інтересах, а також що потрібно зробити для цього.

Акція! Фен шуй для Вашого будинку безкоштовно. онлайн

Основним в фен шуй будинку є поняття енергії Ци – це життєва енергія. Фен шуй будинку присвячений тому, щоб отримати максимальний потік сприятливої енергії Ци в свій будинок, офіс і т.д., а також зменшити кількість негативної (руйнівною) енергії Ша Ци.

Для цього аналізуються багато параметрів:

  • основні – де розташований будинок (місцевість, рельєф, клімат і т.д.), його зовнішнє оточення (річки, водойми, дороги, гори і височини, інші будинки і т.д.);
  • додаткові – форма будинку, планування, інтер'єр, талісмани, картини і так далі.

Від цих параметрів буде залежати якість і кількість сприятливої енергії Ци, яка буде впливати на будинок і на тих, хто проживає в ньому (успіх, фінанси, здоров'я, особисте життя та ін.). Ви можете прочитати про ці параметри розміщення будинку по фен шуй безкоштовно в інтернеті зі статей і книг, а також отримати знання з безкоштовних або платних онлайн курсів по фен шуй будинку, щоб правильно вибрати будинок, квартиру, офіс по фен шуй для залучення успіху, грошей , здоров'я в своє життя.

Дуже важливим методом визначення якості енергії, яка надходить в будинок і діє на нього і на мешканців будинку, – це компасний напрямок вхідних дверей в будинок (Градус входу з урахуванням магнітного відхилення). Це тому, що енергія надходить в будинок в більшій своїй частині через вхідні двері. У фен шуй це можна визначити за допомогою або методу "Летючих зірок" або методу "24 гори". Визначення сприятливості входу по методу "24 гір" є більш точним, так як використовує сектори по 15 градусів, а не 45, що дає більш точно визначити якість енергії, яка приходить в будинок в конкретний період (рік або місяць).

Таку інформацію в інтернеті проблематично знайти безкоштовно. Але Ви можете скористатися акцією "Безкоштовний фен шуй для дому", щоб дізнатися який по сприятливості у Вас вхід в будинок в поточному році. Як це зробити читайте нижче.

Коротко про метод "24 гір". Кожна будівля і люди, які знаходяться в ній, отримують енергію Ци через вхід в нього. Вхід в будинок (офіс, магазин і т.д.) може потрапляти, в залежності від компасного напрямки, в 1 із 24-х секторів.

Кожен сектор має свій елемент, який взаємодіє з енергією, яка приходить в конкретному році або місяці. Ось ця взаємодія і може давати сприятливість чи не сприятливість входу в конкретний період часу і, відповідно, всій будівлі і всьому, що знаходиться в ній: техніці, людям, речам, тваринам, рослинам і т.д.

Ці енергії змінюються щороку (дія річних енергій найбільш сильна і визначає яким буде рік), місяць (також потрібно враховувати, енергії проявляють свою дію швидше, але і слабкіше), день і годину (вже менше впливають, але бувають ситуації, коли і їх потрібно враховувати.) Тому не можна один раз вибрати будинок, як кажуть, з хорошим входом і бути спокійним. Це динамічна система і один рік може бути сприятливий, а наступний – несприятливий. Нам це бажано враховувати, щоб знати які дії робити в конкретний період часу. Наприклад, наші починання в період, коли вхід в будинок по року буде несприятливим будуть гальмуватися і можуть не дати позитивних результатів.

Поняття "сприятливості" і "не сприятливості" можна представити у вигляді деякої шкали, де крайня позитивна точка це найбільша удача (сприятливість), а крайня негативна точка – це конфлікт (несприятливість). Існують також і проміжні точки між цими крайніми. Це можуть бути або просто сприятливі, або просто несприятливі, які слабкіше проявляють свою дію. Просто сприятливі сектори вже не принесуть такої удачі, щодо найбільш сприятливих секторів, але вони все ж залишаються сприятливими. А просто несприятливі, відповідно, вже не можуть зробити такої великої шкоди, як конфліктні сектори. Детальний опис цієї шкали дивіться нижче.

Як скористатися Акцією "Фен шуй безкоштовно онлайн для дому та офісу"?

Детальна інструкція знаходиться на цій сторінці.

Постараюся відповідати оперативно. Якщо питань буде багато, то буду відповідати в порядку черги.

Шкала сприятливості входу в будинок по фен шуй

Тип Характеристика

Сприятливий. Сектор добре отримує енергію і вона добре впливає як на тих, хто знаходиться в приміщенні, так і на речі, діяльність, успішність починань.

Сприятливо перебувати в цих секторах в будинку, розташовувати узголів'я ліжка, зберігати цінні речі. Напрямок входу хороший в фінансовому плані (буде менше фінансових витрат і т.д.), сприятливий для ділової активності і бізнесу, ремонту в будинку і інших починань, гарного самопочуття (а якщо і трапиться хвороба, то одужання буде швидше). Можливе отримання допомоги.

У такий період потрібно діяти і по максимуму використовувати цей час.

Сприятливий, можна сказати, що середня сприятливість або ближче до нижньої межі. Енергії приходить менше, ніж в найкращі роки. Можливо доведеться докласти більше зусиль для досягнення потрібного результату. Але все ж вона ще добре впливає як на тих хто знаходиться в приміщенні, так і на речі, діяльність.

Нормальний в фінансовому плані, сприятливий для ділової активності, ремонту та інших починань, гарного самопочуття.

Несприятливий, але це найлегший з несприятливих і вже буде більш м'яко проявлятися. Сектор важко отримує енергію і вона погано впливає як на тих хто знаходиться в приміщенні, так і на речі, діяльність, починання.

Є ймовірність, що в цьому році будуть незаплановані фінансові витрати, поломки техніки, можливі проблеми зі здоров'ям, важко отримувати допомогу ззовні.

Кращий спосіб нейтралізації несприятливого входу – тиша (в тому числі – не робити ремонту), спокій, відсутність активності і творчої діяльності.

Краще зайнятися тим, що вимагає активності всередині себе, наприклад, розумова діяльність. Якщо є можливість, то потрібно менше знаходитися в даному приміщенні. Для тих у кого є 2 входи (приватний будинок), то на цей час можна користуватися іншим входом (якщо, відповідно, він сприятливий в цьому році).

Несприятливий, середня несприятливість і вже буде більш м'яко проявлятися, ніж у найгірші роки. Сектор важко отримує енергію і вона погано впливає як на тих хто знаходиться в приміщенні, так і на речі, діяльність, починання.

Є ймовірність, що в цьому році будуть незаплановані фінансові витрати, поломки техніки, можливі проблеми зі здоров'ям, важко отримувати допомогу ззовні.

Кращий спосіб нейтралізації несприятливого входу – тиша (в тому числі – не робити ремонту), спокій, відсутність активності і творчої діяльності.

Краще зайнятися тим, що вимагає активності всередині себе, наприклад, розумова діяльність. Якщо є можливість, то потрібно менше знаходитися в даному приміщенні. Для тих у кого є 2 входи (приватний будинок), то на цей час можна користуватися іншим входом (якщо, відповідно, він сприятливий в цьому році).

Несприятливий. Сектор погано отримує енергію і вона погано впливає як на тих, хто знаходиться в приміщенні, так і на речі, діяльність, починання.

Велика ймовірність, що в цьому році будуть незаплановані фінансові витрати, поломки техніки, можливі проблеми зі здоров'ям, характери мешканців будинку будуть псуватися, важко отримати допомогу ззовні. В даних секторах в будинку бажано менше перебувати, не розташовувати узголів'я ліжка, не зберігати гроші та інші цінні речі. Можна розташувати ліки, рахунки та інші речі, які Ви хочете щоб були менше присутні в житті.

Кращий спосіб нейтралізації несприятливого входу – тиша (в тому числі – не робити ремонту), спокій, відсутність активності і творчої діяльності. Будь-які починання в цей період можуть обернутися проблемами в майбутньому і найкраще відкласти їх на майбутнє.

Краще зайнятися тим, що вимагає активності всередині себе, наприклад, розумова діяльність. Якщо є можливість, то краще в даному році в цьому приміщенні не перебувати. Для тих у кого є 2 входи (приватний будинок), то на цей час можна користуватися іншим входом (якщо, відповідно, він сприятливий в цьому році).

Скориставшись акцією "Фен шуй безкоштовно онлайн для дому та офісу" за визначенням сприятливості входу в будинок на поточний рік, Ви отримаєте більше розуміння для дій в цьому році.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024