Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Планування деяких прихожих вимагають додаткової роботи по корекції енергетичного потоку по фен шуй

Статті по Фен-шуй: Передпокій по фен шуй

Корекція потоку енергії (ци) в передпокої по фен шуй

Корекція потоку енергії (ци) в передпокої по фен шуй

Незважаючи на всі прийоми з колірною гамою і різними елементами, при невдалому плануванні в передпокою, часто доводиться вдаватися до корекції енергетичного потоку, щоб направити енергію в ті кімнати, які її потребують в першу чергу.

Але, перш ніж ми приступимо до корекції енергетичного потоку, слід сказати кілька слів про дзеркала, оскільки вони займають в цій справі важливу роль.

ДЗЕРКАЛО ПО ФЕН ШУЙ

Існує думка, що в передпокої не повинно бути дзеркал, проте це не зовсім вірно. Дзеркала цілком припустимі, але їх не слід розташовувати напроти дверей. Дзеркало здатне відбивати, в прямому і переносному сенсі, все, що приходить в наш будинок. Всі ми в дитинстві пускали сонячні зайчики: сонячне світло, відбившись від дзеркальця, йшло в протилежному напрямку. Так і енергетичний потік, відбившись від дзеркала, буде частково йти назад. Звичайно, це залежить від розміру дзеркала і кута розташування щодо дверей. Найнеприємніше – якщо дзеркало в людський зріст або більше і знаходиться чітко напроти дверей. В цьому випадку його необхідно перенести в інше місце. Дзеркало - дуже суттєвий елемент в будинку, і тому, де б дзеркало не знаходилося, слід врахувати наступні правила.

Дзеркало повинно бути без дефектів.

Тріщини, подряпини, осипання, часткова відсутність відбиваючого покриття – все це призводить до спотворення і нашого відображення, і простору, в якому ми живемо. Ми бачимо все в гіршому кольорі, ніж є насправді, це закріплюється у свідомості - і, самі того не помічаючи, ми так і ставимося до нашого світу і життя. І з часом це може стати реальністю, а не просто відображенням. Чисті дзеркала без дефектів, що відображають реальну обстановку, принесуть в будинок виключно позитивні зміни, але для цього їх потрібно правильно розмістити.

Сприятливо, якщо дзеркало знаходиться збоку від дверей і направлено в сторону коридору або вглиб квартири.

За допомогою дзеркала можна направляти потік енергії точно так же, як промінь світла в найбільш недоступні куточки будинку. Навіть якщо форма коридору невдала і не підходить для природного проходження енергії, це можна виправити за допомогою дзеркал. Крім того, дзеркала візуально збільшують простір і тим самим розширюють енергетичний потік. Коригуючи рух енергії дзеркалами, необхідно врахувати деякі нюанси. Дзеркало не повинно дивитися в двері санвузла, комори або іншого технічного приміщення. Оскільки в цих випадках велика частина енергії буде йти в нікуди (санвузол) або скупчуватися в нежитловому тупиковому приміщенні (комора, льох), звідки їй буде складно поширюватися по всьому будинку. І найголовніше: дзеркала не слід розміщувати один навпроти одного. Це створює пастку для потоку - енергія знаходиться в безглуздому русі від одного дзеркала до іншого, постійно прискорюючись, і перебувати між такими дзеркалами вкрай небажано.

Планування деяких прихожих, які вимагають додаткової роботи по корекції енергетичного потоку:

  1. Передпокій занадто маленький порівняно з усім приміщенням.
  2. Передпокій дуже вузький і довгий.
  3. Вхідні двері знаходиться напроти дверей в кімнату, яка не потребує великої кількості енергії. До таких кімнатах можна віднести спальню, дитячу, бібліотеку, кімнату відпочинку.
  4. Вхідні двері знаходяться на навпроти дверей в санвузол.

З цим можна впоратися наступними способами:

1) Маленький передпокій можна розширити за допомогою дзеркала і заодно посилити енергетичний потік. В даному випадку потрібно використовувати велике дзеркало і поставити його таким чином, щоб воно було направлено в квартиру.

2) Такий передпокій (вузький і довгий) теж необхідно розширити і трохи сповільнити потік енергії. Дзеркало розміщується на однієї з бічних стін. При такому розташуванні воно розширить вузький передпокій і сповільнить енергетичний потік.

3 і 4) Між протилежними дверима потрібно створити візуальну перешкоду, яка зменшить швидкість енергії і частково направить її в інші сторони будинку. Це не дає потоку бити з усією міццю в одні двері, але змусить його циркулювати по всьому приміщенню. Як візуальну перешкоду можна використовувати завісу, класичні фіранки, великі рослини (натуральні або штучні) і навіть меблі. Завісу (фіранки) потрібно повісити так, щоб вона закривала двері в кімнату або санвузол. Квіти або предмети меблів необхідно розташувати таким чином, щоб вони перекривали огляд від вхідних дверей у напрямку тієї кімнати, яка не потребує великої кількості енергії. При подібних плануваннях допоможе зонування освітлення. Затінюючи двері в певні кімнати, ми тим самим зменшуємо енергетичний потік в їхній бік. Також можна використовувати якийсь предмет, який буде притягувати наш погляд, відводячи увагу від дверей до кімнати або санвузол. Такими елементами можуть послужити китайські дзвіночки «музика вітру» або будь-який інший яскравий предмет, який можна розмістити на стіні, стелі, підлозі, між вхідними дверима і санвузлом. Дзвіночки і інші відволікаючі елементи фен шуй в квартирі слід повісити таким чином, щоб їх було добре видно з вхідних дверей і в той же час не заважали ходити.

Щоб дія дзвіночка була найбільш сприятливою, можна підібрати його відповідно сектору будинку, в якому знаходиться передпокій. Китайські дзвіночки роблять з різних матеріалів (метал, бамбук, глина, фарфор, кераміка ...), і для кожного сектора бажано вибрати дзвіночки з відповідного матеріалу. Для східного і південно-східного секторів підійдуть дзвіночки з бамбука. У північному секторі - з металу, а для більшого ефекту можна взяти дзвіночок, у якого циліндри з вигином, у вигляді хвилі. Для півдня ідеально підходять дзвіночки з бамбука. На південному заході і північному сході сприятливі глиняні, порцелянові чи керамічні. Захід і північний захід – тут підійдуть дзвіночки з металу, глини, порцеляни або кераміки. Оскільки велика частина китайських дзвіночків, які продаються у нас, зроблені з металу, і знайти глиняні дуже складно, хочу запропонувати ще один варіант. Використовуйте композицію з глиняних (керамічних) дзвіночків класичної форми. Вони працюють так само добре, як музика вітру, і знайти такі дзвіночки з кераміки набагато простіше.

Якщо не пощастило знайти дзвіночок з відповідного матеріалу, можна підібрати музику вітру по числу циліндрів і їх кольору для кожного сектора.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024