Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ша - це отруєні стріли, негативні енергії, створені прямими лініями або гострими кутами, спрямованими на вас.

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Енергія Ша - це отруєні стріли і негативні енергії

Енергія Ша - це отруєні стріли і негативні енергії

Ша – це отруєні стріли, негативні енергії, створені прямими лініями або гострими кутами, спрямованими на вас. Найпоширеніший приклад ша - прямий шлях, що йде прямо до дверей багатоквартирного будинку. Він створює ша, який вплине на якість життя всіх, хто живе в цьому будинку.

Стародавні китайці вірили, що духи можуть переміщатися тільки по прямій. Саме тому на Сході можна зустріти зигзагоподібні мости над декоративними озерцями. Вони виглядають дуже привабливими, але їх призначення швидше утилітарне: по такому мосту духи не можуть перебратися на інший берег озера.

Інший приклад - ріг сусіднього будинку, звернений на вашу квартиру. Він обстрілює все на своєму шляху отруєними стрілами.

На щастя, якщо ша не видно, воно перестає існувати. Тобто, якщо ви не бачите шкідливого кута, то можете про нього і не турбуватися. Якщо ж ви бачите його, то ситуацію можна виправити декількома способами. Ви можете тримати штори постійно запнутими, щоб не бачити джерела отруєних стріл. Крім того, можна повісити дзеркало багуа, що відбиває ша.

Дзеркала грають в феншуй дуже важливу роль. Зазвичай вони відносяться до інь, пасивного початку, але дзеркало багуа - це агресивне ян. Цим воно зобов'язана восьми триграмам Іцзин, що оточують його, що дає йому силу. Дзеркало багуа укріплено на восьмикутній дощечці. Восьмикутне багуа завжди вважалося в Китаї вкрай позитивним символом.

Дзеркала багуа завжди мають невеликі розміри. Вважається, що малий розмір концентрує їх енергію, але що більш важливо - це робить їх непомітними для тих, хто посилає вам ша.

У Гонконзі час від часу відбуваються війни дзеркал. Хтось помічає ша, спрямоване в його сторону від сусіднього будинку, і вішає дзеркало багуа, щоб відбити ша. Сусід навпроти бачить дзеркало і вішає таке ж, щоб в свою чергу відбити отруйну стрілу. Незабаром у кожного на фасаді висить по десятку дзеркал, і край суперечці доводиться класти поліції. Природно, як тільки поліція їде, перше дзеркало тут же встановлюється на місце.

Тому дзеркала багуа повинні бути якомога більш непомітними. Найкраще вони діють, коли вивішуються на зовнішній стіні будинку, але в разі потреби їх можна вішати і всередині. Найкращий стан для них - прямо над дверима або вікном, на які направлено ша.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024