Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Енергія інь і ян в санвузлі по фен шуй. Санвузол і негативна енергія (інь). Санвузол і позитивна енергія (ян)

Енергія інь і ян в санвузлі по фен шуй

Енергія інь і ян в санвузлі по фен шуй

Санвузол і негативна енергія (інь) по фен шуй

Відпрацьована (негативна, інь) енергія для санвузла цілком природна. Адже він створений для того, щоб видаляти з дому таку енергію. Але це не означає, що вона повинна там постійно бути присутньою і накопичуватися.

Накопичується негативна енергія з багатьох причин. Наприклад, невідповідне планування, перевантаження меблями, не прибрано, скупчення непотрібних речей, поганий запах, потрібний ремонт, сантехніка не справна. В такому стані санвузол не може повноцінно видаляти негативну енергію.

Як перевірити звільняється наш будинок від негативної енергії чи ні? Для цього проведемо простий експеримент. Спробуємо в темний час доби пройти зі спальні у ванну і туалет. Якщо ми легко і комфортно проходимо цей маршрут, а також легко заходимо туди і робимо що запланували, значить, негативна енергія не затримується в нашому домі. Але якщо ми раз у раз натрапляємо на перешкоди, потрапляємо в «капкани» і відчуваємо дискомфорт. Це означає, що негативна енергія накопичується. І це необхідно виправити.

Допомагаємо негативній енергії піти

Почати слід з перестановки меблів. Правильно ми зробили перестановку чи ні, перевірити досить просто. Коли ми без пригод зможемо проходити до санвузла, успіх досягнутий. Закріпити перестановку слід хорошим освітленням, ми повинні бачити куди йдемо.

Тепер перейдемо до атмосфери в самому санвузлі по фен шуй. Тут повинен бути порядок і хороший запах. Тобто, необхідно прибрати будь-які ознаки енергії інь, заповнивши простір енергією ян. І, якщо необхідно, слід зробити ремонт. В оформленні стін бажано переважання світлих відтінків. Освітлення також повинне бути на висоті.

Застосувавши на практиці всі перераховані вище рекомендації, ви можете бути впевнені, негативна енергія не затримається в вашому домі.

З санвузлом може скластися протилежна ситуація, коли з будинку йде не тільки негативна енергія а й позитивна.

Санвузол і позитивна енергія (ян) по фен шуй

"Яке відношення має санвузол до позитивної енергії?" – запитаєте ви. Адже він має справу тільки з негативною. У нашому світі все взаємопов'язано і часом знаходиться набагато ближче один до одного ніж нам того б хотілося. Наприклад, ми можемо втрачати позитивну енергію, коли двері санвузла знаходяться навпроти вхідних дверей або дзеркало відображає двері санвузла.

З дзеркалом припустимо все просто, його можна перемістити. Але для перенесення дверного отвору санвузла або вхідних дверей будуть потрібні серйозні витрати, а найчастіше це взагалі зробити неможливо.

Припустимо, двері санвузла знаходяться навпроти вхідних дверей. І у нас немає бажання займатися переплануванням. Що робити, продавати будинок / квартиру? Ось вже ні! Це можна деякою мірою скоригувати, але все одно потрібно пам'ятати, що краще не вибирати квартири з таким плануванням – повністю позбутися небажаного впливу все одно не вийде. Скористаємося двома прийомами «Візуальна перешкода» і «Відволікаючий елемент».

Візуальна перешкода для покращення фен шуй

Необхідно приховати видимість дверей санвузла від вхідних дверей. Тобто, на лінії між дверима слід створити візуальну перешкоду. Необов'язково наглухо закривати прохід, але необхідно зменшити огляд дверей санвузла. Як перешкоду можна використовувати меблі, рослини (живі або штучні), елементи декору, додаткові елементи планування (арка, колона ...).

Відволікаючий елемент

Відволікати увагу нашого допитливого зору і розуму слід за допомогою помітних, що виділяються на загальному тлі предметів. Це можуть бути картини, годинник, елементи дизайну ... Головне - щоб цей предмет кидався в очі. Розташувати його потрібно біля дверей в кімнату в яку необхідно направити потік енергії. В першу чергу після передпокою у великій кількості енергії потребує кухня і вітальня.

Двері невидимка

Що ще можна зробити корисного, щоб уберегти позитивну енергію? Двері санвузла бажано зробити менш помітною. Наприклад, пофарбувати її в один колір зі стінами. Подібний прийом рекомендується поєднувати з «Візуальній перепоною» або «Відволікаючим елементом».

Дзеркало на дверях

Ще один ефективний спосіб зменшити поглинання санвузлом позитивної енергії – повісити на двері санвузла із зовнішнього боку дзеркало. Але виглядає це досить незвично і не підійде, якщо навпроти знаходяться вхідні двері або двері в спальню, дитячу або кабінет. Такий прийом можна використовувати, якщо двері санвузла направлені в двері вітальні або кухні. При цьому дзеркало повинно бути великим, щоб доросла людина бачила своє зображення повністю.

Талісмани проти санвузла

Вішання на двері санвузла, як і всередині нього, дзеркальних ба гуа, оберегів та інших талісманів в даному випадку допоможе хіба що морально. Якийсь час ви будете міцно спати з почуттям виконаного обов'язку і витрачених грошей. Але змінити рух позитивної енергії таким чином, як і вберегти її від санвузла, не вийде.

Бажаю вам сприятливого фен-шуй для дому і квартири. І пам'ятайте, енергія як вода, якщо вона не тече в потрібному напрямку, ми закочуємо рукави і прокладаємо нове русло!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024