Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Елемент особистості в ба-цзи. Знаючи значення небесних стовбурів в ба-цзи, ми можемо зрозуміти характеристики кожного з них.

Елемент особистості в ба-цзи

Елемент особистості в ба-цзи

Коли ми починаємо розшифровку карти ба-цзи, перше, на що ми звертаємо увагу - це Небесний стовбур дня, він називається «Елементом особистості». Це наш основний фокус. Знаючи значення небесних стовбурів в ба цзи, ми можемо зрозуміти характеристики кожного з них. В результаті, розуміючи природні прояви кожного з небесних стовбурів, ми можемо визначити основні риси характеру людини, якій вони належать.

Це, звичайно ж, перший, найбільш загальний, рівень розшифровки карти ба цзи. Тут можна провести аналогію з європейською астрологією, де кожен знак має свої, задані спочатку, характеристики. Ми говоримо, наприклад, що «Водолій володіє такими-то рисами». Звичайно, це дуже загальний погляд, для того, щоб глибше пізнати характер людини, потрібно розглянути всю астрологічну карту людини, як і всі Вісім знаків її ба-цзи, тобто, чотири Небесних стовбура і чотири земних гілки.

Також, дуже важливі взаємодії небесних стовбурів в ба-цзи. Зазвичай розрізняють злиття небесних стовбурів в ба-цзи і зіткнення небесних стовбурів в ба-цзи. Вони означають взаємні впливи нас і наших родичів або інших людей, які зустрічаються нам на життєвому шляху.

10 небесних стовбурів ба-цзи – це основа вивчення Долі. Вони дозволяють розпізнати 10 типів людей, адже Елемент особистості – це Небесний стовбур дня. Щоб уявити більш чітку картину характеристик небесних стовбурів по П'яти Елементам, як аналогію ми візьмемо природний стан кожного з них. Нижче коротко описані характери кожного типу.

10 небесних стовбурів ба-цзи і 10 типів людей

Цзя – Дерево ян, пов'язане з великим деревом. Сам ієрогліф схожий на дерево, воно тверде, сильне і міцне. Людина, Елемент особистості якої представлений цим Небесним стовбуром, негнучка і вперта. Вона чіпляється за свої принципи, не йде на компроміси, не приймає змін і страждає від несподіваних падінь. Вона не може змінюватися разом з обставинами і не пристосовується до оточення. При сильному тиску вона швидше впаде, ніж зміниться, як дерево, яке швидше за зламається, ніж зігнеться.
Аналогічно дереву, що дає тінь, ця людина доброзичлива і повна співчуття. Вона як і дерево, росте все життя, причому не обов'язково в прямому сенсі – вона розвивається розумово, духовно, із задоволенням навчаючись і дізнаючись нове. Людям Дерев'яної стихії часто приписують альтруїзм і добродіяння.

І – це Дерево інь, воно асоціюється з квітами і кущами. Дерево інь, на відміну від Дерева ян, дуже гнучке, воно може змінюватися, пристосовуючись до обставин. Такі люди не страждають нервовими зривами, вони можуть схилитися, якщо потрібно, в будь-яку сторону. Зазвичай, це дуже розумні люди. Як квітка повзе вгору, слідуючи формі огорожі, стіни та інших великих дерев, в пошуках сонячного світла, так і людина Дерева інь часто впадає в залежність, стає послідовником, у результаті нестачі власної думки. Коли прямий шлях важкий, вона знаходить обхідний, може відмовлятися від власних бажань, пристосовуючись до інших.

Бін – це Вогонь ян, він асоціюється з Сонцем. Це гаряче Сонце. Це тепла людина, з нею легко подружитися, у неї відкритий розум, вона говорить прямо, що хоче і думає, тому не накопичує злість, вона популярна. Вогонь Бін (Сонце) висить вище всіх в небі, самовіддано освітлюючи і зігріваючи Землю внизу. Людина чесна, пряма, пристрасна і щедра. Сонце світить в усіх напрямках, людина легко рухається по життю, вона пряма, пристрасна і щедра. Вона енергійна і допитлива, сповнена ентузіазму до всього. Швидка в діях і мові, часто її неправильно розуміють через нетерплячий характер.

Дін – це Вогонь інь, він асоціюється зі світлом свічки або факела. Іньський вогонь – це штучне освітлення, воно мерехтить, характеризуючи свого володаря нестабільністю і високою чутливістю. У нього навіть більш гарячий темперамент, ніж у представників Вогню ян. Людина багато думає, часто погано спить і дуже чутлива. При розмові від неї може виходити напруга, її може навіть трясти, їй необхідно навчитися розслаблятися. Люди Вогню інь можуть бути емоційними і вибуховими.

У – Земля ян, вона пов'язана з камінням і валунами. Янська Земля – ​​це гора, сильна і важка земля. Це надійна, солідна людина, але вона може бути дуже важка, як в прямому, так і в переносному сенсі. Тому вона часто трохи незграбна і консервативна, негнучка, як гора. Земля приховує в своєму «животі» безліч ресурсів, демонструючи таким чином свою великодушність, тому люди Землі ян доброзичливі і сентиментальні, вони з готовністю допомагають іншим і стають їхніми друзями. Емоція Землі – роздум. Той у кого елемент Землі превалює, має тенденцію багато думати.

Цзі відноситься до Землі інь, вона пов'язана з садом, з родючим грунтом. Зазвичай це худорлявий, стрункий інтелектуал, він гнучкий і розумний. Родюча земля поглинає досить води і містить безліч мінеральних речовин, що ідеально для сільського господарства. У той же самий час, подібно до Матері Землі, Земля інь володіє сильним материнським інстинктом. Людина чесна і турботлива, схильна хвилюватися про дітей. Час від часу вона може ставати жахливим власником, серйозна і добра зовні, але всередині – ураган. Зазвичай консервативна, не має власної точки зору, тому нею може бути легко керувати. Крім того, вона буває покірною, в результаті може потрапити в погану компанію.

Ген відноситься до янського Металу і асоціюється з мінеральною рудою. Янський Метал – важкий метал, сталь, яка служить для виготовлення зброї. У такої людини є лідерські якості, це лояльна і надійна, віддана друзям людина. Метал Ген – символ витривалості і твердості, його форма не змінюється. Оскільки ножі та мечі гострі і жорсткі, людина Металу ян Ген має руйнівний потенціал, оскільки він важче будь-яких інших матеріалів. Така людина спостережлива, напориста, пряма, цілеспрямована, і ніколи не визнає поразки. Її швидкі і рішучі вчинки час від часу можуть здатися занадто стрімкими. Вона не збирається втрачати час на занепокоєння, і готова вжити рішучих заходів. Завжди готова до бою, без коливань кидається вперед.

Сінь – це іньський Метал, він асоціюється з дорогоцінними металами. Тому Метал інь – це дріт, метал для ювелірних виробів, ніжний і привабливий. Часто це красиві люди, іноді трохи жіночні. Дорогоцінний метал означає елегантність, люди Металу інь сповнені чарівності, вони притягують загальну увагу. Такі люди часто роблять сильний акцент на матеріальному комфорті. Вони можуть бути дуже гордими і бояться втратити обличчя, дуже переживають за свій власний імідж. Через концентрацію на розкішному житті, люди Металу інь ласі на грошові або матеріальні спокуси. Через це самовладання і людські принципи можуть ними знецінюватися.

Жень – це Вода ян, вона асоціюється з водою річок, морів і океанів. Це дуже сильна вода, це імпульсивні люди, які впадають в дії бездумно. Вони йдуть вперед не думаючи, можуть тиснути, коли просять вас що-небудь зробити. Вони сповнені енергії, тому можуть бути необережні. Потоки води течуть з верхнього джерела вниз і ніколи не повертають назад. Вода збирається у великих річках, які далі розбиваються на менші потоки, люди Води ян можуть прийняти всі види речей, що передбачає видатні здібності до навчання.

Гуй відноситься до Води інь, вона асоціюється з дощовою росою. Іньська Вода – роса, краплина води. Це найбільш іньський елемент. Це скромна, пластична, терпляча людина. Вона дуже приємна, тому що може приймати людей такими, якими вони є, вона толерантна, посміхається, навіть якщо ви їй не подобаєтеся. Але іньська Вода не слабка, така людина може здивувати тим, як багато вона може зробити. Вона може навіть шокувати своїми вчинками, бо виглядає занадто ніжною, і її вчинки не відповідають тому, чого ви від неї очікуєте. Краплі роси покояться на листі, ніби ні скочуючись, ні залишаючись на місці, вони виглядають ще більш нестійкими, коли дме м'який вітер. Людина легко впадає в неспокій і підозрілість, може переживати через звичайні речі. При цьому пунктуальна і має тенденцію до негативного мислення.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024