Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дзвіночки-пагода для фен шуй дому. Частина 1 Китайці вважають, що дзвіночки - необхідний атрибут кожного будинку, магазина або офісу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Дзвіночки-пагода для фен шуй дому. Частина 2

Дзвіночки-пагода для фен шуй дому. Частина 2

Дзвіночки "пагода" дуже різноманітні у виконанні і застосуванні. Об'єднує всі "пагоди" те, що вони успішно борються з негативною - іньскою енергією, або, як дехто каже, зі злими духами і наповнюють простір позитивною - янською енергією. Тому дуже часто ці дзвіночки вішають в санвузлах та інших місцях будинку, де іньська енергія накопичується. Дуже популярно вішати "пагоду" біля вхідних дверей будинку або квартири. В цьому випадку дзвіночок охороняє наш будинок від непрошених гостей і злодійства. А також від людей, що приходять в наш будинок і здатних свідомо чи несвідомо порушити енергетичну рівновагу в нашому просторі (в побуті - пристріт, псування). Дзвіночок стає своєрідним вартовим наших дверей. Таке використання дзвіночків "пагода" досить правильно і виправдовує себе. Однак тут важливо пам'ятати, що варіантів "пагод" дуже багато, і кожен з них створений для певного сектора.

Як ви пам'ятаєте з минулого номера, більшість дзвіночків пагода включають в себе різні символи у вигляді фігурок божеств, міфічних і реальних тварин. Зрозуміло, що первинне призначення "пагоди" - захистити простір від негативної енергії і наповнити його позитивною. Але додаток символічних елементів у дзвонику дає і інші можливості. Символ діє в кількох напрямках: а) він підсилює сектор стихією, якій належить, тобто дає сектору енергію певної якості; б) направляє енергію для розвитку сфер діяльності, які відповідають цим символом. І якщо правильно підібрати дзвіночок, він буде працювати не тільки як захист, а ще наповнювати сектор енергією певної стихії і приносити удачу там, де вона необхідна.

"Пагода" з фігуркою черепахи

Сприятлива в північному, східному і південно-східному секторах. Якщо ви пам'ятаєте, черепаха є твариною північного сектора, відноситься до стихії вода і символізує стабільність, стійкість, довголіття, приносить удачу в кар'єрі. Зрозуміло, що "пагода" з таким символом в північному секторі не тільки поглинає іньську енергію, але і оберігає нас від промахів і невдач в кар'єрі. У східному секторі такий дзвіночок сприяє народженню нових можливостей для соціальної реалізації або, простіше сказати, для кар'єрного зростання. Якщо є необхідність у свіжих ідеях щодо того, як реалізувати свій потенціал, "пагода-черепаха" стане хорошим помічником. Коли дзвіночок знаходиться в південно-східному секторі, це сприятливо для грошових надходжень, матеріальних благ, а також для досягнення успіху в будь-якій діяльності, яку ви ведете. І всі успіхи будуть тісно пов'язані з кар'єрою, тобто або ваша заробітна плата збільшиться за рахунок підвищення по службі, або, отримавши грамоту, похвалу, добившись успіху в будь-якому проекті, можна знайти нову посаду. Тут же варто згадати про "пагоди" Драконочерепаха. Такий дзвіночок підходить для східного і південно-східного сектора. У цій міфічній тварині з'єднані дві, колись протиборчі і які руйнують один одного, енергії в єдину енергію творення.

В народних переказах говориться про те, що давним-давно, коли ще не з'явився рід людський, жили на землі дві могутніх істоти - дракон і черепаха. Якось раз вирішили вони помірятися силами. Місцем битви вибрали берег світового океани, щоб у кожного поруч була його стихія - земля у дракона і вода у черепахи. Довго билися вони, вода почорніла і земля вкрилася попелом. Дракон, як не намагався, не міг спалити або зламати броню черепахи. А черепаха була повільна, і дракон кожен раз ухилявся від її нищівних ударів або миттєво злітав в небо. Здригнувся Всесвіт від настільки безглуздої боротьби і поєднав їх в єдину істоту. Так було покладено край ворожнечі двох стихій і з'явилася Драконочерепаха. Хто знає, може легенда не так вже далека від істини, адже живуть на Землі черепахи з головою, схожою на драконівську.

Класична "пагода" у вигляді будівлі пагоди, без домінуючих символів

Хороший талісман для південно-західного, північно-східного, центрального, західного і північно-західного секторів. У південно-західному секторі дзвіночок підтримує добробут сім'ї, сімейні відносини і господиню будинку. На північному сході підсилює надходження матеріальних засобів, допомогу і підтримку з боку друзів, покровителів і вчителів (духовних наставників). У центральному секторі "пагода" зміцнює стабільність всього будинку (сім'ї). Сприяє гармонійним відносинам, об'єднанню сім'ї в єдине ціле. У західному секторі цей дзвіночок послужить неприступною фортецею для непотрібних людей в нашому оточенні. Незважаючи на те, що пагода - це частина монастиря, в давнину вона часто служила фортецею, щоб відбити чужоземних загарбників і припинити зазіхання на святині і цінності, що зберігаються в монастирі. Безсумнівно, що дзвіночок перейняв ці якості від справжньої пагоди. Перебуваючи в північно-західному секторі, "пагода" сприятливо впливає на застосування і реалізацію знань на роботі, в бізнесі, сприяє відстоюванню своєї думки та інтересів. У родині підсилює позиції господаря будинку, а на підприємстві, відповідно, директора або власника бізнесу. Такий дзвіночок особливо актуальний, якщо в перерахованих секторах знаходяться елементи стихії вода, яка виснажує і руйнує дані сектори. Крім того, класичну "пагоду" можна вішати в східному і південно-східному секторі як доповнення до підсилення водних символів. Але тільки в тому випадку, якщо в цих секторах присутні елементи стихії вогонь, ворожої для них. Дзвіночок поглине надлишок вогню, а водні символи підтримають сектори енергією.

"Пагода" з фігуркою тигра або леопарда

Підходить для західного, північно-західного, східного, південно-східного і південного сектора. У західному секторі дзвіночок стане на сторожі нашого здоров'я. Тигр є покровителем і охоронцем західного сектора. Цей привілей він отримав не випадково.

За легендою, боги довго і ретельно вибирали сторожа, оскільки західний сектор відповідає за здоров'я. Адже якщо немає здоров'я, вже не потрібні ні гроші, ні слава, ні кар'єра. Навіть любов втрачає фарби і свіжість відчуттів, коли людина хвора. Вибір зупинився на чотирьох найсильніших тварин: дракон, черепаха, фенікс і тигр. Дракон вважався наймудрішим і могутнім, але вивергав вогонь, який згубний для заходу, фенікс же був за своєю суттю вогненним, тому їх кандидатури були відкинуті. Черепаха представляла водну стихію і також не підходила на роль сторожа, оскільки вода виснажує західний сектор. І тільки тигр ідеально підійшов на цю роль. Він був сильний, безстрашний і не міг заподіяти шкоди заходу, оскільки відноситься до стихії дерево. На довершення боги обсипали тигра зоряним пилом і зробили його білим, під колір заходу. Кажуть, що з тих самих пір стали з'являтися в тигрячому роду тигри-альбіноси.

У північно-західному секторі "пагода" з таким символом створює підтримку в бізнесі і людям, які займають керівну посаду. Допомагає поставити на місце конкурентів, охочих прибрати до своїх рук ваш бізнес, або співробітників, які підсиджують вас. У східному секторі захищає наші відкриття, винаходи та інші починання від злодійства і плагіату. У південно-східному - стоїть на сторожі наших грошових вкладень і прибутку. На півдні - охороняє репутацію мешканців будинку від бажаючих зганьбити її. Подібні дзвіночки особливо необхідні, коли в даних секторах знаходиться санвузол. Тигр і леопард відносяться до стихії дерево і допомагають впоратися з надлишком води в західному, північно-західному та південному секторах. А "пагода" в цілому захищає будинок від іньскої енергії санвузла і наповнює простір янською. Для східного і південно-східного секторів також сприятлива "пагода", що поєднує двох тварин - тигра і дракона, а для південного - тигра і фенікса.

"Пагода" з совою

Є уособленням мудрості і знань. Вона сприятлива в північному, західному, північно-західному і північно-східному секторі. У північному секторі "пагода" потрібна не тільки, щоб позбавити його від іньскої енергії. Якщо доля дала вам можливість вийти на більш високий соціальний рівень, дзвіночок створить підтримку в мудрих рішеннях, необхідних для закріплення в цьому положенні. У північно-східному секторі такий символ направляє енергію для мудрого управління і керівництва. Якщо у вас свій бізнес, повісьте дзвіночок в північно-західному секторі вашого кабінету. Для тих, хто вчиться або підвищує свою кваліфікацію, "пагоду-сова" слід повісити в північно-східному секторі. Вона підтримає не тільки в навчанні, але і в пошуку вчителів або помічників в даному питанні. На заході будинку такий дзвіночок притягує в наше оточення людей, відповідних нашим поглядам на життя. А на підприємстві - сприяє набору досвідчених співробітників і формування колективу однодумців, необхідного для продуктивної роботи і розширення бізнесу. Для північно-західного і північного секторів також сприятлива "пагода" з фігуркою царя мавп. Це незамінний талісман, якщо в керівництві підприємством або для просування по службі необхідна швидка реакція, нестандартні способи вирішення питань. Крім того, мавпа як тварина східного календаря спонукає до більш легкого, вільного відношенню до роботи, без крайнього фанатизму. Для трудоголіків це просто необхідно.

«Пагода-дракон»

Сприятлива для східного, південно-східного і північно-східного секторів. На сході вважається, що цей дзвіночок не тільки очищає простір і приносить удачу, але ще дає потужний потік енергії. У східному секторі він дає імпульс для успішного відкриття свого підприємства, служить своєрідним каталізатором ідей, осяянь. На південному сході стимулює збільшення доходів, розширення бізнесу, сприяє успішному завершенню будь-якого проекту. У північно-східному секторі «пагода-дракон» сприяє появі в нашому житті могутніх покровителів або друзів, компаньйонів, здатних підтримати морально і матеріально, повернути віру в себе, навчити, при необхідності - ведуть за собою.

Пагода з трилапою жабою «Чан-чу»

Ідеально підходить для східного і південно-східного секторів. У Китаї це незмінний атрибут, супутній багатству і процвітанню. Кажуть, що колись ця жаба була зовсім не такою доброзичливою, як зараз. Вона помстилася людям за свою втрачену на Землі лапку і ковтала все багатство того будинку, в якому з'являлася. Але управителі п'яти стихій помітили це і веліли повернути все, що вона проковтнула. Цінностей і золота виявилося так багато, що жаба і донині випльовує золоті монетки. Тому вона завжди зображується з монеткою, що стирчить з її рота. У східному секторі ця пагода відкриває нові напрямки для заробітку, в південно-східному - можливості збільшити прибуток. Якщо у вас досить земної удачі, з таким талісманом гроші можуть просто впасти на голову (виграш, премія, нагорода і т.д.). Але все ж не варто чекати манни небесної і упускати шанси заробити гроші власними силами. Щоб отримати бажане багатство, потрібно хоч щось робити своїми руками. Інакше вийде, як в анекдоті: «Я б йому дав виграти, але нехай він хоч лотерейний квиток купить ...».

«Пагода-орел»

Найбільш ефективна в північно-західному і північному секторі. Орел вважається одним з найсильніших символів влади. Хороший талісман для власників власного бізнесу або для прагнучих вгору по кар'єрних сходах. У північно-західному секторі такий дзвіночок допомагає тримати владу в своїх руках, стимулює здатність передбачати результати будь-яких дій, правильно направляти розвиток підприємства. У північному секторі, як ви вже, напевно, здогадалися, пагода-орел, створює підтримку в кар'єрі. В успішній кар'єрі найчастіше потрібна не тільки професійне знання своєї справи, а й уміння відстояти своє право на підвищення в посаді. Буває, що вгору просуваються люди, що мають не стільки знання і досвід, скільки спритність і умінням подати себе в кращому світлі, при цьому зганьбити інших співробітників. Дзвіночок допомагає побачити справжнє обличчя оточуючих, передбачити їх дії, особливо в тих випадках, коли вони спрямовані проти вас і, зрозуміло, дати гідну відсіч. Цілком можливо, таке бачення кар'єри нагадує гру, але подібна гра часом заходить дуже далеко, і в цьому випадку сталевий дзьоб і кігті орла просто необхідні.

Для північно-західного сектора також сприятлива пагода-півень. Подібний символ уособлює чесність, пунктуальність, войовничість, здатність дати відсіч ворогу. Півень від природи - управитель і ревно дбає про своє оточення (сім'я, підлеглі і т.д.). Зрозуміло, що в поняття оточення входять ті люди, які створюють нам підтримку, йдуть з нами в одному напрямку. До тих, хто ставить палиці в колеса, у півня відношення абсолютно протилежне - може клюнути і досить болісно.

Ось і підійшла до кінця невелика екскурсія в дивовижний світ східних дзвіночків. І це всього лише дещиця з міріад чудес сходу. Напевно, у багатьох виникає питання - «Які ж все-таки дзвіночки краще:«музика вітру», «пагода», інші східні або звичні нам класичні?» Знаю точно - кожному предмету на Землі, в тому числі і кожному дзвонику, є гідне застосування.

А для того щоб знати напевно, якийсь дзвіночок необхідний в конкретному випадку, краще звернутися до фахівця по фен шуй дому. Оскільки будь-яке приміщення, будь то будинок, квартира або офіс, індивідуальне. Коли будете вибирати рекомендований вам дзвіночок, запам'ятайте важливу деталь. Беріть тільки той, який сподобається. Його звучання також має бути вам приємне. В іншому довіртеся майстру.

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024