Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дзвіночки і музика вітру для фен шуй дому. Частина 1 Китайці вважають, що дзвіночки - необхідний атрибут кожного будинку, магазина або офісу

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Дзвіночки і музика вітру для фен шуй дому. Частина 1

Дзвіночки і музика вітру для фен шуй дому. Частина 1

Легкий дотик – і простір наповнюється мелодійним дзвоном, розливається по всіх усюдах, заповнюючи найвіддаленіші куточки нашого будинку, проникаючи в нашу свідомість. Здається, що варто тільки завмерти, затамувати подих, прислухатися, і ми відчуємо, а може, навіть побачимо вібрацію повітря і рух енергії, яка пульсує в такт дзвону. В цьому немає містики або чаклунства, просто задзвенів дзвоник. Поєднуючи в собі простоту, хитромудрість візерунків і різноманітність форм, дзвіночок створює чарівні звуки, що радують слух, що будять спогади і дарують розслаблення нашому порушеному розуму.

За весь час існування людства було придумано безліч дзвіночків. У кожного є своя назва, вони відрізняються дзвоном, матеріалом, з якого зроблені і, звичайно ж, своїм застосуванням. Вони давно увійшли в наше життя і вважаються цілком природним предметом інтер'єру. Найбільш яскравими і незвичайними по праву вважаються дзвіночки, народжені східною культурою. Тут очі розбігаються від розмаїття форм і фарб, не кажучи вже про дивовижне звучання.

Останнім часом до нас хлинув потік різних східних чудасій, в тому числі і дзвіночків. Ми із задоволенням купуємо їх, щоб прикрасити будинок незвичайною дрібницею або в данину моді, часом забуваючи про те, що у кожної речі є своя історія, призначення і місце, де вона повинна знаходитися.

Безліч таких дзвіночків придумано в Китаї, і це неспроста.

Китайці вважають, що дзвіночки – необхідний атрибут кожного будинку, магазина або офісу, оскільки, крім естетичної краси і приємного дзвону, вони дають приміщенню і людям, які там знаходяться, янську енергію – енергію життя і процвітання. Без неї важко уявити багатство, успішну торгівлю, розвиток бізнесу. Тому дзвіночки з великим успіхом застосовуються в практиці фен-шуй для дому.

Дзвіночки можуть коригувати рух енергії в будинку, уповільнити її хід, а при необхідності – прискорити. Вони використовуються і як захист, якщо в ваш будинок спрямований кут сусіднього будинку.

Китайські дзвіночки, як правило, бувають різноманітних кольорів, і на них присутні малюнки або фігурки, що володіють тими чи іншими властивостями. Важливий і матеріал, з якого зроблені дзвіночки. Від усього перерахованого залежить, де вішати дзвіночок і для якої мети його використовувати. Наприклад, розміщення всім вже відомих дзвіночків "музики вітру" залежить не тільки від матеріалу і кольору, а ще й від кількості циліндрів у дзвонику.

Хочу зауважити, що справжніми вважаються тільки та "музика вітру", у якої циліндри порожнисті, тобто являють собою трубки. Цільними можуть бути циліндри тільки у дзвіночків, виконаних з натурального кварцу.

Пагода Шведагон

Напевно, багато хто бачив китайський дзвіночок, який називається "пагода". Він має безліч форм і елементів, що зображують безпосередньо будівлю пагоди, божеств чи тварин, які сприяють різним сферам життя. Цей дивовижний дзвіночок здатний захистити наш будинок від іньскої енергії і, як свідчать перекази, від злих духів, а натомість наповнити його янською. Він також хороший талісман проти злодійства і непрошених гостей.

Такі чарівні властивості пагоди приписують неспроста. Якщо звернутися до витоків, то пагода – це будівля, за звичаєм будується на території буддійського монастиря. Дослівний переклад слова пагода звучить як "священний" або "святий дім". Тут зберігаються цінності, святі письмена і реліквії Будд. Знаменита пагода Шведагон вважається єдиною, де зібрані реліквії чотирьох Будд: чашка від першого Будди, покрив - від другого, посох - від третього і вісім волосків - від четвертого. Перша буддійська пагода була побудована в II ст. нашої ери, в місті Лоян.

Яким же чином величезні пагоди стали дзвіночками? Ось що розповідає легенда.

"Одного разу на Землю спустився дух білої змії. Вона це зробила проти волі богів, оскільки полюбила чоловіка з смертних. Прийнявши вигляд красивої дівчини, вона вийшла за нього заміж і народила дитину. Боги, дізнавшись про таку зухвалість, уклали дух білої змії в пагоду, а саму пагоду зменшили до мініатюрних розмірів і перетворили в бронзовий дзвіночок. з тих пір знаходиться дух білої змії в дзвіночках і за наказом богів ловить злих духів, щоб вони не завдавали шкоди людям."

А знаменита пагода, в якій, за переказами, був укладений дух білої змії, і до сих пір стоїть. І навіть стала ще кращою після реконструкції в 2002 році.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024