Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей? У феншуй дзеркало має дуже велике значення. Важливі його форма, ступінь чистоти і те, де воно висить.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей?

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей?

Споконвіку дзеркалам приписувалися різні містичні властивості. Вважалося, що дзеркало служить своєрідним коридором в інший світ, і з його допомогою до нас звідти приходять душі померлих.

У хрещенські свята дівчата ворожили на судженого-рядженого, дивлячись в дзеркало і намагаючись побачити в ньому образ свого майбутнього чоловіка.

У феншуй дзеркало теж має дуже велике значення. Важливі його форма, ступінь чистоти і те, де воно висить.

Наприклад, більшість з вас чули, напевно, про те, що дзеркало не слід вішати навпроти входу. Але, що саме це означає і чому не слід цього робити, думаю, знають не всі.

Вхід в будинок, як правило, є основним «постачальником» енергії. Якщо будинок спланований і поставлений правильно - через двері в нього повинна заходити найбільш сприятлива енергія. Повісивши ж навпроти дзеркало, ми не даємо цій енергії пройти всередину, оскільки вона відбивається дзеркалом тут же, в передпокої, і інші приміщення залишаються немов «знеструмленими», або «знесиленими».

Але що означає поняття «повісити дзеркало навпроти дверей»? Багато хто лякається цього формулювання і прибирають з передпокою всі дзеркала. А даремно! Повішене в потрібному місці, дзеркало може зіграти багато позитивних ролей: візуально розширити занадто вузький простір, символічно доповнити відсутні сектора квартири, «притягнути» в будинок сприятливу енергію і гарний пейзаж з вікна, а також правильно направити потік ци по будинку.

Тому іноді дзеркало навпроти дверей вішати можна і потрібно, але воно не повинно бути ПАРАЛЕЛЬНО вхідним дверям!

Тобто, стоячи в дверях, ми не повинні бачити свого відображення в ньому. Дзеркало можна вішати на протилежній стіні від дверей ТІЛЬКИ під кутом! Тоді воно буде виконувати позитивну роль і допоможе перенаправити потік ци в кімнати.

Ще не варто робити дзеркальні стелі в будинку. Якщо вже дуже хочеться - дзеркальним можна зробити стелю у ванній, оскільки там ми не перебуваємо довго.

Чому не варто цього робити? Як вже говорилося, дзеркало перегороджує шлях енергії - будь-якій енергії! Наша голова, а саме її верхівка, є своєрідною антеною, яка допомагає нам обмінюватися інформацією з небом, космосом, всесвітом. Але коли у людини перекрита верхня тім'яна чакра, у неї пропадає інтуїція, вона стає більш приземленою. Як наслідок того, вона починає здійснювати різні необдумані вчинки (дзеркальні стелі в казино).

Особливо не варто робити дзеркальними стелі в спальні. Для цього є відразу кілька причин. По-перше, це все те ж переривання зв'язку з високими енергіями неба.

По-друге, в спальні люди повинні відпочивати, і накопичена за день негативна енергія повинна покинути людину. Тільки тоді вранці вона встане свіжою і виспиться. Дзеркало ж відіб'є негативну енергію назад і не дасть їй піти.

По-третє, існують ще психологічні чинники: подружжя, лежачи в ліжку, будуть бачити ще когось в безпосередній близькості від себе. Постійний рух поряд може призвести до розлучення. Те ж стосується і глянцевих натяжних стель, в яких можна побачити своє відображення.

З перерахованими вище причин, в спальні взагалі не повинно бути великих дзеркал.

Проте, дзеркало має місце бути на внутрішніх дверцях шафи, наприклад. Або воно може бути висувним. Або невелике дзеркало може перебувати на туалетному столику. При цьому столик повинен стояти таким чином, щоб люди не бачили свого відображення, лежачи в ліжку.

Що стосується форми дзеркала, то перевагу надають круглим і овальним дзеркалам, оскільки не мають кутів взагалі.

Другими за ступенем користі є дзеркала в формі рівностороннього восьмикутника, оскільки він наближений до кола.

Якщо дзеркало прямокутне - бажано, щоб воно мало закруглені кути, або було обрамлено такою рамою.

Трикутні дзеркала, а також дзеркала будь-яких неправильних форм, слід виключити зовсім, так як вони створюють своїми кутами хаотичну енергію.

Не слід вішати в приміщеннях каламутні дзеркала, дзеркала з різними ушкодженнями амальгами, дзеркала зі сколами, а також спеціально зістарені дзеркала. Картинка в дзеркалі завжди повинна бути ясна і чиста. Каламутне дзеркало, як всі речі, виглядають старими і поношеними, несуть в собі енергію руйнування і занепаду.

Ні в якому разі не варто вішати тріснуте дзеркало! Те ж стосується дзеркал, або інших об'єктів складених з безлічі частин. Вони будуть дробити картинку, несучи в собі енергію руйнування. Ваше відображення буде роздроблене, що позначиться негативно на уявленні про себе самого.

Не варто вішати дзеркало відразу по ліву руку від входу, оскільки заходячи додому, ви будете психологічно «завалюватися» туди. А згідно з принципом Чотирьох Тварин, для комфортного сприйняття оточення у людини зліва завжди повинна бути підтримка.

Дзеркала не повинні бути розташовані одне навпроти одного. Інакше утворюється нескінченний коридор, проходячи через який, ви кожного разу будете на мить втрачати почуття реальності і тому відчувати невеликий стрес. В кінцевому підсумку вам просто не захочеться проходити через такий коридор, і частина простору за ним буде віртуально відрізана від решти будинку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024