Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй? Чому не можна вішати дзеркало в передпокої навпроти входу в будинок або квартиру? Де повісити дзеркало?

Статті по Фен-шуй: Передпокій по фен шуй

Дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй. Чи можна вішати?

Багато хто задається питаннями: "Чи можна вішати дзеркало в передпокої навпроти вхідних дверей? Чому не можна вішати дзеркало навпроти дверей по фен шуй?"

дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй

Згідно з ученням фен шуй для дому, велика частина життєвої енергії Ци надходить в будинок через вхідні двері і потрапляє в передпокій або хол. Далі їй потрібно пройти в усі кімнати будинку або квартири, щоб принести енергію людям і речам.

Для правильного проходження енергії по будинку слід дотримуватися певних умов:

  • правильне планування в будинку або квартирі;
  • досить вільного місця в передпокої і коридорі;
  • правильне розташування дверей в кімнати;
  • достатня кількість світла.

Правильне розташування дзеркала в передпокої також допомагає в руху Ци по дому. Але дзеркала не всесильні, якщо попередні правила не дотримані.

Чому дзеркало не можна вішати навпроти вхідних дверей в передпокої?

Існує повір'я, що дзеркало за правилами фен шуй, яке стоїть навпроти входу в будинок, – несприятливо. В такому розташуванні воно відштовхує енергію Ци назад з дому, а це тягне за собою відтік здоров'я, грошей і можливостей.

Чи правильні такі твердження? Одні майстри фен-шуй говорять, що це правильно, інші кажуть, що – не зовсім правильно. Як завжди істина десь посередині. Давайте розберемося в правилах розміщення дзеркал в передпокої і холі. Тобто там, де розташовані вхідні двері в будинок або квартиру.

Фен шуй – це вчення про енергії Ци, її вплив на будинки та людей, які проживають в даних будинках, а також проходження енергії по будинку. У стародавньому Китаї, де і виникло вчення фен шуй, дзеркала в ті часи робили з міді відполірованої до блиску. Зараз дзеркала роблять зі скла, яке покривається спеціальним покриттям, що відбиває. Тому і виникають різні думки про відбивну здатність дзеркал щодо енергії.

З іншого боку, вчення про енергії Ци само собою загадкове. Важко довести чи відбиває дзеркало, яке розташоване навпроти вхідних дверей, енергію Ци назад з дому.

Як вчинити з дзеркалом навпроти вхідних дверей?

Дотримуючись інформації про дзеркала в передпокої, можна зробити певні висновки:

  • дзеркало допомагає в просуванні життєвої енергії Ци по дому;
  • дзеркало може залучати і відбивати світло в передпокій для заманювання більшої кількості Ци і її гармонійного розподілу;
  • дзеркало по фен шуй, яке розташоване навпроти вхідних дверей, може відбивати сприятливу енергію Ци назад за вхідні двері. Внаслідок цього будинок або квартира не отримують достатньої кількості енергії, а це веде до фінансових труднощів, сварок в будинку, втоми і погіршення здоров'я.

По останньому пункту є питання в його правильності. Але якщо відбивання дзеркалом енергії важко довести, то вплив дзеркала навпроти вхідних дверей щодо нервової системи людини, простежується явно.

Уявіть, Ви заходите ввечері в будинок і, ще не вмикаючи світло, бачите відображення в дзеркалі. Ви може і розумієте, що це Ваше відображення, але мозок і нервова система напружується і може виникнути думка про грабіжників. В такому випадку можна злякатися або отримати нервові розлади, якщо це відбувається тривалий час.

Навіщо ризикувати розташовуючи дзеркало навпроти вхідних дверей?

Для власного спокою можна його просто поставити в іншому місці в передпокої. Тим більше, поняття "дзеркало навпроти входу" – це тоді, коли дзеркало розташоване на одній лінії з вхідними дверима і коли Ви безпосередньо бачите своє відображення в дзеркалі при вході в будинок або квартиру. Дзеркало на протилежній стіні щодо входу можна вішати, але тільки потрібно розмістити його в стороні щодо прямої лінії дверей.

Варто відзначити, що дана інформація справедлива не тільки для розміщення дзеркал, а й інших глянцевих поверхонь, що відбивають, які розташовані навпроти вхідних дверей. Сюди також відносяться двері шафи-купе. Якщо двері шафи-купе матимуть відбивну поверхню, то краще її не розташовувати навпроти ходу. Другий варіант для шафи-купе, що стоїть біля стіни, яка протилежна входу, – це зробити окремі двері без відбиваючої поверхні.

дзеркало в передпокої по фен шуй

Як розташувати дзеркало в передпокої по фен шуй?

У класичному розумінні фен-шуй займається організацією потоків енергії Ци для поліпшення життя людини, а не дизайном в будинку. У передпокої сприятливо розташовувати дзеркало для розподілу і залучення енергії. Його можна розташувати так, щоб світло, яке йде з кімнати відбивалося в ньому і заповнювало передпокій світлом. Така рекомендація найчастіше відноситься до квартир, де в передпокої немає вікон. Добре, якщо дзеркало в передпокої знаходиться збоку від вхідних дверей і направлено в вглиб квартири. За допомогою дзеркала можна направляти потік енергії для її розподілу по всьому будинку. Передпокої в більшості випадків мають невеликий розмір, а дзеркало здатне розширювати простір. Енергія Ци любить і світло і простір.

Правильне використання дзеркал в будинку приносить тільки користь для людей, які проживають в ньому. Тільки стежте за чистотою дзеркал і регулярно проводьте їх вологе очищення.

Дотримуйтесь порад фен шуй. Це принесе гармонію в будинок і квартиру. Адже фен шуй для дому – це не тільки якесь загадкове вчення про енергії і розташуванні будинків на місцевості, а й звичайна життєва логіка, яка сприяє поліпшенню житла для комфортного проживання людей.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024