фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Передпокій по фен шуй

Дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй. Чи можна вішати?

Багато хто задається питаннями: "Чи можна вішати дзеркало в передпокої навпроти вхідних дверей? Чому не можна вішати дзеркало навпроти дверей по фен шуй?"

дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй

Згідно з ученням фен шуй для дому, велика частина життєвої енергії Ци надходить в будинок через вхідні двері і потрапляє в передпокій або хол. Далі їй потрібно пройти в усі кімнати будинку або квартири, щоб принести енергію людям і речам.

Для правильного проходження енергії по будинку слід дотримуватися певних умов:

  • правильне планування в будинку або квартирі;
  • досить вільного місця в передпокої і коридорі;
  • правильне розташування дверей в кімнати;
  • достатня кількість світла.

Правильне розташування дзеркала в передпокої також допомагає в руху Ци по дому. Але дзеркала не всесильні, якщо попередні правила не дотримані.

Чому дзеркало не можна вішати навпроти вхідних дверей в передпокої?

Існує повір'я, що дзеркало за правилами фен шуй, яке стоїть навпроти входу в будинок, – несприятливо. В такому розташуванні воно відштовхує енергію Ци назад з дому, а це тягне за собою відтік здоров'я, грошей і можливостей.

Чи правильні такі твердження? Одні майстри фен-шуй говорять, що це правильно, інші кажуть, що – не зовсім правильно. Як завжди істина десь посередині. Давайте розберемося в правилах розміщення дзеркал в передпокої і холі. Тобто там, де розташовані вхідні двері в будинок або квартиру.

Фен шуй – це вчення про енергії Ци, її вплив на будинки та людей, які проживають в даних будинках, а також проходження енергії по будинку. У стародавньому Китаї, де і виникло вчення фен шуй, дзеркала в ті часи робили з міді відполірованої до блиску. Зараз дзеркала роблять зі скла, яке покривається спеціальним покриттям, що відбиває. Тому і виникають різні думки про відбивну здатність дзеркал щодо енергії.

З іншого боку, вчення про енергії Ци само собою загадкове. Важко довести чи відбиває дзеркало, яке розташоване навпроти вхідних дверей, енергію Ци назад з дому.

Як вчинити з дзеркалом навпроти вхідних дверей?

Дотримуючись інформації про дзеркала в передпокої, можна зробити певні висновки:

  • дзеркало допомагає в просуванні життєвої енергії Ци по дому;
  • дзеркало може залучати і відбивати світло в передпокій для заманювання більшої кількості Ци і її гармонійного розподілу;
  • дзеркало по фен шуй, яке розташоване навпроти вхідних дверей, може відбивати сприятливу енергію Ци назад за вхідні двері. Внаслідок цього будинок або квартира не отримують достатньої кількості енергії, а це веде до фінансових труднощів, сварок в будинку, втоми і погіршення здоров'я.

По останньому пункту є питання в його правильності. Але якщо відбивання дзеркалом енергії важко довести, то вплив дзеркала навпроти вхідних дверей щодо нервової системи людини, простежується явно.

Уявіть, Ви заходите ввечері в будинок і, ще не вмикаючи світло, бачите відображення в дзеркалі. Ви може і розумієте, що це Ваше відображення, але мозок і нервова система напружується і може виникнути думка про грабіжників. В такому випадку можна злякатися або отримати нервові розлади, якщо це відбувається тривалий час.

Навіщо ризикувати розташовуючи дзеркало навпроти вхідних дверей?

Для власного спокою можна його просто поставити в іншому місці в передпокої. Тим більше, поняття "дзеркало навпроти входу" – це тоді, коли дзеркало розташоване на одній лінії з вхідними дверима і коли Ви безпосередньо бачите своє відображення в дзеркалі при вході в будинок або квартиру. Дзеркало на протилежній стіні щодо входу можна вішати, але тільки потрібно розмістити його в стороні щодо прямої лінії дверей.

Варто відзначити, що дана інформація справедлива не тільки для розміщення дзеркал, а й інших глянцевих поверхонь, що відбивають, які розташовані навпроти вхідних дверей. Сюди також відносяться двері шафи-купе. Якщо двері шафи-купе матимуть відбивну поверхню, то краще її не розташовувати навпроти ходу. Другий варіант для шафи-купе, що стоїть біля стіни, яка протилежна входу, – це зробити окремі двері без відбиваючої поверхні.

дзеркало в передпокої по фен шуй

Як розташувати дзеркало в передпокої по фен шуй?

У класичному розумінні фен-шуй займається організацією потоків енергії Ци для поліпшення життя людини, а не дизайном в будинку. У передпокої сприятливо розташовувати дзеркало для розподілу і залучення енергії. Його можна розташувати так, щоб світло, яке йде з кімнати відбивалося в ньому і заповнювало передпокій світлом. Така рекомендація найчастіше відноситься до квартир, де в передпокої немає вікон. Добре, якщо дзеркало в передпокої знаходиться збоку від вхідних дверей і направлено в вглиб квартири. За допомогою дзеркала можна направляти потік енергії для її розподілу по всьому будинку. Передпокої в більшості випадків мають невеликий розмір, а дзеркало здатне розширювати простір. Енергія Ци любить і світло і простір.

Правильне використання дзеркал в будинку приносить тільки користь для людей, які проживають в ньому. Тільки стежте за чистотою дзеркал і регулярно проводьте їх вологе очищення.

Дотримуйтесь порад фен шуй. Це принесе гармонію в будинок і квартиру. Адже фен шуй для дому – це не тільки якесь загадкове вчення про енергії і розташуванні будинків на місцевості, а й звичайна життєва логіка, яка сприяє поліпшенню житла для комфортного проживання людей.

Піділіться сторінкою "Дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй. Чи можна вішати?"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Дзеркало навпроти вхідних дверей по фен шуй. Чи можна вішати?"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020