Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дзеркало на дверях по фен-шуй. Дзеркала добре використовувати для залучення ци.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Дзеркало на дверях по фен-шуй

Дзеркало на дверях по фен-шуй

Кожна людина щодня користується дзеркалом, особливо жінки. Великі, маленькі, кишенькові, автомобільні - дзеркала супроводжують нас всюди протягом всього нашого життя. Ми часто не замислюємося яке значення вони мають, яку роль відіграють, і головне, якими властивостями володіють. Фен-шуй розкриває нам секрети впливу дзеркал на наше життя.

Почнемо зі спальні. Питання розміщення дзеркала в спальні по фен-шуй хвилює дуже багатьох. Рекомендація з даного питання досить проста: там, де ви спите, не повинно бути ніяких дзеркал. Ця рекомендація не безпідставна, на це є серйозна причина. Коли ви не спите - проявляєте ту чи іншу активність, працюєте, ходите по вулиці, бігаєте і так далі, - то заряджаєтеся різними енергіями. А вночі, коли спите, ваше тіло повністю розслабляється і енергії виходять з вас. Протягом цього часу ви рятуєтеся від «енергетичного сміття», накопиченого за цілий день. А якщо напроти вашого ліжка висить дзеркало, то воно знову відобразить все це в ваше тіло.

Якщо дзеркало не спрямоване прямо на ваше ліжко, і ви не бачите себе в ньому, коли сидите або лежите на ліжку, то воно ще прийнятно. Але все одно дзеркало змінює потік енергії в спальні, тому найкраще рішення тут, - взагалі не вішати в цьому приміщенні дзеркал, тільки як засіб проти фен-шуй. Якщо вам дуже потрібно дивитися у дзеркало, коли ви одягаєтеся, то хоча б поставте його туди, де ви не будете бачити його постійно. Найкраще тримати по фен-шуй дзеркало на дверях шафи, на їх внутрішній стороні. В цьому випадку ви зможете дивитися в нього, коли вам буде потрібно, а на решту часу - закривати. Якщо у вас немає шафи, і ви все ж хочете мати дзеркало в спальні, добре подумайте, як його краще розташувати - ні в одному з варіантів воно не повинно відображати ваше ліжко.

І крім того, ніколи не вішайте одне дзеркало навпроти іншого. Інакше енергії будуть відображатися в обидві сторони, і це створить щось на зразок енергетичної грози. Це не так сильно працює вдень. Навіть якщо ви створите таку ситуацію в холі, де вам потрібно бачити весь простір - вона не буде так вже страшна. Але в спальній кімнаті цього допускати не можна ні в якому разі. Також не розташовуйте дзеркала на підлозі і на стелі. Тому що і в тому, і в іншому випадку ви будете бачити себе в них головою вниз. Але такий стан неприродно для вас.

Скляні стелі в центрі будинку не так страшні. Гірше, якщо там розміщені сходи, туалет або димар, через які виходить ци.

Дуже погано розміщувати по фен-шуй дзеркало навпроти вхідних дверей, так як воно буде відображати від вас удачу і благополуччя. Вся ци, яка входить в будинок буде відразу витікати крізь дзеркало і в будинку неминуче поселяться розбрат і сварки.

Вхідні двері з дзеркалом по фен-шуй, в принципі, - допустимий варіант. Але тут є такий момент - якщо дзеркало велике і відображає вас на весь зріст, то це може в один прекрасний момент, по-перше, набриднути, а по-друге, коли ви знаходитесь не в дуже хорошому настрої або, скажімо, хворієте, то все це дзеркало буде «запам'ятовувати» і відображати знову на вас. Тому подумайте, чи треба вам це.

Якщо говорити про дзеркала навпроти міжкімнатних дверей по фен шуй, то таке розміщення є не найвдаліше. Найкраще, коли дзеркало не відображає ніяких дверей, інакше воно буде відображати настрій людей, які в неї входять і виходять. А тим самим поглинати ци.

Ідеальним варіантом все ж тримати дзеркало в спеціальних місцях, не дуже прохідних, щоб воно не відображало нічого зайвого (наприклад, двері, туалет), а служило просто предметом вбиральні.

Загалом про дзеркала

Дзеркала добре використовувати для залучення ци. Вони є загальними засобами фен-шуй, які можуть допомогти нам нейтралізувати або послабити якісь негативні впливи на наш будинок. З цією метою часто використовується так зване дзеркало багуа. Наприклад, якщо на якісь із вікон або на двері вашої оселі спрямовані якісь гострі кути або якщо навпроти будинку присутні будь-які агресивні форми (наприклад недобуд, зруйнована будівля, сцени пожежі і так далі), повісьте дзеркало зовні будівлі так, щоб вони від нього відбивалися.

В цілому, всі дзеркала мають властивість відбивати будь-яку енергію, як сприятливу, так і негативну (згадайте правило не вішати дзеркало навпроти вхідних дверей). Будь-яке дзеркало в певному сенсі є також таким собі символом. Ми вішаємо дзеркало зазвичай з тим наміром, щоб візуально розширити вузький простір в будинку або квартирі. Дзеркала, між іншим, здатні легко «притягувати» в наше житло різні речі, які них відображаються. Наприклад, якщо навпроти нашого обіднього столу розташована дзеркальна поверхня, яка кожен день відображає нашу трапезу, то ми ніколи не залишимося без їжі - дзеркало відобразить і примножить її на нашому столі. З цієї ж причини дзеркала іноді ставлять поруч з касою в магазині або ресторані, щоб символічно подвоювати гроші.

Хоча дзеркала і багатофункціональні, все ж краще не мати їх в будинку занадто багато. Купіть 2-3 дзеркала в повний зріст, щоб вони не «обрізали» ваше тіло навпіл або на рівні тіла. На кухні не використовуйте дзеркальну плитку, якщо не хочете почувати себе постійно «розбитим».

Майте на увазі, що будь-які маніпуляції з коригування вашого житла за допомогою дзеркал не настільки ефективні в порівнянні з основними рекомендаціями і правилами. Дзеркала здатні лише виправити деякі недоліки, які краще не допускати спочатку. Вони будуть хорошим доповненням в застосуванні основних методів фен-шуй, але ніяк не його єдиним інструментом.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024