Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Як вибрати і куди повісити дзеркало: 7 порад феншуй. У феншуй значення має не тільки місце розміщення дзеркала, а й його форма

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Як вибрати і куди повісити дзеркало: 7 порад феншуй

Як вибрати і куди повісити дзеркало: 7 порад феншуй

За допомогою дзеркала можна поліпшити атмосферу в будинку, підняти самооцінку і подвоїти щастя. Головне - знайти для нього правильне місце в будинку.

У феншуй значення має не тільки місце розміщення дзеркала, а й його форма: вважається, що неправильний вибір і використання дзеркала в інтер'єрі може зробити негативний вплив на атмосферу в домі, якість сну і навіть на вашу самооцінку.

1. Хаос геть

Дзеркальна поверхня відноситься до стихії води. Саме вона привносить в інтер'єр відчуття світла, чистоти і спокою. Якщо ви відчуваєте, що у вашому будинку хаотична і неспокійна атмосфера, подбайте про наявність дзеркал в північній, східній та південно-східній частині квартири.

2. Чітке відображення

Ваше відображення в дзеркалі в буквальному сенсі відображає ваш імідж і формує ваше самовідчуття. Тому так важливо, щоб дзеркало було чистим, без ефектів старіння, дроблення і інших декоративних елементів, які можуть спотворити або розділити ваше відображення.

3. Дзеркало в передпокої

Для передпокою вибирайте ростовое дзеркало - таке, щоб найвищий член сім'ї повністю бачив себе в ньому. Найоптимальніше місце для дзеркала - збоку від вхідних дверей, але ніяк не навпроти. Логіка проста - в іншому випадку енергія, яка входить в будинок, буде відштовхуватися.

4. Декоративні дзеркала

Маленькі і вузькі декоративні дзеркала, а також дзеркала з дрібних фрагментів і неправильної форми буквально обрізають ваше обличчя. Якщо часто дивитися в такі дзеркала, ваша внутрішня гармонія може порушитися - дисбаланс почне накопичуватися на підсвідомому рівні. Тому розташовуйте декоративні дзеркала так, щоб вони відображали тільки світло, а не людей.

5. Подвоювати хороше - це завжди добре

У феншуй дзеркала часто використовуються для посилення бажаних аспектів в житті. Дзеркало буквально і символічно подвоює все, що в ньому відбивається. Використовуйте дзеркала для посилення енергії того, що приносить вам радість: красивого виду з вікна, улюбленого арт-об'єкту, квітів ...

І навпаки - стежте, щоб в дзеркалі не відбивалися неприємні предмети або зламані речі. В хорошому феншуй ми прагнемо нейтралізувати і прибрати джерела неприємної енергії.

6. Міцний сон без дзеркал

Неспокійно спите? Перевірте - чи не відображаєтеся ви в дзеркалі під час сну. Світло і рух відображаються в дзеркалі і можуть створювати непотрібну напругу в той момент, коли ви знаходитесь в розслабленому стані. Якщо перемістити дзеркало не виходить, можна легко виправити ситуацію, закриваючи дзеркало на ніч.

7. Краще менше, ніж більше

Золоте правило при розміщенні дзеркал - не більше одного великого дзеркала на стіні. Адже дзеркала відображають предмети, яких насправді немає в цьому місці, тому велика кількість дзеркал може дезорієнтувати і вносити хаос у простір.

Також намагайтеся не розташовувати дзеркала одне напроти одного. Інакше ви ризикуєте створити «дзеркальний коридор» і занадто активну енергію, яка виснажує будинок.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024