Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дизайн ванної та санвузла з точки зору фен-шуй. Ванна і санвузол - це місця виходу брудної води, які є потужним активатором енергій.

Дизайн ванної та санвузла з точки зору фен-шуй

Дизайн ванної та санвузла з точки зору фен-шуй

Дизайн ванної кімнати та санвузла з точки зору фен-шуй не має вирішального значення. Тут важливіше передбачити хорошу вентиляцію, а ще краще - вікно (в разі приватного будинку).

А ось місце розташування цих приміщень в будинку навпаки дуже важливо в фен-шуй. У квартирах, на жаль, ми вже обмежені плануванням.

ЧОМУ МІСЦЕ санвузлів ТАК ВАЖЛИВО?

Ванна кімната і санвузол - це місця виходу брудної води, які є потужним активатором енергій. Тому якщо в цих секторах знаходяться хороші енергії, вони будуть "вилітати в трубу" в прямому сенсі слова.

Наприклад, якщо в сектор санвузла потрапила точка, що відповідає за романтичні відносини, то дівчині можуть потрапляти "не ті" чоловіки і особисте життя буде не особливо вдале. А якщо туди потрапили романтичні енергії чоловіка, то може бути аж до зрад.

Коли в сектор санвузла потрапляють погані енергії, то це вважається навпаки сприятливим, так як від поганого ми хочемо позбавлятися.

УВАГА!

Особливо несприятливим вважається розташування ванни, санвузла, стояків труб в центральній частині будинку. Це занадто активна енергія, яка порушує енергетичне "серце" дому. У житті сім'ї це може відбитися на чому завгодно - починаючи з проблем зі здоров'ям господаря будинку, закінчуючи фінансовими проблемами.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024