Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дитяча кімната по фен-шуй. З точки зору фен-шуй успіх у навчанні школяра в основному визначає розташування його письмового столу.

Статті по Фен-шуй: Кімната по фен-шуй

Дитяча кімната по фен-шуй

Дитяча кімната по фен-шуй

Кому з батьків не хочеться, щоб їх дитина постійно тягнулася до нових знань, мала широкий кругозір, отримувала гарні оцінки в школі, а може бути, навіть займала перші місця в різних олімпіадах? Адже від рівня освіти і освіченості сьогодні багато в чому залежить професійний і, в кінцевому рахунку, життєвий успіх людини. Але мало хто ще розуміють, як істотно впливає на успіхи школяра фен-шуй дитячої кімнати.

З точки зору фен-шуй успіх у навчанні школяра в основному визначає розташування його письмового столу. Найкраще його поставити в передній лівій, ближньої частини кімнати, щодо дверей. Саме така позиція є правильною з точки зору принципу інь-ян (передня, ліва частина приміщення - ян, дальня, права - інь). Адже навчальна діяльність – янська, що вимагає високої розумової активності. Крім того, саме в цьому місці (найближчий кут зліва від дверей) розташовується зона знань, згідно з методом восьми життєвих прагнень. Це теж буде сприяти доброму навчанню школяра. Звичайно, якщо двері в кімнату розташовані зліва, то стіл там не поставити і доведеться поставити його справа. Це буде розумним компромісом.

Визначившись з місцем, потрібно правильно розташувати стіл в просторі. Найкраще, якщо в цьому ви зможете дотримати принцип Чотирьох Тварин. Це означає, що ззаду дитини, коли вона сидить за столом, повинна бути якась опора, найкраще стіна, або шафа, спереду - відкритий простір, а зліва і справа, можливо трохи віддалік столу - невеликі підвищення, стелажі або тумбочки. В цілому, розташування столу для навчання дитини не сильно відрізняється від розташування робочого столу в кабінеті дорослого. Правильне положення столу по фен-шуй допоможе дитині відчувати впевненість в своїх силах і бачити перспективи своєї діяльності. При цьому добре, якщо в полі видимості дитини будуть знаходитися двері - тоді їй не доведеться відволікатися від навчання на кожен їх скрип.

Також дуже важливо, щоб сидячи за столом, дитина дивилася в одному зі своїх особистих сприятливих напрямків світу. Це дасть їй хорошу енергію для успішного навчання, і не тільки. Вони визначаються по числу гуа.

Якщо і письмовий стіл, і ліжко дитини розташовані в одній кімнаті, необхідно зонувати простір приміщення. Наприклад, виклавши під навчальне місце окреме килимове покриття (найкраще якогось яскравого кольору, наприклад, червоне), або відгородивши стіл від ліжка за допомогою стелажа або ширми. Якщо в полі видимості дитини, що займається за столом, знаходиться її спальне місце, їй більше буде хотітися відпочити, ніж зайвий раз посидіти над підручниками.

Також дуже важливо, щоб в навчальній частині кімнати було хороше освітлення (але не неонове). І не тільки з точки зору профілактики короткозорості. Для навчання дитині знадобиться багато енергії, а яскраве світло якраз приверне її до письмового столу школяра. Так само працює щось красиве, розміщене на стіні за спиною дитини, або зображення води, найкраще водоспаду, повішене поруч з письмовим столом (наприклад, на стіні праворуч).

Колір дитячої кімнати по фен-шуй повинен бути більш яскравим та веселим, ніж колір спальні для дорослих, адже діти в принципі більш активні, ніж їх батьки. Однак, якщо ви зробите занадто яскраву спальну її частину, дитині буде важко заснути, а якщо навчальна частина дитячої буде тьмяною і блідою, вона буде засипати за уроками. Тому, як і всюди, тут важливі баланс і рівновага. Одночасно, важливо звернути увагу на призначення частин приміщення, як було сказано вище, і пристосувати колірну гамму під них, щоб вона підтримувала те, чим займається дитина в цьому місці.

Якщо в кімнаті вхідні двері розташовані навпроти вікна, на люстру або на вікно необхідно повісити музику вітру з блискучими стерженьками (в 30 см від віконної рами на рівні людей, що входять до кімнати). Вона не дозволить енергії ци швидко йти з приміщення, а м'яко розподілити її по всій площі кімнати. Також необхідно подбати про те, щоб на дитину, що сидить за столом, не було направлено ніяких гострих кутів меблів і полиць. Інакше вона дуже швидко буде втомлюватися, сидячи за виконанням домашньої роботи. А через якийсь час, можливо, їй і зовсім не захочеться перебувати в цьому місці. Адже діти дуже чутливі до різного роду енергій і при цьому вміють про себе подбати.

Як бачите, вимог до фен-шуй робочого місця чимало. Але не турбуйтеся, якщо вам не вдасться дотриматися всіх них. Навіть якщо ви зміните хоч щось в кращу сторону, це вже буде краще, ніж якщо б ви не зробили нічого. Але все ж, що стосується пріоритетів, найважливіше розташувати дитину обличчям в одному з її сприятливих напрямків, створити їй опору ззаду і забезпечити відкритий простір спереду. І ні в якому разі не ставте письмовий стіл таким чином, що дитина буде сидіти за ним, повернувшись спиною до вікна або до дверей. У всьому іншому ви можете варіювати ситуацію на власний розсуд, в залежності від ваших житлових можливостей та сили вашого бажання зробити навчання своєї дитини якомога більш успішним.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024