Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Двері в будинок по фен-шуй. Фен-шуй, розташування дверей в будинку повинно відповідати наступним вимогам

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Двері в будинок по фен-шуй

Двері в будинок по фен-шуй

Розташування дверей в будинку по фен шуй повинно відповідати наступним вимогам:

 • Вхідні двері будинку не повинні розташовуватися прямо навпроти воріт, що ведуть на територію земельної ділянки.
 • Перед вхідними дверима не повинно бути ні дерева, ні стовпа.
 • Вхідні двері в будинок по фен-шуй не повинні виходити на кут сусідського будинку, на димохід або на резервуар з водою.
 • Двері не повинні бути звернені до Y-подібної дороги.
 • Двері не повинні бути звернені до T-подібної дороги.
 • Двері не повинні дивитися на церкву, похоронне бюро або поліцейську дільницю.
 • Вхідні двері не повинні знаходитися напроти головних дверей або під'їзної доріжки до гаражу сусідської ділянки.
 • Двері не повинні виходити на резервуар з токсичними відходами.
 • Бажано, щоб вхідні двері відкривалися всередину.
 • Вхідні двері повинні легко відкриватися і закриватися, петлі завжди повинні бути ретельно змащені. Якщо двері скриплять, це не тільки порушує ваш спокій, а й негативно впливає на гармонію всього житла.
 • Протяги негативно впливають на ци всередині житла, погіршуючи здоров'я і настрій, тому подбайте, щоб у вхідних дверях і під ними не було щілин.

Якщо вхідні двері звернені до кута іншої будівлі, це веде до фінансових втрат і погіршення здоров'я; вхідні двері, спрямовані на зовнішню сторону вигину річки або дороги також негативно позначається на здоров'я; двері, звернені в сторону тупика дороги, шкодить згодою між членами сім'ї. Всі ці негативні впливи можна послабити, якщо вивісити над дверима невелике дзеркало, яке відбиває назовні (дзеркало можна вішати і з внутрішньої сторони будинку над дверима) або дзеркало багуа. Однак, це скоротить доступ ци в будинок, тому застосовувати такий засіб потрібно лише в крайньому випадку.

Щоб забезпечити приплив сприятливої ​​ци, розташування й напрямок вхідних дверей повинні також гармонійно поєднуватися з датою народження власника згідно з принципами школи Восьми Палаців (Ба-чжай). Ідеалом є випадок сумісності з датами народження подружжя, які володіють будинком.

Несприятливим фактором вважаються вхідні двері, звернені до вузького отвору між двома будівлями (такий отвір уподібнюється відрізаному від пирога шматку). Через цю щілину будуть йти гроші і доходи, тому від неї бажано відгородитися огорожею, стіною або рядом дерев (бар'єр повинен відстояти від будинку як мінімум на два метри). Якщо планування будинку або житлового кварталу не дозволяє скористатися цим прийомом, помістіть на зовнішню стіну житла дзеркало, покрийте огорожу заростями плюща або повісьте непрозорі штори на вікно, що виходить в бік паркану.

За винятком тих випадків, коли ви самі будуєте будинок, розташування вхідних дверей змінити важко. Але можна пом'якшити несприятливі наслідки неправильної орієнтації дверей будинку, і фен-шуй пропонує безліч способів зробити це.

Розміри дверей повинні бути пропорційні розмірам будинку: якщо двері надто великі, це може привести до фінансових втрат. Якщо занадто малі - до розбратів в сім'ї. Збільшити приплив сприятливої ​​ци в будинок можна за допомогою зовнішнього ліхтаря або декількох ліхтарів, що примикають до стіни фасаду поряд з дверима. Однак ліхтарний стовп не повинен розташовуватися прямо перед дверима, інакше він заблокує потік ци. Ліхтарні стовпи в саду уподібнюються стражам, які охороняють мешканців будинку. Перегорілі лампочки в ліхтарях слід замінювати негайно, особливо якщо згоріла одна з парних ламп.

Двері в будинок по фен-шуй повинні відкриватися на вільний простір, щоб при виході з будинку не виникало подавленого, гнітючого відчуття. У вузьких проходах і коридорах ци застоюється. Вузький темний прохід можна поліпшити, повісивши на стіну дзеркало або світильник і помістивши в кутку рослину з зеленим листям. Протяги також негативно впливають на ци всередині житла, погіршуючи здоров'я і настрій; тому подбайте, щоб у вхідних дверях і під ними не було щілин.

У деяких будинках вхідні двері бувають подвійними, розділеними маленьким передпокоєм. Внутрішні двері можуть допомогти збалансувати потік ци, однак якщо обоє дверей розташовані строго один напроти одного, рух ци може стати занадто швидким. Якщо підвісити над дверима музику вітру, це допоможе сповільнити потік ци до нормальної швидкості, а також відлякати від будинку злих духів. Якщо вхідні двері ведуть прямо в житлову кімнату, її слід загородити ширмою, щоб уникнути занадто рясного скупчення ци.

Вхідні двері будинку не повинні розташовуватися прямо навпроти кута іншої будівлі. Кут уподібнюється кинджалу, розсікаючи будинок; це веде до фінансових втрат і погіршення здоров'я. Розташування будинку із зовнішнього боку вигину річки або дороги також вважається несприятливим, оскільки річка або дорога - це символічне лезо, розрізання будинка.

Крім того, прилегла річка веде до артритів і простуд через надмірну вогкості повітря. Якщо вхідні двері звернені до глухого кута дороги, в житлі буде накопичуватися застояна ци ( «ша»), що негативно позначиться на згоді між членами сім'ї. Якщо будинок знаходиться в несприятливому місці, пом'якшити негативні ефекти можна за допомогою дзеркал, вивішених на двері.

Вхідні двері, звернені до Y-подібної дороги, також несприятливі. Потоки ци, що йдуть з двох сторін, з великою силою стикаються один з одним в місці з'єднання доріг і спрямовуються до дому. Це може створити напруженість і неспокій; крім того, вважається, що коли людина «дивиться відразу в дві сторони», їй важко приймати рішення і робити вибір, і це негативно позначається на роботі і сімейного життя.

Ситуація, коли вхідні двері звернені до церкви, монастиря, храму, похоронного бюро або кладовища, традиційно вважається невдалою. Всі ці місця пов'язані зі скупченням енергії інь і є притулком для привидів, душ померлих і невідомих сил; крім того, вони просто служать людям зайвим нагадуванням про смерть. Але яскравий ліхтар або дзвіночки перед вхідними дверима, відлякають бродячих духів, а штори на вікнах, що виходять на несприятливе місце, забезпечать дому більш-менш надійний захист. На Заході багатьом людям подобається жити по сусідству з релігійними спорудами, хоча близькість кладовища все одно часто викликає почуття тривоги. Якщо ви живете в сільській місцевості, зверніть особливу увагу на форму земельної ділянки за будинком і перед будинком. Двері парадного входу не повинні бути звернені до гори або пагорба, оскільки в таких місцях надто сильні духи, пов'язані з енергією ян; це веде до грошових збитків.

Крім того, будинок не повинен стояти на крутому схилі, оскільки ци скочується по такому схилу надто швидко. Однак група інших будинків, дерев чи кущів, розташована вище вашого будинку, здатна уповільнити рух ци. Якщо ж ваш будинок розташований на пологому схилі, а вхідні двері звернені до річки або озера, це буде сприяти фінансовим успіхам і особистого щастя мешканців.

Звичайно ж, це лише базові вимоги фен-шуй до головних дверей будинку, в якому ви збираєтеся жити. У разі необхідності, проконсультуйтеся з майстром фен-шуй. Ще інформація по вхідним дверям є на сайті https://24-fengshui.com/vhodnaya-dver-po-fen-shuy-vhod-v-dom_lru-p9-i4.html
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024