Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Двері туалету по фен-шуй. Неправильно розташовані двері в туалет по фен-шуй може буквально «змити» всі старання в каналізацію.

Двері туалету по фен-шуй

Двері туалету по фен-шуй

Вчення фен-шуй відноситься строго навіть до дрібниць. Здавалося б, така незначна кімната, як туалет, не може заподіяти особливих проблем і перешкодити досягненню домашнього благополуччя. Однак це не так. Неправильно розташовані двері в туалет по фен-шуй може буквально «змити» всі старання в каналізацію.

Найстрашніше несприятливе розташування по фен-шуй – вхідні двері навпроти туалету.

Виходить, що вся сприятлива енергія Ци, яка потрапляє в будинок через вхідні двері, потрапляє безпосередньо в санвузол, а не розподіляється рівномірно по всіх кімнатах. При такому розташуванні мешканців будинку будуть переслідувати постійні невдачі. Розташування туалету навпроти ліжка - теж поганий варіант. Спляча людина найбільше схильна до впливу негативної енергетики, яка і знаходиться в туалетній кімнаті. Туалет навпроти залу також не принесе нічого хорошого. Замість того, щоб розслаблятися, люди в вітальні будуть нервувати, обстановка буде напруженою.

Якщо вийшло так, що планування в Вашій квартирі не найвдаліше, не поспішайте впадати у відчай. Від негативного впливу існують засоби захисту. Для зменшення шкоди від неправильного розташування дверей в туалет по фен-шуй можна застосувати наступні методи:

  • Замаскувати двері в туалет, щоб вони зливалися зі стіною і були практично непомітні.
  • Повісити дзеркало на двері туалету. За фен-шуй дзеркало дуже сильний атрибут, за допомогою якого можна змінювати напрямки потоків енергії - як позитивної, так і негативної. Повісивши дзеркало на двері в туалеті, Ви зможете відбити негативну енергію і не дати їй виходу в основну частину квартири.
  • Закривати двері в туалет. Завжди. І навіть якщо у Вас гарне планування. Просто візьміть за правило, що двері в туалет повинні бути закриті. Нехай вся негативна енергія, яку люди там залишають, не покидає стін цього приміщення.

Найчастіше туалет в наших будинках – це дуже невелике приміщення, проте фен-шуй відводить йому значне місце. Справа в тому, що в туалеті знаходяться потужні енергетичні потоки, які повинні правильно циркулювати. Зверніть увагу, вчення фен-шуй передбачає обов'язкову наявність роздільних санвузлів. Енергії з ванної кімнати і туалету перемішуватися не повинні. Якщо Ваше планування квартири не передбачає можливість розділити санвузол, то туалет повинен бути відділений від ванни перепоною: пристінком, ширмою, фіранкою.

Тепер торкнемося самої туалетної кімнати. Унітаз завжди повинен бути чистим. Взагалі чистота повинна бути скрізь, не тільки в туалеті. Бруд і пил притягують негативну енергію, і всі зусилля по правильному облаштуванні стануть марними. Кришку унітазу потрібно тримати закритою, щоб енергія в нього не витікала. Каналізація діє як пилосос - затягує всю позитивну енергію. Тому заглядати в злив потрібно якомога рідше, щоб не піддаватися негативу. Кришка унітазу служить перепоною для відтоку сприятливої ​​енергії з дому. Витікати позитивна енергія буде і разом з водою з зливного бака, тому не допускайте, щоб вода витікала безперервно.

Для гарної циркуляції енергії в туалеті повинна бути хороша вентиляція. Регулярно очищайте вентиляційні решітки, а якщо їх немає, то потрібно обов'язково зробити вентиляцію.

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви знизите негативну енергетику з санвузла, і вона не зможе зіпсувати Ваш ідеальний фен-шуй!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024