Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Двері будинку в фен-шуй. Приблизно 80-85% енергії ци надходить до нас через вхідні двері

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Двері будинку в фен-шуй

Двері будинку в фен-шуй

З точки зору фен-шуй удача людини - її самопочуття, добробут, кар'єрне зростання, сімейне щастя - багато в чому визначається кількістю і якістю циркулюючої в її будинку природної енергії, або ци.

Приблизно 80-85% її надходить до нас через вхідні двері, і ще 10-15% - через вікна, адже ци - це і повітря, і світло і те невідчутне, що ми вносимо в житло, що дозволяє відрізнити його від будь-якого іншого будинку . Ті ж вікна, а також санвузол і вентиляція є виходами для ци. Для того щоб стати більш успішними, залучити в життя гармонію і гарний настрій, нам потрібно не впустити в будинок шкідливу ци, залучити в своє житло якомога більше сприятливої для себе енергії, а також забезпечити її плавний рівномірний рух від входів до виходів. Як цього досягти, ми зараз з вами і поговоримо.

Уявіть собі, що ци - це вода, яка втікає в ваш будинок головним чином через вхідні двері і далі розтікається по всьому будинку. Що може допомогти їй зайти в приміщення? Звичайно, якщо ваші двері будуть не надто маленькі, і вони будуть відкриватися всередину, це полегшить потрапляння ци в ваше житло. Ідеально також, якщо вхідні двері в будинок по фен-шуй будуть орієнтовані в одному з ваших особистих сприятливих напрямків по Ба-чжай!

Але якщо прямо навпроти вхідних дверей розташований санвузол, ци негайно покине квартиру разом з водою через каналізаційні труби, так і не досягнувши таких важливих для життя людини приміщень, як спальня, вітальня або їдальня. І ці серйозні втрати енергії господарі будинку будуть постійно відчувати на собі - гроші і здоров'я будуть буквально витікати від них.

Що можна зробити в такій ситуації? В ідеалі потрібно переїхати в іншу квартиру, де санвузол розташований віддалік від вхідних дверей, або змінити розташування входу в туалет і ванну. Якщо це неможливо, як мінімум, необхідно постійно тримати закритими двері санвузла, це вже буде перешкоджати витоку ци з дому. В цьому випадку можна також повісити на внутрішню сторону дверей санвузла дзеркало розміром не менше, ніж в третину дверей, дзеркальною стороною всередину, до дверей. Втім, замість нього можна використовувати і два маленьких дзеркальця, розміром 5 см, закріпивши їх на рівні свого пояса з двох сторін двері, тепер уже лицьовою стороною назовні. Ситуація ще покращиться, якщо між дверима санвузла і вхідними дверима повісити блискучу металеву музику вітру - вона буде м'яко відбивати ци від санвузла і розсіювати її по всьому будинку.

Але санвузол - не єдине, на що може натрапити ци, ледь увійшовши в будинок. Якщо прямо навпроти вхідних дверей буде висіти дзеркало, то воно відіб'є всю енергію, яка увійшла, прямо в протилежному напрямку, назад на вихід, і в підсумку в будинку теж буде відчуватися значний недолік ци. І це та ситуація, яку в принципі ніяк не можна скоригувати, хіба що тримати дзеркало постійно закритим. Але навіщо вам такий нефункціональний предмет в передпокої? Значно краще і для вас, і для ци буде переставити або перевісити дзеркало в якесь інше місце, наприклад, на одну з бічних стін щодо вхідних дверей. Головне, щоб воно не виявилося прямо навпроти вхідних дверей, і все буде в порядку!

А як ви думаєте, чому саме вхідні двері є головними воротами для ци? Та тому що саме через них, а не через вікна або балконні двері, в будинок входять люди. І тому чим частіше ви користуєтеся ними, тим більше енергії залучите в своє житло. Погодьтеся, є різниця у відчуттях від будинку, в якому живе одна людина, яка постійно пропадає на роботі, і від квартири, де мешкає велика родина, де постійно снують з дому на вулицю, і назад ...

Тепер давайте розберемося з тим, що привертає ци в будинок.

Це все красиве, світле, що рухається. Виходячи з цього, як ви думаєте, маленький, погано освітлений передпокій, в якому постійно неприбрано, сприятиме притоку в будинок енергії? Звичайно, ні. Що можна з цим зробити? Прибратися і надалі підтримувати порядок в передпокої - раз, посилити потужність лампочки і якомога довше протягом дня тримати її у включеному стані - два, обклеїти передпокій світлими шпалерами - три. Також в передпокої можна створити гарний інтер'єр, щоб радувати око, або хоча б повісити на стіну гарний постер, краще із зображенням води, що рухається, наприклад, картину з водоспадом по фен-шуй. Здається, все це - абсолютно прості речі, а ефект вони можуть зробити дуже великий. Ви просто на собі відчуєте прилив енергії в будинок!

Також дуже важливо, щоб перед дверима будинку по фен-шуй зовні був досить великий відкритий простір, де ци буде збиратися до того, як увійти в приміщення. Це може бути відкритий майданчик перед будинком, галявина, важливо, щоб перед будинком не було перешкод.

Якщо це квартира, звичайно, складно створити перед нею відкриту галявину, доводиться працювати з тим, що є, тому так важливий саме вибір правильної квартири! В ідеальному випадку перед квартирою повинен бути досить широкий сходовий майданчик, ні в якому разі не завалений мотлохом і старими меблями. Добре, якщо там теж буде досить світло, втім, це відноситься і до всього під'їзду в цілому. Який би хороший фен-шуй ви не створили в своїй квартирі, якщо кожен раз по шляху в неї вам доводиться закривати ніс і включати ліхтарик, ні про яку сприятливу ​​ци у вас не може йти й мови. Адже перш ніж потрапити до вас, вона проходить через парадні двері і всі сходові майданчики! Часто сусіди по сходовій клітці відгороджуються від сходів дверима і виносять в загальний коридор старі шафи, речі, непотрібний мотлох. Це і створює перешкоди для проникнення ци в квартиру. Постарайтеся не захаращувати площадку перед входом, і переконайте в тому ж своїх сусідів, якщо, звичайно, хочете успіху, здоров'я і просування в своєму житті.

Зовнішнє оточення будинку не менш впливає на характер ци, що входить в будівлю. Прямо перед його входом або навпаки його вікон часто можна побачити різні агресивні структури, що перегороджують рух всередину будинку доброчинної ци, що роблять її шкідливою для людини. Це можуть бути гострі кути сусідніх будівель, ліхтарний стовп, опора ліній електропередач або знак дорожнього руху. Господарі будинку будуть буквально атаковані цими спорудами, які змусять їх постійно турбуватися, здавалося б, без жодного приводу.

Тому якщо у вас є можливість, краще за все не жити в будинку, перед входом або перед вікнами якого знаходиться щось подібне. В крайньому випадку, необхідно нейтралізувати ці негативні впливи на вхідну ци. Якщо навпроти ваших вхідних дверей зростає широке пряме дерево або стоїть ліхтарний стовп, прикріпіть над ними увігнуте дзеркало, направивши його до основи стовбура дерева або стовпа. У разі гострих кутів сусіднього будинку дзеркало має дивитися в напрямку трохи вище цієї будівлі, щоб негативна ци не відбивалася до вас назад, а йшла в небо.

Ви також можете використовувати блискучу металеву «музику вітру» або штучний кристал, що дає райдужні відблиски, повісивши цей засіб зсередини вікна, навпроти якого розташовані агресивні структури. За рахунок цього ви також уникнете швидкої втрати ци в разі, коли вхідні двері в кімнату розташовані прямо навпроти вікна. Той або інший засіб розмістіть на відстані 30 см від скла, в середній або нижній частині вікна, на рівні свого зросту. Якщо їх повісити в центрі маленького вікна, то утворюється затор енергії, що теж небажано.

Отже, тепер ви знаєте чимало з того, як залучати в своє життя додаткову доброчинну енергію ци, яка принесе вам більше удачі. Але всі заходи, які ви можете зробити для нормалізації потоку ци, будуть не так ефективні, якщо у вашому домі панує напівтемрява, всюди безлад, і у вас накопичилося багато непотрібних речей. Ви не користуєтеся річчю хоча б один раз на рік, це призводить до застою енергії в будинку, що тягне за собою зниження життєвої енергії у вас самих. А якщо таких речей багато, ні про який сприятливий фен-шуй не можна вести й мови! Почати необхідно саме з критичного розбору своїх комор, антресолей, шаф. Не варто зберігати все підряд в очікуванні «чорних днів», інакше вони дійсно настануть.

Краще звільніть в своїй квартирі місце для нової енергії - так ви впустите свіжий струмінь і в своє життя. У вас з'являться сили для реалізації ваших найсміливіших планів, ви знайдете харизму, збільшите свій фінансовий оборот - станете більше отримувати грошей і більше витрачати, покращуючи якість свого життя, будете упевнені в рішенні будь-яких проблем! Напевно, вам знайома ситуація, коли після чергового генерального прибирання у вас поліпшується настрій, ви відчуваєте прилив сил, незважаючи на фізичну втому. Наш будинок і наше життя дійсно тісно взаємопов'язані, і це можна використовувати собі на благо!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024