Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дракон фен шуй є найбільш шанованим чином і найсильнішим талісманом, який захищає будинок

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Дракон в Фен Шуй: значення і дія талісмана

Дракон в Фен Шуй: значення і дія талісмана

Дракон в фен шуй є найбільш шанованим і найсильнішим талісманом, який захищає будинок, охороняючи його від негативної енергії. Амулет несе процвітання в будинок і сім'ю.

Дракон своїм диханням народжує енергію ци, яка дає життя. Цей символ притягує позитивні зміни в житті власника і наближає виконання бажань. Оскільки дракон є представником стихії повітря, він керує подіями майбутнього, дозволяє правильно його запрограмувати і вміло скористатися шансом, пропонованим життям.

Вважається, що дракон також дарує мудрість його власникові і привносить гармонію. Він протегує сильній половині людства, є символом могутності і витривалості, приносить благополуччя і успіх у фінансових справах, охороняє від недобрих людей.

Матеріали, зовнішній вигляд і розмір талісмана дракона

Фігурки Дракона виконуються з різних матеріалів: глина, кераміка, скло, гіпс, дерево, метал, камінь. Рід матеріалу значення не має, а колір має велике значення - дракон повинен бути зеленого або синього кольору.

Китайський дракон зображується з рогами, крилами, його тіло покрите лускою, а на спині гострі шипи. Найчастіше дракона зображують з перлиною в лапах, яка є символом сонця, сили дракона, багатства і виконує бажання. Перлина повинна бути обов'язкова, якщо ви хочете мати фінансове благополуччя.

Амулет Дракон не повинен бути великих розмірів, в іншому випадку він буде домінувати в будинку і мати неврівноважену енергетику. З відповідним зображенням дракона можуть бути виконані настінні панно або віяла.

Де розмістити дракона?

Прислухайтеся до порад фен-шуй, де краще розмістити дракона. Кожній стороні світу, згідно фен шуй, відповідає священна тварина, яка уособлює стихію, силу і енергію цієї сторони. Так, дракону відповідає схід, його стихією є повітря, а його колір - зелений. Тому рекомендується розташувати дракона в східній частині будинку, зліва від вхідних дверей (якщо дивитися з дому), де він буде охороняти житло від атакуючої негативної енергії. Краще розмістити дракона, якщо це можливо, в потоці повітря. Рух повітря активує його і додасть найбільшу магічну силу.

Краща кімната для розміщення цього символу - вітальня, але також в східному секторі. Дракон буде підтримувати здоров'я і благополуччя мешканців будинку. Якщо встановити цей символ в східному секторі неможливо, то, в будь-якому випадку, погляд дракона повинен бути звернений на схід.

Оскільки дракон уособлює могутність і приносить фінансову удачу, його добре розмістити на робочому столі або в кабінеті, розташовуючи в південно-східному секторі. Для цих же цілей він може перебувати офісі або магазині.

Дракон – символ вираженої енергії Ян, який створює активні енергетичні потоки, тому не рекомендується розміщувати його в спальні, призначеної для відпочинку. Розміщення символу у ванній призведе до втрати удачі і грошей, також не рекомендується розміщувати Дракона на півдні – в секторі Вогню.

Янська енергія дракона допоможе одиноким жінкам знайти свою половинку, дозволить відчувати себе впевненіше і щасливіше.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024