Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Домисли і помилки про фен-шуй. Спрощений фен-шуй, обман і забобони

Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Домисли і помилки про фен-шуй

Домисли і помилки про фен-шуй

Після прочитання деяких книг або статей про фен-шуй складається враження, що фен-шуй – це щось на зразок чаклунства, магії або релігії. Багато читачів, прочитавши подібне про фен-шуй, назвуть ці знання маренням або обманом. І будуть частково праві, оскільки вищезгадане чтиво, дійсно обман. Пишуть про гарантоване багатство завдяки чарівним фігуркам. Придумують магічні «фен-шуй ритуали», які приносять миттєве благополуччя, любов, багатство і здоров'я. За допомогою фен-шуй знімають порчу, пристріт, роблять приворот і багато іншого. Все це, м'яко кажучи, вигадки. Що стало модним і популярним слово фен-шуй «приклеюють» до чого завгодно, лише б це що завгодно продати.

У знаннях фен-шуй відсутні магічні ритуали і молитви. А фігурки, панно і інші елементи, які використовуються в фен-шуй, не володіють чарами. Так вам скаже будь-який адекватний майстер або фахівець в цих знаннях.

Завдяки деяким «фахівцям фен-шуй» і різними статтями, написаним подібними фахівцями, багато хто сприймає знання фен-шуй на рівні ворожіння по ромашці (любить, не любить ...). Фен-шуй представляють в спрощеній формі не просто так, для сміху, а цілком цілеспрямовано. Адже чим простіше продукт, тим легше його продати. Вибираючи між 1) складними кресленнями, об'ємною інформацією, тривалою консультацією і 2) просто поставити кілька «чарівних» фігурок справа, зліва ... багато виберуть другий більш простий варіант. Ось і плодяться безліч спрощених варіантів фен-шуй, домислів і забобонів. Але робити простіше, не завжди означає робити правильно.

Частенько говорять, що у фен-шуй необхідно вірити інакше нічого не вийде.

Безсумнівно, віра підтримує нас протягом усього життя. Якщо ми віримо в себе, в те, що робимо, це допомагає рухатися вперед, підтримує у важкі хвилини. Але це не означає, що нам необхідно вірити в закони фізики, вони відмінно працюють і без нашої віри. Ми можемо і не знати, сприятливий у нас фен-шуй чи ні, але це в будь-якому випадку буде наближати нас до успіху або гальмувати. А зайва віра і фанатизм, часом дають негативний результат. Наприклад, в таких випадках коли «спеціаліст фен-шуй» пропонує перенести санвузол, прибрати несучу стіну або взагалі продати квартиру, тому що напрямок дверей не підходить.

Всім нам хочеться вірити в диво. Віра присутня у всіх наших справах і вчинках, вона допомагає нам піднятися після падіння, досягти своєї мети, реалізувати мрію. Тому вірте в себе, в любов, у друзів, в життя, в чудо, вірте на здоров'я. І запам'ятайте - в знання, в тому числі і в знання фен-шуй, не потрібно вірити, але їх необхідно розуміти, використовувати за призначенням і розвивати, інакше вони покриються пилом, цвіллю і перетворяться в марновірство.

Існує думка, що фен-шуй, це точна наука.

І якщо все правильно прораховане і зроблено, то гарантований 100% позитивний результат. Безсумнівно, точні розрахунки і креслення в фен-шуй необхідні. Але для досягнення результату потрібен не тільки позитивний фен-шуй дому, але також бажання здійснити мрію, змінити своє життя і дії в напрямку мети. Фен-шуй може бути ідеальним, але якщо ми нічого не робимо для здійснення своєї мрії або не знаємо чого хочемо, то успіху нам не бачити. І, отже, про який стовідсотковий позитивний результат можна говорити?

Деякі вважають, що фен-шуй, це всього лише психологічні прийоми із застосуванням талісманів і дизайну. Така думка могло скластися через те, що деякі «майстри фен-шуй» копіюють психологічні тренінги з невеликою переробкою. Наприклад, «Фен-шуй колаж», «Карта бажань», «Фен-шуй особистісного зростання». У фен-шуй присутні елементи психології. Без цього не обійтися в будь-який практиці, яка передбачає консультування, спілкування з клієнтом. Але, по-перше, знання фен-шуй старше психології, а по-друге, наприклад, у фізиці використовуються математичні формули, але це не робить фізику математикою. До слова сказати, у фен-шуй присутні також знання ергономіки, математики, геометрії, креслення, філософії ... І, тим не менш, фен-шуй – це фен-шуй.

У знаннях фен-шуй, на відміну від релігії, відсутній перелік моральних норм і типів поведінки, також немає молитов, заповідей і інших культових дій і елементів. Вважається, що фен-шуй тісно пов'язаний з буддизмом. Це заперечувати безглуздо, і фен-шуй і буддизм є частиною східної культури, тому можна знайти багато спільного. Але це не означає, що фен-шуй це буддизм. Крім того, буддизм це скоріше не релігія, а філософія.

Фен-шуй не має ніякого відношення до магії або чаклунства. У знаннях фен-шуй відсутні ритуали, чарівні слова / тексти, ідоли та інші магічні дії і предмети. А елементи фен-шуй (фігурки, зображення, вишивка, різні форми, колірна гамма, рослини ...) не володіють магічною силою. Вони допомагають нам зосередитися на своїй цілі, нагадують про наші мрії, можуть гармонізувати простір дому. Але в них немає нічого чарівного і вони за нас нічого не зроблять.

Фен-шуй – це, перш за все, певне ставлення до простору, в якому ми живемо. Бажання і вміння з ним гармонійно взаємодіяти. Одних символів благополуччя тут недостатньо. Можна заставити весь будинок символами багатства, любові, здоров'я, довголіття. Але, якщо ми навіть не намагаємося домогтися успіху, нічого для цього не робимо самостійно, а в приміщенні постійний безлад, не прибрано, ці символи будуть марні.

Не розглядайте фен-шуй як панацею, яка все виправить в житті як за помахом чарівної палички. Сприятливий фен-шуй допомагає нам організуватися, сконцентруватися на свої цілі в житті, здійснити свої мрії і досягти успіху. Дає додаткову енергію, яку ми можемо використовувати. Розташування меблів, сплановане із застосуванням знань фен-шуй і ергономіки, дарує нам комфорт і затишок, позбавляє від незручностей і непотрібних енергетичних витрат. Напрямки під час сну, навчання і роботи допомагають нам добре відпочити, створюють сприятливі умови для продуктивного мислення, пошуку нових можливостей. Так, все це можуть нам дати знання фен-шуй. Але яким би сприятливим не був фен-шуй, він не втілить за нас мрії, не зробить нашу роботу. І якщо ми опустимо руки і нічого не будемо робити, з надією на фен-шуй, ми не отримаємо сприятливих змін. Ситуація може навіть погіршиться, оскільки надана енергія не використовується. Коли силі-енергії нікуди діватися, вона знаходить найпростіший вихід, а найпростіший вихід - це руйнування.

Фен-шуй можна порівняти з вітрилом, він допомагає нам плисти швидше, але управляємо кораблем ми самі!

За останні роки деякі «майстра» спростили знання фен-шуй далі нікуди. Все зводиться до того, що, мовляв оформляйте приміщення так щоб вам було приємно, думайте позитивно і все буде добре.

Часом ми хочемо отримати бажане швидко, легко і бажано без нашої в тому участі. А тут для консультації у майстра фен-шуй необхідні не тільки дата, час і місце народження, але ще і план приміщення в масштабі. Крім цього майстер повинен визначити розташування приміщення щодо сторін світу, побачити приміщення, його колірну гамму і дизайн, якщо ремонт не планується. А якщо консультація дистанційна, потрібно зробити фотографії інтер'єру або все детально описати. Також необхідна точна адреса або координати приміщення, для визначення сторін світу дистанційно, по супутниковій карті. І тільки після цього майстер накреслить сектори на плані. І це не все. Клієнту бажано перед консультацією подумати, що турбує в житті, що хочеться змінити, які мрії, цілі ... І коли обидві сторони підготувалися можна почати консультацію по фен шуй дому і ба цзи. Тільки так консультація буде дійсно інформативною і корисною. Але це все так складно і довго, може знайдеться щось швидше та простіше.

Кажуть, що без «чарівних» фігурок і атрибутів, фен-шуй не працює. Дракони, Хотеї, жаби з монеткою, дзеркальні ба гуа а також інші китайські і японські талісмани необхідні для сприятливого фен-шуй. Більш того деякі «майстра» нав'язують їх в доповнення до консультації фен-шуй.

Відразу відзначимо, що немає нічого поганого в східних символах і талісмани. Якщо ми розуміємо їх суть і вони нам подобаються, то подібні елементи інтер'єру дійсно принесуть сприятливий фен-шуй. Але вони не мають чарівних / магічних властивостей. Будь-який елемент фен-шуй допомагає нам створити гармонійний простір і організувати себе для досягнення мети. Але вони не чарівні. З таким же успіхом можна вважати чарівними календар або годинник.

Але повернемося до нав'язування. Якщо вам нав'язують елементи фен-шуй, це як мінімум непрофесійно. Оскільки фен-шуй створюється все-таки для вас, а не для майстра. Саме ви будете споглядати всі символи і талісмани. І якщо те, що продали в доповнення, вам неприємне, дратує своїм виглядом, звуком, запахом, то вийде негативний ефект. Про який сприятливий фен-шуй може йти мова в цьому випадку?

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024