Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

3 способи дізнатися долю за датою народження безкоштовно

Людина в усі часи замислювалася над своїм життям, призначенням, долею. Вона постійно хотіла дізнатися про майбутнє, передбачити події, щоб отримати вигоду для себе. Внаслідок цього і виникли різні практики передбачення долі людини і подій. Вони дають можливість робити передбачення і аналіз долі людини за датою її народження (натальній карті).

У наш час бажання людини дізнатися свою долю не зменшилося. Я б сказав, що воно стало ще більше. Цьому сприяє ера інформації.
1. Людина може легше отримати інформацію, пройти навчання не виходячи з дому, отримати консультацію по карті долі через інтернет.
2. Цінність інформації збільшилася в рази. "Хто володіє інформацією, той володіє світом" (Н. Ротшильд).

Володіючи знаннями про свою карту долі, свої сильні і слабкі сторони, періоді удачі, ми можемо швидше досягти успіху. А не володіючи інформацією, ми приречені робити більше помилок, перш ніж досягти успіху в житті, бізнесі і т.д.

Хто може "прочитати" долю людини по її даті народження?

Прогнозом долі займається багато напрямків. Вони виникли вони в різних частинах світу і у різних народів. Одні з них налічують кілька тисячоліть і успішно використовуються в наш час, а інші просто зникли.

Я б виділив такі популярні способи вивчення долі: західна астрологія, китайська астрологія ба цзи (4 стовпи долі), ведична астрологія, нумерологія, хіромантія та інше. Також потрібно звертати увагу не тільки на спосіб аналізу, але і на кваліфікацію консультанта при замовленні розшифровки карти долі.

Яка система краще щоб дізнатися долю?

Всі основні системи мають довгу історію становлення і використання. Наприклад, китайська астрологія налічує більше 3 тисяч років і тільки в 20 столітті стала доступною поза межами Китаю. Тому останнім часом і спостерігається великий інтерес до цієї системи прогнозування долі за датою народження. Західна астрологія зрозуміліша для європейців, так як вона тут виникла і постійно використовувалася. Також по ній є багато книг, навчальних програм, і звичайно ж астрологів.

Більшість систем аналізу натальних карт враховують вплив планет при народженні людини. Вплив планет відбувається на енергетичному рівні і незалежно від того віримо ми в це чи ні. Ці енергії і визначають долю людини.

Всі основні системи передбачення і аналізу долі людини можна використовувати. Звертайте увагу на свої відчуття при виборі.

Як безкоштовно дізнатися свою долю? 3 варіанти.

 1. Самостійно пройти навчання.
  Плюси: самі зможете розшифровувати як свою карту долі, так і інших людей; не потрібно буде звертатися до консультантів і платити гроші; постійно бути в курсі того, що очікує в майбутньому і які дії робити.
  Мінуси: потрібно витратити час на навчання; більшість професійних курсів платні; точність прогнозу буде залежати тільки від Ваших знань.
 2. Інтернет ресурси (2 види).
  а) Спеціалізовані форуми.
  Плюси: безкоштовно; можете подивитися відповіді конкретного консультанта і дати їм оцінку; анонімно; можна задати питання декільком консультантам; після консультації задати уточнюючі питання.
  Мінуси: на форумах є як досвідчені консультанти, так і початківці; немає 100% гарантії, що дадуть відповідь на питання.
  б) Онлайн калькулятори для аналізу і розрахунку долі за датою народження.
  Плюси: безкоштовно; корисні інструменти для швидкого розрахунку, якщо маєте базові знання для самостійного аналізу.
  Мінуси: дають в основному описову характеристику людини і не можна поставити конкретне запитання; великі питання до точності аналізу (розшифровки карти).
 3. Безкоштовні акції консультантів. Пробні консультації по карті долі.
  Плюси: безкоштовно; Ви звертаєтеся до конкретного консультанта, який має свій сайт, де можете більше про нього дізнатися; подивитися відгуки про нього; живе спілкування; хороший консультант завжди задасть уточнюючі питання для розшифровки натальної карти; можна задавати різні питання; після консультації можна задати уточнюючі питання.
  Мінуси: зазвичай кількість безкоштовних питань обмежена; якщо консультант зайнятий платними консультаціями, то доведеться деякий час почекати.

Який спосіб використовувати щоб дізнатися свою долю за датою народження вирішувати тільки Вам.

У мене на сайті кожен може скористатися способом №3. Для цього Вам потрібно перейти на сторінку безкоштовної розшифровки карти долі,ознайомитися з інформацією, ввести дані народження (точний час народження обов'язковий), додати консультацію (постарайтеся чітко сформулювати питання, на яке хочете отримати відповідь по натальній карті). Після цього я аналізую карту, задаю уточнюючі питання і пишу відповідь.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2022