Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дерево щастя по фен-шуй символізує добробут, фінансову спроможність. Талісман створюється у формі дерева з листям з самоцвітів.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Дерево щастя з каменів по фен-шуй

Дерево щастя з каменів по фен-шуй

Дерево щастя по фен-шуй символізує добробут, фінансову спроможність. Талісман створюється у формі дерева з листям з самоцвітів. Мінерали гармонізують атмосферу в домі, залучають удачу, любов, достаток. Рекомендується підбирати оберіг відповідно до значень східного гороскопу.

Види каменів-самоцвітів зодіаку

Згідно з легендою, дерево з самоцвітів придумали на території Китаю в 1 половині III ст. Будучи інструментом фен-шуй, талісман дозволяє нейтралізувати негативну енергію. Передбачені самоцвіти, що допомагають активізувати необхідні якості характеру, гармонізувати здоров'я, приносити успіх у діловій сфері, особистому житті, фінансовій сфері і т.д. Оригінальні талісмани відрізняються розмірами, дизайном, конфігурацією і створюються з каменів відповідно до знаків гороскопу.

А – авантюрин, агат, амазоніт, аметист і аквамарин

 • Камінь самоцвітів авантюрин рекомендований за східним гороскопом Ракам, Левам. Оберіг з мінералів дозволяє створити позитивний настрій, підтримувати гарний настрій, сприяє ясності розуму, бадьорості духу, допомагає гармонізувати особисте життя і знайти взаємність у коханні. Мінерал сприяє лікуванню шкірних захворювань, алергій, допомагає запобігти випаданню волосся.
 • Агати на талісман оптимальні за властивостями для Близнюків, Скорпіонів, Раків, Козерогів, Тельців. Самоцвіт символізує гармонію в різних сферах життя, допомагає оберігати від наклепу, пліток, зрад.
 • Амазонит рекомендований для Стрільців. Камінь оберігає домогосподарок, дозволяючи створювати доброзичливу атмосферу в сім'ї, зберігає достаток. Мінерал підтримує бадьорість духу, оптимізм, зменшує тривожність, невпевненість.
 • Аметист рекомендований Козерогам, Левам, Близнюкам, Стрільцям. Талісман з листям з мінералів дозволяє зняти втому, напругу, сприяє збереженню здоров'я нервової і гормональної систем. Оберіг підходить для медитацій, зберігає гармонію, допомагає залагоджувати конфлікти.
 • Аквамарин оптимальний для знаків Риби, Раки, Терези. Талісман з самоцвітами забезпечує спокійну, гармонійну атмосферу, дозволяє прибрати страхи, невпевненість у своїх силах. Самоцвіт допомагає прийняти мудре рішення. Терезам мінерал надає розважливість, врівноваженість.

Б – бірюза і бичаче око

 • Бірюза в якості доповнення елемента декору рекомендується Терезам, Водоліям, Рибам, Тельцям, Ракам. Самоцвіт гармонізує сімейні відносини, допомагає зберегти теплу атмосферу в домі, примирює ворогуючі сторони. Бірюза дозволяє вирішити спірні ділові питання, є джерелом позитивної енергії.
 • Бичаче око рекомендоване Левам, Терезам, Козерогам, Близнюкам, Водоліям. Камінь оберігає приміщення та його жителів. Розміщуйте талісман оптимально на видному місці квартири (при вході в дім, у вітальні).

Г – гагат, гематит і гірський кришталь

 • Дерево, прикрашене камінням гагату (чорна яшма), оптимально для Близнюків, Тельців, Козерогів, Риб. Талісман дозволяє подолати невпевненість, страхи, запобігає невдачі в ділових питаннях. Використання каменю в оформленні будинку дозволяє розкривати обман партнерів, дарує ясний погляд на вирішення складних питань, дозволяє забути невдалі любовні відносини.
 • Гематит рекомендований Скорпіонам. Мінерал, на думку астрологів, має сильну енергетику, що забезпечує захист від неприємностей, підвищує імунітет, опір стресовим ситуаціям. Самоцвіт гармонізує обстановку будинку.
 • Гірський кришталь рекомендований Терезам, Скорпіонам. Мінерал дозволяє урівноважити емоційну сферу, активізує позитивну енергію.

Змійовик

Змійовик посилить енергетику Стрільців. Мінерали в якості талісманів підходять лікарям, працівникам аптек, фахівцям з гомеопатії. Самоцвіти оберігають від негативних думок, псування.

Рожевий кварц

Рожевий кварц рекомендується Овнам, Близнюкам, Дівам. Дерево щастя з каменів-самоцвітів символізує гармонію в любовних відносинах, зберігає міцну сім'ю. Камінь дозволяє нейтралізувати наслідки стресів, підвищує концентрацію уваги в складних ситуаціях на роботі.

Чароїт

Чароїт оптимальний для Близнюків, Риб, Стрільців. Камінь підтримує представників творчих професій (художників, письменників). Талісман дозволяє зняти стрес, активізує творче мислення, підвищує запам'ятовуваність інформації.

Яшма і бурштин

Яшма рекомендується за східним календарем Левам, Овнам, Водоліям, Дівам. Самоцвіт забезпечує достаток в сім'ї, підтримує доброзичливу обстановку, гармонізує думки. Дерево з камінням яшми допомагає оберігати будинок від негативного впливу, підтримує гарний настрій, відновлює душевну гармонію.

Обереги з бурштину підходять за східним гороскопом Левам, Водоліям. Самоцвіт допомагає поліпшити настрій, підсилює інтуїтивні здібності, відводить негативну енергію. Камінь визнаний біостимулятором, що дозволяє мобілізувати сили організму при слабкості, занепаді сил. Самоцвіт відрізняється антистресовими якостями, запобігає простудним захворюванням, допомагає виводити токсини і шлаки з організму.

Містичні властивості бурштину полягають в створенні ясності розуму у власника талісмана, набутті проникливості. Камінь оберігає від пліток, негативних побажань. У подорожах самоцвіт запобігає несприятливі ситуації. Камінь рекомендований для жінок, тому що допомагає оздоровлювати організм, гармонізувати настрій.

Де найкраще поставити талісман в будинку

Дерево щастя по фен-шуй залучає в будинок позитивну енергетику, допоможе зробити позитивні зміни в різних сферах життя. Талісман дозволяє активізувати необхідний сектор в житловому будинку, який відповідає за гармонію в любовних відносинах, фінансове благополуччя, підтримання здоров'я і т.д.

Фахівці рекомендують розміщувати талісман в місці, що відповідає за сферу життя, в якій плануються зміни. Для збільшення матеріального добробуту, просування по службі, здійснення вигідної угоди або примноження грошового внеску дерево розміщують в південно-східній частині житла.

Для гармонізації особистого життя рекомендується поставити дерево в південно-західній частині квартири. Розміщений у правильному місці талісман сприяє збереженню добрих відносин в парі, допомагає запобігти сварки.

За сферу здоров'я відповідає східний напрямок. Розміщений у необхідної частини квартири талісман допомагає зціленню, покращує стан організму, додає бадьорості. Важливо залишити простір поруч з талісманом вільним.

Фахівці рекомендують активізувати оберіг.

 • Дерева, прикрашені мінералами жовтого, охристого, насиченого червоного відтінків, розміщують під променями сонячного світла або електричною лампою для насичення енергією.
 • Самоцвіти блакитних, темно-синіх, зелених відтінків необхідно промити під холодною водою.
 • Мінерали чорного, бузкового кольорів потрібно витримати на холодному повітрі. Взимку талісман виносять на балкон, восени і влітку можна помістити самоцвіти в холодильну камеру на нетривалий час.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024