Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення дерева в східній системі фен-шуй. Для гармонізації житлового простору, а також для залучення в нього удачі, багатства, любові

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення дерева в східній системі фен-шуй

Значення дерева в східній системі фен-шуй

Для гармонізації житлового простору, а також для залучення в нього удачі, багатства, любові і сімейного благополуччя добре використовувати різні живі і декоративні дерева-талісмани по фен шуй.

Наприклад, доларове дерево по фен-шуй залучає в будинок багатство, а миртове – сімейне благополуччя.

Якщо правильно розставити всі символи, то ваше життя може значно змінитися за короткий час.

Значення дерева в східній системі фен-шуй

В системі фен-шуй потрібно не тільки враховувати правильну розстановку меблів, планування кімнат у будинку або квартирі, але і брати до уваги додаткові елементи, такі як озеленення або розміщення різних талісманів по периметру. Звичайно, все це потрібно робити за правилами.

Сьогодні ми зупинимося на озелененні житла. Значення дерев в фен-шуй важко переоцінити. Їх наявність в будинку сприяє зростанню і змінам, тому якщо ви відчуваєте застій в будь-якій області свого життя, то придбайте підходяще дерево і до вас прийдуть зміни. Якщо ж в будинку є дерева, але комфорту все одно немає, то, можливо, вони стоять неправильно.

Восени дерева приносять плоди, тому і ваші зусилля не пропадуть дарма. Будьте впевнені, що при правильному догляді і гармонійному поєднанні дерев ви зможете отримати свої плоди у вигляді матеріальних або інших благ. Далі в цій статті ми розглянемо, які дерева можуть принести удачу, а які багатство, і як за ними потрібно доглядати.

Персикове дерево: символ безсмертя по фен-шуй

Що ж може принести в будинок персикове дерево по фен-шуй? За китайським повір'ями і легендами персик є символом довгого життя і доброго здоров'я, адже плоди саме цього дерева входять до складу еліксиру безсмертя. Тому якщо вам хтось підносить в дар таке дерево, то будьте впевнені, ця людина бажає вам тільки добра.

Інші можливості дерева

Крім символічного значення плодів персика, його інші частини також часто використовуються, як і саме дерево в цілому. Розглянемо докладніше.

  • Деревина має здатність відлякувати демонів і злих духів, тому її розвішують в різних частинах будинку, щоб захистити його.
  • Квіти персика володіють особливою силою, яка допомагає жінкам залучати і чарувати чоловіків.
  • Це деревце є символом міцного і щасливого шлюбу, тому його часто підносять в дар молодятам або ж вони самі його купують в новий будинок.
  • Персик сприяє зачаттю діток. Часто буває так, що пари, які довго не можуть народити дітей, купують персик. Через деякий час в їх будинок приходить малюк. У цьому випадку важливо приділяти увагу дереву, поставити поруч з ним фотографії діточок, з любов'ю доглядати.
  • Якщо ви посадите або поставите персикове дерево в центрі вашого житла, то тим самим залучите в свій будинок добробут.

Символи дерева по фен-шуй в інтер'єрі

Звичайно, не у всіх є можливість придбати і поставити в своєму будинку ціле дерево (навіть невелике). В цьому випадку ви можете купити статуетку персика або картину з його зображенням. Все це також дозволить вам налагодити щасливе сімейне життя і поправити здоров'я.

Миртове дерево – сімейне благополуччя

Миртове дерево по фен шуй – це символ сімейного благополуччя. У давнину його підносили в подарунок нареченій, щоб життя молодят було щасливим і благополучним. Якщо це робила свекруха, то таким чином вона ще давала і своє благословення.

Слід зауважити, що присутність мирта в сім'ї робить відносини між подружжям міцнішими. Відроджується любов (звичайно, тут слід докласти чималих зусиль і самим подружжю), приходить вірність і розуміння, відносини гармонізуються.

Миртове дерево приносить гармонію в будинок, його мешканці стають спокійними і отримують умиротворення. Це також стосується дрібних тварин і дітей. Для останніх присутність в будинку цього дерева, дозволить знизити страхи і тривоги (якщо вони присутні).

Де поставити мирт?

Для благополучного розвитку рослини, її краще ставити в тому місці, де знаходиться мало людей, наприклад, в спальні. Але не забороняється ставити його і в менш спокійних приміщеннях, він, можливо, приживеться і там. Причому, якщо це буде приміщення, в яке приходить багато зовнішньої енергії, то дерево зможе захистити ваше житло від проникнення негативної енергії.

Особливості догляду

Також слід пам'ятати, що мирт не любить прямі сонячні промені, але потребує відкритого свіжого повітря. Щоб дерево не зачахло у вас, в літній час регулярно поливайте його, але не заливайте, а в зимовий полив обмежте. Слід врахувати, що взимку рослина може скинути листя, якщо їй буде дуже жарко, але не турбуйтеся, навесні все відновиться. Оптимальна температура для нього в цей період – близько восьми градусів.

Мандаринове дерево для щастя і удачі в будинку

Згідно фен-шуй мандаринове дерево приносить в дім щастя (в будь-якому вигляді), а також удачу і процвітання. У Китаї існує повір'я, що дарувати плоди мандарина – це побажання щастя і благополуччя людині.

Також мандарин допоможе парам налагодити або змінити свої особисті відносини, адже це дерево відноситься до любовних, втілює не згасаючу пристрасть. Якщо ви відчуваєте, що вашим відносинам чогось не вистачає, то обов'язково придбайте дерево, воно допоможе вам змінити цю енергетику в кращу сторону.

Вважається також, що мандарин сприяє удачі в багатстві, так як він досить швидко активізує ті накопичення, які у людини вже є. Крім цього воно має чудове властивість поглинати погану Ци, що значно сприяє очищенню домашньої енергетики в кращу сторону.

Як купувати мандарин, щоб він працював правильно

Під час покупки дерева не можна перебувати в поганому настрої. Якщо ви дієте з примусу або жалкуєте про витрачені кошти, то краще зовсім не купувати мандарин. Він не принесе вам удачі.

Дуже добре дарувати мандаринове дерево. Це запорука довгих відносин між людьми (дружніх або любовних, що переходять в подружні).

Розміщення мандаринового дерева в квартирі

Розглянемо детальніше, як може змінитися ваше життя, якщо ви розмістите дерево в певному місці вашого житла.

  • Поставивши мандарин в східній частині будинку, ви тим самим зможете поліпшити своє здоров'я, а також збільшиться ймовірність здійснити все задумане і заплановане.
  • Щоб отримати багатство, слід поставити мандаринове дерево в тій кімнаті, де найчастіше збираються члени сім'ї. Це може бути затишна вітальня або просторий зал.

Лимонне дерево: символ знань і допитливості

Лимонне дерево по фен шуй дуже корисно тримати в будинку, особливо, якщо в ньому є діти. Воно сприяє появі допитливості, а також підсилює тягу до знань. У зв'язку з цим лимон можна поставити в дитячу кімнату або там, де проходять різні заняття. Якщо вашим діткам необхідно підвищити самостійність або збільшити активність, то воно вам теж знадобиться.

Крім цього деревце має потужну енергетику, особливо в період цвітіння або появи плодів. Лимон виділяє її, захищаючи житло від різних несприятливих факторів, які можуть потрапити в будинок. Слід зауважити, що чим більше плоди, тим захист набагато краще.

Лікувальні властивості лимона

Ну і, звичайно, лимон має багато цілющих властивостей. Тільки однією своєю присутністю він допомагає вилікувати численні болячки тих, хто проживає з ним поруч. Особливо сильно впливає на печінку і кров, покращуючи їх стан.

Також лимон допоможе позбутися від страху і депресії, збільшуючи бадьорість людини. Це відбувається завдяки виділеним в повітря ефірним оліям. При цьому вони вбивають шкідливі мікроби, що покращує якість цього повітря.

Кавове дерево по фен шуй: щастя і багатство в ваш будинок

Кавове дерево по фен-шуй вважається містичним по китайській легенді, символізуючи при цьому здоров'я і багатство. Так само відносяться і до плодів цього деревця. Їх використовують у вигляді талісманів для залучення достатку в будинок.

Крім багатства, кавове дерево захищає сім'ю, в якій воно живе, від сварок і негативної енергії. В цьому випадку, його потрібно поставити в зоні любові, так ви будете сприяти тому, що ваше життя зміниться на краще, ваші родинні зв'язки стануть набагато міцніше, з'явиться стабільність.

Топіарії з кави: значення

Якщо немає можливості посадити паросток кави вдома, то можна придбати популярний нині кавовий топіарій. Цей символ зможе замінити живу рослину, забезпечуючи при цьому такий же захист.

Якщо ви хочете підсилити вплив кавового дерева, то зробіть його самостійно, тим більше що це зовсім просто. Обов'язково використовуйте натуральні зерна кави, а готовий виріб прикрасьте на свій смак. Так ви підкреслите важливість талісмана і він відповість вам тим же.

Дерева з натуральних каменів: аметист

Дуже популярний символ фен-шуй – це дерево з листям з натуральних каменів. Саме дерево є символом зростання і процвітання, а якщо додати до нього ще й символіку каменів, то вийде дуже потужний талісман.

Наприклад, аметистове дерево сприяє гармонізації сімейних відносин, ну і, звичайно, приносить достаток в сім'ю. Будь-яка негативна енергетика за допомогою цього каменю перетворюється в позитивну, і саме це допомагає заспокоїти розум і прийняти правильне рішення.

Де розмістити аметистове дерево

Якщо ви не знаєте, де по фен-шуй розташовують аметистове дерево, то слід знати, що одним із вдалих варіантів буде південний захід або північний схід в робочому приміщенні. Завдяки цьому ваші умови роботи стануть значно спокійніше, налагодиться бізнес. Помістивши дерево на південному сході, ви зможете притягнути достаток, а на півдні – збільшите популярність і заробите репутацію.

Грошові дерева в будинок по фен-шуй

Якщо у вашому житті не ладиться з фінансами, вам варто придбати дієвий талісман, який спрямований на збільшення достатку. Це може бути живе дерево багатства фен-шуй або штучний талісман, який навіть можна виготовити самостійно.

Апельсин – чисте "золото" багатства

Це насправді дерево, яке просто притягує до себе гроші. Та сім'я, в якій він приживеться, буде забезпечена стабільним доходом і постійним зростанням достатку. Не випадково в Китаї існує традиція дарувати маленькі саджанці апельсина.

Також у них існує ще одна традиція – вплетення квіток апельсина в коси наречених, так як саме це є символом родючості і достатку. Таким чином, родичі благословляють шлюб.

Апельсинове дерево по фен шуй можна купувати у вигляді талісманів, наприклад, картин або статуеток. Розміщувати їх краще в секторі південного заходу (любов) або в секторі південного сходу (гроші).

Види доларових дерев

Доларовим деревом сьогодні називають кілька рослин, які згідно з прикметами по фен-шуй приносять в будинок саме гроші. Нижче ми коротко розглянемо, які саме.

Заміокулькас

Популярна невибаглива рослина, яку можна зустріти практично в кожному будинку. Його ще називають доларовим деревом. Однак щоб воно працювало правильно, потрібно дотримати умови – покласти монету під горщик, спілкуватися з рослиною, а також прикрасити її гілочки купюрами доларів.

Товстянка або Красула звичайна

Ця рослина вважається саме грошовим деревом, тим більше її листочки за формою дуже нагадують монетки. Для залучення грошей в горщик також потрібно закопати монетки. Рослину висаджувати потрібно своїми руками, бажано, щоб паросток був вкрадений. Найбільша вірогідність збільшення грошей з'являється в момент цвітіння дерева.

Штучний символ

Це ще один варіант доларового дерева. Його роблять самостійно, використовуючи для нього китайські монетки щастя.

Тепер ви знаєте, які дерева багатства принесуть у ваш будинок удачу, грошовий потік або гармонію у відносинах. Як було сказано вище, грошове дерево по фен-шуй – це достаток у ваш будинок, активізація всіх можливостей в бізнесі і на роботі. Для успіху в сімейному житті вам знадобиться миртове деревце, а для міцного здоров'я – персикове. Для корекції будь-якій ситуації потрібно тільки підібрати гармонійну рослину і поставити її в потрібному місці.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024