Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Де зберігати гроші по фен-шуй. Коли у нас є певна сума грошей, яку ми хочемо відкласти, перед нами постає питання, де зберігати гроші по фен-шуй.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Де зберігати гроші по фен-шуй

Де зберігати гроші по фен-шуй

Фен-шуй, як наука і мистецтво, завжди і у всьому прагне до повної гармонії: гармонії з природою, з зовнішнім оточенням і внутрішнім станом. З давніх-давен вважалося, що в природі все досконало і гармонійно.

Подивіться як все відбувається в дикій природі:

  • все прагне до балансу і рівноваги;
  • ​​хворі і слабкі рослини і тварини гинуть, а на їх місці виростають і з'являються нові, здорові;
  • клітини оновлюються і відбувається самоочищення;
  • вода випаровується і за рахунок цього знову йде дощ, і так далі.

Що б нас не оточувало і що б не траплялося, все є наслідком якоїсь причини. Енергії оточують нас всюди: наші думки, емоції, наше тіло, предмети, які нас оточують - все складається з енергії. Гроші – це теж енергія, тому, щоб мати їх в достатній кількості, необхідно знати як ця енергія працює.

Коли у нас є певна сума грошей, яку ми хочемо відкласти, перед нами постає питання, де зберігати гроші по фен-шуй. В першу чергу слід запам'ятати, що коли ви приносите гроші в будинок, вам потрібно їх помістити в якесь особливе, тихе місце, спеціально відведене для грошей. Наприклад, ви можете пристосувати порожню картонну коробку, в якій будете тримати конверт з грошима, періодично поповнюючи його. Коли ви отримуєте зарплату, обов'язково принесіть всю суму додому, покладіть її в це саме спеціальне місце і залиште там як мінімум на 24 години. Таким чином енергія грошей заспокоїться, гроші "звикнуть" до вашого дому і зарядять його своєю енергією. Часто люди діють дуже необачно, витрачаючи зарплату в той же день, як отримали її. Так робити не можна, інакше ваші гроші завжди будуть "йти крізь пальці", не затримуючись у вас надовго, і ви постійно будете відчувати в них потребу.

Знайдіть зручне і спокійне місце, де можна зберігати гроші в будинку по фен-шуй. Це може бути полка у вашій шафі, в комоді або в столі, а також окремий сейф з кодовим замком. Обов'язково зробіть для своїх грошей окремий "будиночок": коробочку або красиву шкатулку, яку також можна прикрасити красивим орнаментом або обклеїти золотий папером. Чим красивіше буде такий "будиночок", тим краще будуть там себе почувати ваші гроші. Напевно, ви вже чули багато різних рад, де краще зберігати гроші по фен-шуй. Як правило, деякі з них дієві, а деякі - марні. У будь-якому випадку, багато що можна перевірити на досвіді. Однак якщо дотримуватися вже перевірених порад, можна досить швидко примножити свої статки.

Важливим моментом є те, що гроші повинні зберігатися в сприятливому секторі (в році і місяці). Тоді буде менше незапланованих витрат і гроші будуть примножуватися. Читайте детальніше про "Хороші сектори в домі і квартирі по фен шуй".

Фінансовий успіх багато в чому залежить від того, як ми ставимося до грошей і на що їх витрачаємо. Якщо наші витрати корисні, а спосіб заробітку грошей приємний і не дуже напружений для нас, тоді гроші принесуть нам щастя. Деякі люди настільки удачливі, що виграють великі суми грошей, скажімо, в казино або в лотерею. Однак не всі люди здатні витратити гроші розумно, вклавши їх, наприклад, в прибутковий бізнес або витративши на благодійність. У світі дуже багато жадібних і меркантильних людей, яким варто задуматися і переглянути свої інтереси і погляди на життя.

Однак якщо ви все робите правильно, чесно заробляєте гроші і не скупитися, в такому випадку методи фен-шуй будуть вам допомагати. Пам'ятайте, що краще за все носити гроші в гаманці. Гаманець – це засіб транспортування грошей, і тільки грошей (включаючи банківські картки), тому не варто тримати в ньому якісь непотрібні папірці, чеки та зайві амулети. Чим чистіше і охайніше ваш гаманець, тим краще для вас і вашого фінансового стану.

Ви також можете дізнатися про те, який гаманець по фен-шуй повинен бути і його колір, щоб залучати гроші.

Якщо у вас дуже багато грошей і ви боїтеся зберігати їх вдома, ви можете, звичайно, відкрити банківський рахунок, тим самим забезпечивши собі захист від можливих грабежів, плюс невеликий прибуток зверху за рахунок відсотків. У будь-якому випадку, зберігати гроші вдома або в банку - вирішувати вам.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024