Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Де зберігати гроші по Фен-шуй вдома. Як і де краще зберігати гроші по Фен-шуй.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Де зберігати гроші по Фен-шуй вдома

Де зберігати гроші по Фен-шуй вдома

У цій статті ми розглянемо актуальне для багатьох питання: як і де зберігати гроші по Фен-шуй. У давньокитайському вченні Фен-шуй гроші розглядаються як можливість зробити добро собі і іншим людям. Тобто гроші є безумовним благом, яке потрібно навчитися не тільки отримувати, але й зберігати. Важливо знайти таке місце для грошей, щоб воно було надійним і сприяло примноженню багатства.

Частина грошей, як правило, розташовані в гаманці ("Як вибрати гаманець по фен шуй?"). Тому його вибір також важливий в питанні збільшення добробуту. Однак, гаманець є тимчасовим сховищем для грошей, призначених для поточних витрат. Далі розглянемо де зберігати гроші по Фен-шуй для довгострокових цілей.

Як і де краще зберігати гроші по Фен-шуй.

1. Для заощаджень потрібно придумати своє місце, де енергія грошей буде концентруватися і збільшуватися. Бажано помістити гроші в своє процвітаюче місце. Це може бути ваш особистий сектор багатства Шен-Ци. Також можна побудувати карту летючих зірок і активізувати грошові зірки 8,9 або 1. Зберігати заощадження можна і в інших сприятливих секторах по методу 24-х гір. Гроші можна покласти в:

  • Домашній сейф
  • Шкатулка, коробочка. У скриньці не повинно нічого перебувати крім грошей і грошових амулетів.
  • Старий гаманець з хорошою історією. Якщо зберігся гаманець, при якому Ваш добробут значно покращився, то тепер його можна використовувати як сховище для грошей.
  • Конверти для грошей (червоного кольору), на яких можна зобразити ієрогліфи багатства. Купюри різних країн потрібно тримати в різних конвертах. Можна розділити конверти по призначенню: на розвиток, на сім'ю, на відпочинок, на подарунки і т.д.

2. Місце з грошима необхідно тримати в чистоті і порядку.

3. Гроші необхідно періодично перераховувати, щоб грошова енергія не застоювалася.

4. Гроші також добре час від часу класти на сонячне місце, щоб вони зарядилися янською енергією.

Не забувайте все ж про заходи безпеки: не слід розташовувати гроші на видному місці, про яке знає хто-небудь крім членів сім'ї. Думаючи про безпеку, також добре розділити свої заощадження на кілька частин. Частину грошей можна тримати вдома, іншу частину в банківському сейфі або на депозитному рахунку.

Методи Фен-шуй, що дозволяють залучити удачу, здоров'я і добробут в Ваш будинок
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024