Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Де повісити водоспад по фен-шуй. Якщо ви хочете гармонізувати свій житловий простір, повісити водоспад по фен-шуй буде дуже хорошою ідеєю для вас.

Статті по Фен-шуй: Картини по фен-шуй

Де повісити водоспад по фен-шуй

Де повісити водоспад по фен-шуй

У мистецтві фен-шуй елемент води має особливе значення: вода здатна заповнити будь-який простір, вона привносить енергію і рух в будь-яке місце. Маючи унікальну здатність запам'ятовувати інформацію, вода, як ніяка інша стихія, здатна дуже сильно вплинути на наше життя. Коли ми відчуваємо втому і спрагу, ми випиваємо склянку чистої, прозорої води і відразу ж відчуваємо себе легше. Вода здатна оживити практично померлі рослини, подарувати життя сухій землі, а також підтримувати життєздатність всіх організмів в цьому світі.

Без води ми б не змогли існувати, адже наше тіло більше ніж на 80% складається з води, а це значить, що вона - першорядний елемент для всіх людей. Звичайно, всі інші елементи теж дуже важливі, наприклад, без повітря ми не проживемо більше чотирьох хвилин, але в даній статті ми поговоримо про користь води і її властивості по фен-шуй.

Якщо ви хочете гармонізувати свій житловий простір, повісити водоспад по фен-шуй буде дуже хорошою ідеєю для вас. Тут може бути як водоспад зі справжньої води, так і його зображення. Напевно ви зустрічали "живі" картини з водою, коли в картину вмонтований якийсь механізм, що пускає воду, що створює ефект живого водоспаду. Такі картини здатні дуже добре активізувати ци, оживити і зарядити простір на удачу і достаток грошей. Взагалі, водоспад по фен-шуй - це символ грошей, багатства, достатку у всіх сенсах. Коли ви дивитеся на водоспад, стоячи обличчям до нього, уявляйте, що весь той потік води, який він вивергає, - це грошовий потік, вливається в ваш будинок. Ототожнюючи з грошима і багатством щодня, дивлячись на картину з водоспадом, ви тим самим залучите багатство в свій будинок і станете успішною і фінансово незалежною людиною.

Якщо ви постійно відчуваєте брак в засобах, вам тим більше необхідно повісити картину з водоспадом по фен-шуй. Присутня в будинку стихія води здатна залучити в житловий простір рівновагу, баланс цілющої енергії ци, спокій і благополуччя. Тут, однак, необхідно мати на увазі, що потік води не повинен бути занадто бурхливим, щоб енергії у вашому будинку не вирували, а, навпаки, умиротворяли.

Милостива, і яка постійно змінюється енергія води перетворює вібрації у вашій оселі, заряджаючи його на багатство і достаток.

Вибираючи картину з водою для свого будинку, пам'ятайте, що вода на картині повинна обов'язково перебувати в русі, вона не повинна бути стоячою, "мертвою". Зображення річок, струмків, фонтанів - все це дуже добре впишеться в будь-який інтер'єр. Застійні болота, трясовина, калюжі - не підходять для розміщення в будинку, так як будуть заряджати простір негативною енергією, застійною і тягучою енергією, яка вам ні до чого.

Водоспад, по своїй суті, являє собою символ очищення, оновлення, життєвої енергії, розвитку та каталізатора щастя. Оновлюючись кожну секунду, вода тим самим привносить живу енергію в наш будинок, в нашу свідомість, а, отже, в наше життя. Вдихаючи чисте і свіже повітря на повні груди і споглядаючи стрімкий, кристально-чистий потік води, ми очищуємося, розвиваємося і оновлюємося самі. Прикрашаючи своє житло картинами, пам'ятайте, що всі зображення впливають на нас в тій чи іншій мірі в залежності від того, що на них зображено і які емоції вони викликають. Якщо, дивлячись на картину, ви відчуваєте радість, захоплення, натхнення, душевний спокій або вона, навпаки, приємно розбурхує кров, тоді картина буде надавати милостивий вплив на ваше житло. Якщо ж на картині зображені сцени самотності, насильства, смутку, смерті або будь-які інші негативні образи, їх категорично не рекомендується розташовувати в житловому будинку, якщо не хочете зайвих неприємностей. Те, на що ми дивимося, викликає в підсвідомості певні образи, змушуючи наш розум працювати в певному напрямку, налаштовуючись на задану хвилю. Саме тому консультанти з фен-шуй настійно рекомендують оточувати себе красивими і приємними речами, якщо хочете, щоб ваше життя було наповнене радістю і щастям.

Картина з водоспадом якраз-таки буде служити каталізатором позитивних емоцій і натхнення.

Де повісити картину з водоспадом по фен-шуй, щоб вона "працювала" найкращим чином?

В першу чергу, налаштуйтеся на те, що, повісивши картину з водоспадом в своєму будинку або квартирі, позитивні зміни не змусять довго себе чекати.

Далі необхідно визначитися з місцем, куди, власне, повісити картину. Не варто розміщувати картини з водоспадом в спальні. Так як енергія води занадто потужна, вона може порушити спокій і здоровий відпочинок. Для спальні краще вибрати більш "спокійні" зображення. А ось в передпокої як раз-таки зображення з водоспадом впишеться ідеально. Якщо ви повісите таку картину на стіну, зліва від вхідних дверей, ви активізуєте "правильні" енергії таким чином, що позитивна енергія прямо-таки увірветься в ваш будинок і пошириться на все житло, умиротворяти, збагачуючи і оздоровлюючи вас і вашу родину.

Але також потрібно враховувати в який сектор в квартирі по фен шуй потрапляє зображення води. Якщо це буде сектор вогню, то розміщення картини з зображенням води, акваріума, кімнатного фонтана тут буде не сприятливим.

Пам'ятайте, що б ви не розміщували в своєму будинку, будь-то картини, статуетки або інші символи, вони будуть працювати рівно настільки, наскільки ви з ними це ототожнюєте. Викликаючи певні емоції, речі і предмети на тонкому, підсвідомому рівні, впливають на нас і змінюють наш світогляд. Оточуйте себе позитивом і будьте щасливі!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024