Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дах по фен-шуй. Зробити дах будинку по фен-шуй і вибрати колір даху по фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Дах по фен-шуй

Дах по фен-шуй

Якщо Ви є власником власної земельної ділянки - Вам невимовно пощастило! Як в плані простору і чистого повітря, так і в духовному сенсі. Ви зможете оформити відповідно до правил фен-шуй не тільки внутрішній вигляд будинку, але і зовнішній: наприклад, зробити дах будинку по фен-шуй і вибрати колір даху по фен-шуй. Адже дах є одночасно і захистом, і зв'язком між світом природи і людьми, що живуть під ним.

Для початку визначимося, яка ж форма даху будинку по фен-шуй повинна бути. Фахівці фен-шуй радять робити куполоподібний дах - це символізуватиме нескінченність, безсмертя. У будинку з круглим дахом мешканці швидше відновлюють силу, менш схильні до стресу. Також можна будувати трикутний дах (така покрівля буде ділити будинок на симетричні частини, що поліпшить загальну енергетику будинку і благотворно позначиться на відносинах між жителями будинку) або дах у вигляді піраміди (мешканцям такого будинку буде супроводжувати успіх). Дах-пагода - теж непоганий варіант - завдяки своїй формі він відбиває вплив негативної енергії. Форма даху у вигляді овалу або півмісяця символізує стихію металу, тому доречний тільки для промислових споруд. Варто відмовитися від хвилеподібною даху - така форма буде перешкоджати новим починанням, а також від плоского даху - у жителів такого будинку буде відсутнє єднання з природою, а, отже, і гармонія в житті.

Колір даху будинку по фен-шуй також має важливе значення. Як свідчить фен-шуй, всі кольори можна віднести до однієї з п'яти стихій: Вогню, Води, Металу, Землі і Дерева.

Червоний колір вважається несприятливим при виборі покрівлі, він символізує стихію вогню. У Китаї вважається, що цей колір можуть вибирати тільки особи, наділені владою. Якщо ж Ви тільки прагнете нею володіти, то цей колір стане швидше перешкодою, внесе розлад у сімейні стосунки, зробить мешканців агресивними і нетерпимими один до одного. Також не рекомендується робити дах синього або чорного кольору - кольорів стихії води. Такий дах буде «тиснути» на мешканців, що загрожує зниженням активності, апатією, загостренням хронічних захворювань.

Найкраще для кольору покрівлі підходять «земляні» кольори: зелений, пісочний, персиковий, коричневий. Вони несуть спокій і умиротворення мешканцям. Привнести трохи більше активності допоможе його поєднання з вогняними кольорами: червоним, оранжевим, бордовим.

Якщо вибрати колір покрівлі більш підходящої стихії не представляється можливим, можна знизити негативний вплив Вогню і Води, включивши інші кольори.

Не варто забувати і про матеріал покрівлі.

Одні і ті ж матеріали можуть підходити одним людям і негативно впливати на інших. Наприклад, дах з металу підходить тільки людям, близьким з цією стихією, для інших жити під таким дахом буде некомфортно. До того ж такий дах не дуже практичний: влітку він швидко нагрівається, взимку - швидко остигає, абсолютно не затримує сніг, під ним дуже шумно перебувати під час дощу. Зовсім інша справа - черепичний дах. Він має енергію землі, тому підходить практично всім. Під таким дахом люди відчувають гармонію, єднання з природою, їх індивідуальність проявляється яскравіше. Але звичайна черепиця підходить не для всіх дахів. Для фігурного даху можна вибрати бітумну черепицю - вона гнеться, завдяки чому їй можна надати будь-яку форму. Вона є найпопулярнішим на сьогоднішній день покриттям, адже має велику різноманітність форм і кольорів. І є оптимальною по фен-шуй, привносячи в житло все позитивні ефекти звичайної черепиці.

Тепер Ви розумієте, що при будівництві будинку даху потрібно приділити особливу увагу, вивчити правила фен-шуй і допомогти сприятливої ​​енергії знайти шлях до Вашої оселі.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024