Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дачна ділянка по фен-шуй. В якому ж місці по фен шуй найкраще побудувати або купити дачу?

Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

Дачна ділянка по фен-шуй

Дачна ділянка по фен-шуй

Фен-шуй спочатку створювався на основі спостережень за тим, наприклад, з якого боку схилу краще ростуть ті чи інші культури, які корови дають більше молока в залежності від того, на якому березі річки вони пасуться, господарі яких будинків незмінно збирають найкращий врожай ... Адже від цих речей раніше залежало все - і добробут, і здоров'я, і ​​успішність людей.

В якому ж місці найкраще побудувати або купити дачу, щоб люди в будинку жили щасливо?

У фен-шуй сприятливим розташуванням ділянки для будинку вважається злегка піднесене місце, чимось захищене ззаду – горою, високими деревами або ланцюгом горбів. З боків це місце має бути підтримано невисокими пагорбами або деревами, що не перевищують за висотою сам будинок і в ідеалі злегка схиляються один до одного, утворюючи таким чином форму підкови навколо будинку. В якості захисту підійдуть і сусідські будинки і дворові споруди. Якщо у вас вже є будинок, що не захищений з цих сторін, ви можете самі посадити по його боках дерева, а позаду нього поставити великий валун, який буде хоча б символічно представляти гору. На цьому в основному, будується ландшафтний дизайн дачної ділянки по фен-шуй.

Перед будинком обов'язково повинен бути відкритий простір, довжиною не менше висоти будівлі, і щось на ньому, яке притягує погляд – невелика височина неподалік, клумба, острівець зелені, валун, альтанка і т. д. Якщо ділянка при цьому дивиться на потік води, що повільно звивається, то, розташувавши тут дачу, ви забезпечите собі удачу в сільськогосподарських справах, і не тільки. Люди завжди селилися поруч з водними джерелами, тому що вода життєво необхідна для людини.

У фен-шуй вода відповідає за добробут і удачу, тому що в давнину жити біля води означало мати можливість вирощувати хороший урожай, а значить, накопичувати багатство. Для цього потрібно правильно вибрати дім і його місце розташування.

В ідеальному випадку річка або дорога, яка символічно може замінити річку, повинна підходити до будинку, накопичуючись перед ним за рахунок проточної заплави або невеликого майданчика перед будинком у випадку з дорогою, і витікати далі, не застоюючись.

Якщо вода буде швидко притікати до дому і швидко витікати від нього, то від неї буде мало користі. Людям, які живуть поруч з бурхливим потоком або прямою швидкісною трасою, складно щось зібрати і зберегти, в тому числі і урожай. Тому їм потрібно хоча б відгородитися від них огорожею або живоплотом.

Іншу крайність представляють застійні озера, болота, занедбані дороги, ділянки землі, звалища. В їх сусідстві дуже складно виростити хороший урожай. Щоб змінити наявну ситуацію, якщо ви в ній вже виявилися, потрібно змусити воду рухатися - зробивши протоку в озері, розкопати джерело, спорудити фонтан перед будинком, висушити болото, розібрати звалище. У фен-шуй дачної ділянки туалет не настільки важливий, хоча багато хто надає йому багато значення. Якщо це звичайний вуличний туалет, важливо, щоб він не перебував перед будинком, краще, поза зоною видимості від входу, а ще краще приховати його в деревах.

Також по можливості уникайте будинків, розташованих біля зовнішньої сторони вигину річки або дороги. Їх енергія занадто сильна для спокійного дачного життя. У будинку, з трьох або більше сторін оточеному водою або дорогами, теж краще не жити, навіть якщо мова йде тільки про дачний сезон, тому що у таких будівель немає ніякої опори.

Крім різних природних явищ нас зазвичай оточують і рукотворні об'єкти – опори ліній електропередач, ліхтарні стовпи, які своєю енергією буквально обрушуються на ближні будинки і їх мешканців, а також сусідні будинки, гострі дахи, які можуть бути спрямовані прямо на нашу дачу. Навряд чи у вас складуться хороші стосунки з сусідами, якщо підсвідомо ви будете відчувати загрозу, що виходить від їхнього будинку. Крім того, така енергетична атака може істотно підірвати ваше здоров'я. Недарма за старих часів на Русі люди вішали на верхівку даху свого будинку спочатку кінський череп, а потім дерев'яне зображення коня, або «коник».

Щоб захиститися від цих речей сьогодні, на тому боці будинку, куди виявляється «напад», можна повісити звичайне увігнуте дзеркало діаметром 15-18 см, розмістивши його таким чином, щоб воно було розгорнуто в напрямку трохи вище коника сусіднього даху або до основи стовпа. Цей ж засіб можна використовувати, якщо будинок розташований біля зовнішньої сторони вигину річки або дороги. Можна також повісити дзеркало багуа, яке продається в будь-якому відділі китайських товарів. Воно буде особливо актуально, якщо ваші двері або вікно дивляться на кладовище, лікарню чи морг ...

Щоб дзеркало не втратило своїх властивостей, не забувайте час від часу протирати його або взагалі повісьте його за віконечком, яке зазвичай розташовується над вхідними дверима або за вікном, якщо вам потрібно розмістити захист збоку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024