Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дача по фен-шуй Частина 2. Фен-шуй дачі і садової ділянки - одне ціле, але починаємо ми з вибору ділянки.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Дача по фен-шуй Частина 2

Дача по фен-шуй Частина 2

Дача: нетиповий проект

Ви вирішили побудувати дачу. Фен-шуй на дачі - завдання нетривіальне. Намагаючись заощадити, вибираєте із запропонованих типових проектів. На практиці економія виходить сумнівна. Типовий проект прив'язаний до певної місцевості і може не підходити ні вам, ні вашій ділянці. Потім доведеться багато виправляти. То чи не краще відразу залучити фахівців і замовити новий проект, орієнтований на вашу ділянку і вашу сім'ю?

Будинок

Найкраще розташувати будинок в середині ділянки або трохи позаду. Відкрита місцевість перед будинком - нехай невелика, хоча б відповідна його висоті, - дає відчуття «можливостей». Паркан, стіна, лазня, сарай, збудовані перед входом, ці можливості закривають.

Вхід в будинок повинен бути відкритим, таким, що запрошує. Якщо всередину вдається потрапити, тільки пройшовши через бічні передбанники, довгі коридори, маленькі прприбудови, доброчинна енергія ци не може вільно проникнути до вас.

Не проводьте доріжку прямо до будинку, нехай вона згинається. Беріть приклад з палаців минулого: там ніколи не було прямої дороги, спрямованої на будинок. Її перетинали або фонтан, або під'їзне кільце.

Для наших широт не дуже підходять гостроверхі будинки. Високий трикутний дах погано утримує енергію і тепло. Будинок з таким дахом доведеться більше опалювати. Дах, як можна більш наближений до напівкруглої форми, хороший і з точки зору ци - вона утримує енергію в будинку, і з точки зору економії - тепло зберігається краще.

Господарські будівлі

Стайню не прийнято будувати в будинку: різні запахи, різні енергії ... Тоді чому стало модним мати у своєму розпорядженні під будинком гараж? Мало того, господарі, забувши про парадний вхід, в'їжджають в гараж і входять в будинок через нього. В результаті вся негативна енергія з гаража, разом з запахами і газами, проникає в житло. Це абсолютно не рішення по фен шуй.

Ще одне модне віяння: басейни під будинком. Ті, хто встиг прожити в такому будинку кілька років, знають, наскільки він стає сирим і вологим. Для такої великої кількості води в будинку місця немає. Якщо вже ви вирішили зробити на дачі басейн, нехай він буде поза домом. Басейн - це багато нестабільної, рухомої енергії, тому, в будь-якому випадку, його не можна розташовувати під спальнею або вітальнею, де стабільність необхідна. Баня використовується не так часто, її можна розмістити і в будинку. Але, знову ж таки, бажано не під спальнею.

Центр будинку дуже важливий. На ньому все тримається. Це місце, де збираються всі, приємне для всіх - їдальня, вітальня, але не слід розташовувати в центрі будинку сходи, димохід, вентиляційний стояк і, тим більше, туалет. Добре, якщо туалет взагалі знаходиться поза житлом або хоча б збоку, як прибудова. Частий випадок: на першому поверсі знаходиться кухня, на другому - туалет і ванна. І те й інше «прив'язане» до одного стояка. Це не правильно. Туалет і кухня - приміщення, призначені для різних видів активності. Кухня - це приготування і споживання їжі, туалет - позбавлення від її залишків. Ці зовсім різні функції повинні бути розділені в будинку, на дачі точно так же, як вони рознесені в нашому тілі.

У давнину на Русі було прийнято розміщувати корівники, свинарники, курники з північної сторони будинку. З півночі приходить холодне повітря, тому цей бік потрібно захистити. Люди входили в будинок з південної сторони.

З чого і як будувати?

Завжди добре будувати будинок з натуральних матеріалів. Крім того, вони повинні бути прив'язані до місцевості. Нехай ваше житло отримує енергію від оточення. Згадаймо, як у фен-шуй елементи підтримують один одного: «дерево» живить «вогонь», «вогонь» дає «землю», з «землі» отримують «метал», «метал» плавиться і перетворюється в «воду», «вода» живить «дерево».

  • Якщо ваш будинок знаходиться в лісі, значить, поруч багато енергії «дерева». Добре, якщо будинок теж буде з дерева. Елемент «вогонь» може проявитися і в його формі, кольорі: збудуйте будинок з червоної цегли, нехай у нього буде більше виступаючих, гострих частин, трикутний дах.
  • На ділянці, розташованій в рівнинній місцевості, панує елемент «земля». Тут найбільш вдалим буде будинок- «юрта». «Земля» породжує «метал», символ «металу» - коло, тому круглі юрти кочівників ідеально вписувалися в простір. Напівкруглий дах, закруглені кути, елементи кола в плануванні - все це підтримає енергію «металу» і «землі» в вашому домі.
  • «Метал» панує в місцевості з напівкруглими пагорбами або в оточенні будинків з металевими дахами. Щоб ваш будинок підживлювався енергією цього елемента, він повинен представляти «воду». «Водний» будинок неправильної форми, в його екстер'єрі багато синього кольору.
  • Якщо навколо вашої ділянки багато води, побудуйте будинок на палях, або з колонами. Він буде відноситися до елементу «дерево» і отримає енергію води.
  • В оточенні «вогню» - скелястих гір, наприклад, - хороший будинок з плоским дахом, як їх будують в Швейцарії. Швейцарці часто кладуть на даху камені, отримуючи, таким чином підтримку елемента «земля».

Не варто використовувати при будівництві будинку метал і залізобетон. Це не матеріал для життя. Залізо - провідник електрики. Живучи в оточенні електромагнітних полів, посилених залізною арматурою стін, ви шкодите своєму здоров'ю. Взагалі, нові будівельні матеріали рекламують тільки для того, щоб продати: люди купують старе, а потрібно продавати і нове. Фен-шуй в цьому сенсі, консервативний. Йому шість тисяч років, він рекомендує те, що перевірено часом і давно використовується людством.

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024