Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Дача по фен-шуй Частина 1. Фен-шуй дачі і садової ділянки - одне ціле, але починаємо ми з вибору ділянки.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Дача по фен-шуй Частина 1

Дача по фен-шуй Частина 1

Фен-шуй - наука індивідуальна. Допомагаючи людині вибрати ділянку, побудувати будинок, консультанти фен-шуй намагаються поєднати потреби конкретної сім'ї з особливостями місцевості, виходячи зі здорового глузду, екології та співвідношення п'яти основних елементів: «дерево», «вогонь», «земля», «метал», « вода ». Фен-шуй стверджує, що, додаючи або послаблюючи ті чи інші елементи в нашому оточенні, ми можемо поліпшити своє здоров'я, благополуччя і своє життя.

Вибір ділянки

Фен-шуй дачі і садової ділянки – одне ціле, але починаємо ми з вибору ділянки. Перш за все, зверніть увагу на екологію. Краще спочатку знайти хороше місце, ніж потім намагатися його виправити.

Поруч з ділянкою не повинно бути великих доріг, шуму, боліт, поховань хімічних відходів і т. д. Найчастіше ми більше орієнтуємося на ціну ділянки, ніж на її оточення. Але брудне місце, шкодячи нашому здоров'ю, в кінцевому підсумку впливає і на нашу здатність заробляти гроші. Коло замикається. Навпаки, якщо ми, доклавши певних зусиль, купимо ділянку дорожче, але в кращому місці, ми зможемо отримати насолоду від життя на природі, назбираємо сили для того, щоб заробити більше грошей і, врешті-решт, повернемо всі борги.

Людина ототожнює себе зі своїм будинком. Нам приємно, коли перед нами - відкритий простір, погляд не впирається в стінку, а за спиною є якийсь захист. Спина - наше незахищене місце. Людина несвідомо прагне контролювати простір перед собою, і боїться загрози ззаду. Точно також на ділянці: добре, щоб за будинком було щось, що закриває - гора, ліс, сільські будинки, а попереду - відкритий простір. За фен-шуй ідеальне місце для будинку - на пагорбі. Не на вершині, і не у самого підніжжя, а десь на середині підйому, так, щоб, низина розташовувалася перед входом.

Як ми говорили, добре, якщо ділянка має більш-менш правильну форму: чи не дуже витянута, не "г" -подібна і не «зю» -подібна. Найкраще квадратна або прямокутна. Втім, ділянка в формі «мішка» теж непогана: якщо розташувати вхід з вузької «горловини», енергія буде збиратися в задній частині ділянки, що означає здатність до накопичення, як енергії, так і матеріальних благ.

Рослинність

Жодна рослина в природі, навіть отруйна, не несе в собі негативу. Чим зеленіша ваша ділянка, тим краще. Китайський принцип ци (ци - життєдайна енергія, основа всього живого) стверджує: сприятлива енергія там, де є хороша, зелена, пишна рослинність. Там і повітря свіже, і земля родюча. Зрозуміло, рослини повинні бути здоровими і не тьмяними.

Будинок представляє нас. Фасад будинку - наше обличчя. Встаньте спиною до входу: ліва сторона буде «янська», права - «іньська». Добре, якщо на «янській» стороні більше зелені, плодових дерев. Город краще розташовувати праворуч. Втім, знову ж таки, підхід повинен бути індивідуальним: має значення орієнтація ділянки по сторонах світу, розташування будинку і т. д.

Іноді на одній ділянці росте трава різного кольору. Місця, де вона зеленіша, вважаються найбільш сприятливими. У той же час, будинок над ними ставити не варто - зелена трава може вказувати на підземні води. Краще, якщо зелена ділянка землі буде розташовуватися перед будинком, тоді ми зможемо впустити до себе доброчинну енергію.

У наших північних широтах не так багато вічнозелених рослин, які взимку урізноманітнюють і прикрашають білий пейзаж. Перш за все, це ялинки і сосни. Добре, якщо поруч з ділянкою є якийсь хвойний ліс. При цьому сосни вважаються більш здоровими деревами, ялинки відтягують на себе енергію.

Самотнє дерево, що росте перед будинком, вважається одним з найбільш несприятливих випадків у фен-шуй. Воно «розсікає» простір перед входом. Спиляйте його або посадіть поруч з деревом кущі, щоб нейтралізувати негативну ци.

Чагарники на ділянці взагалі вітаються - поменше з шипами, побільше пишних, широколистяних.

Дуже гарні плодові дерева. Вишня, черешня, яблуня ... Плодоношення само по собі позитивно, символічно: щось, що народжує, приносить плоди, виробляє. Якщо на вашій ділянці є щось, що плодоносить, значить, наше життя теж буде плідним.

Вода

Якщо на вашій ділянці є вода, це дуже добре. Бажано, щоб водойма була неодмінно чиста і розташовувалася перед будинком. Річка, море, озеро, невеликий водоспад - чудові джерела ци. У водоймі не повинно бути багато тіни і ряски. Якщо це ставок, нехай він буде хоча б трохи проточним. Крайнощі не хороші: бурхлива гірська річка занадто швидка, застійне болото занадто повільне, в ньому немає ніякого руху. Завжди шукайте золоту середину. Найкраще, якщо перед вашим будинком протікає нешвидка, плавна річка з звивистими берегами.

Дайте собі простір!

Парадокс у нас в тому, що землі у нас багато, а ділянки найменші в світі. Заможні люди стали будувати три-чотириповерхові палаци на ділянках в шість соток. Будинок займає практично всю територію, вікнами втикався в сусідів. Бути багатим і мати багатий розум - різні речі. Людина, яка має багато грошей, швидко їх витратить, якщо не зможе широко дивитися на речі. А широкий погляд набувається тільки на великій ділянці землі. Так що, якщо кошти дозволяють, купуйте простір! Не шість соток, а тридцять, п'ятдесят, гектар - скільки можливо. Нехай будинок буде не таким великим, але землі повинно бути багато.

Свідомість деяких людей, які все життя мали проблеми з грошима, не допускає порожнього місця. Кожен кут будинку, кожен п'ятачок на ділянці повинен бути чимось заповнений. Якщо немає грядок, сараїв, нехай хоча б сміття валяється. Таким чином, людина заповнює свій розум деталями, дрібницями, не дає простору самому собі. А простір - це велика цінність, розкіш, особливо в наш час. Не бійтеся порожнього простору!

Глухий високий паркан навколо ділянки - це не стільки порятунок від грабіжників, скільки відображення внутрішнього світу господаря, вираз його страхів. Якщо ділянка маленька, паркан перегороджує дорогу енергії. У відкритих суспільствах люди, цілком заможні, не будують високих парканів, не ховаються. Практика показує, що, поліпшивши фен-шуй свого будинку і ділянки, ви захистите його краще, ніж відгородивши себе від світу.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024