Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Число гуа 7 - характеристика і напрями. Досить товариські і люблять проводити час в суспільстві, вміють розважатися

Число гуа 7 - характеристика і напрями

Число гуа 7 - характеристика і напрями
 • Гуа: 7
 • Група: Західна
 • Триграма: 兌 Дуй триграма дуй
 • Стихія: Метал
 • Колір: Білий, сірий.
Основні якості: відкритість, комунікабельність, гнучкість, життєлюбність, пристрасність, безпосередність, доброзичливість, чуйність, інтуїтивність, поступливість, цікавість, розважливість, вдумливість, упертість.

Характеристики особистості з числом гуа 7

Дві суцільних лінії внизу в триграмі Дуй говорять про переважання сильної Янської енергії в характері людини Числа Гуа 7, яка виражається в сильному характері, внутрішній жорсткості і навіть упертості. Вони так само сильні і мужні, як і їх стихія Метал, однак цей метал - м'який і податливий. І саме верхня переривчаста лінія, відображаючи енергію Інь, вносить свої корективи, додаючи в загальну картину м'якість, поступливість, дружелюбність і роблячи людину з Числом Гуа 7 душевною, відкритою, життєрадісною і приємною у спілкуванні. Ці люди вміють надихати і переконувати, вони оптимістичні і практично завжди перебувають у гарному настрої, не втрачаючи настрою навіть у важких ситуаціях. Хоча і вони підвладні частій зміні настрою і емоційних перепадів.

Досить товариські і люблять проводити час в суспільстві, вміють розважатися і стежать за своїм зовнішнім виглядом. Нерідко вважають за краще проводити час на природі. Матеріальні блага знаходяться в числі їх пріоритетів. До життя відносяться легко, без зайвої серйозності, що часто призводить до незавершених справ. У поведінці також вільні від забобонів і обмежень, проте знають межі дозволеного і не перегнути палицю. При цьому можуть бути вимогливі, особливо до себе, і якщо дозволить внутрішній жорсткості взяти верх, можуть навпаки стати скигліями, незадоволеними собою і життям.

Вони мають гарну інтуїцію, вдумливі, кмітливі і чуйні. При цьому брак терпіння і наполегливості вкупі з властивою їм мінливістю призводить до неможливості зосередитися на цілі або довести справу до кінця. До праці ставляться спокійно, без фанатизму, але і не ледачі. Підкорятися не вміють, що не дуже сприятливо відбивається на їхній кар'єрі. З важких ситуацій вважають за краще виходити з допомогою хитрості, а не бою. І взагалі не люблять стреси, конфлікти і конфронтації - краще будуть говорити і робити те, що від них чекають або хочуть почути. Зазнають труднощів з тим, щоб сказати «ні», їм взагалі важливо подобатися і бути потрібними.

У фізичному плані досить слабкі, їм треба займатися собою, приділяти час фізичним навантаженням. У випадку охорони здоров'я слід звернути увагу на шлунок, нирки і ротову порожнину. Не виключені також венеричні захворювання.

З протилежною статтю відносини складаються легко, вони сексуально привабливі і люблять любовні експерименти. Потреби в з'єднанні себе узами шлюбу або набуття постійного партнера не відчувають, хоча дійсно сильні почуття здатні спонукати їх створити сім'ю.

А тепер настав час дізнатися про сприятливі і несприятливі напрямки для людини, чиїм Числом Гуа є 7, і як можна використовувати цю інформацію, щоб залучити в життя необхідні обставини або уникнути неприємностей.

СПРИЯТЛИВІ НАПРЯМКИ

Людям з Числом Гуа 7 сприятливі наступні напрямки: Захід, Південний Захід, Північний Захід, Північний Схід.
 • Захід – (Фу-Вей) Напрямок особистого розвитку і стабільності. Він сприяє розкриттю внутрішнього потенціалу і талантів, саморозвитку та посилення особистих можливостей, сприятливо для учнів і керівників. А його збіг з Зоною Дітей і Творчості акцентує увагу на необхідності мати творчий підхід до всіх життєвих завдань, не боятися креативити і проявляти себе. Для активації краще використовувати кольори, елементи і предмети стихії свого числа Гуа, які вдало збігаються зі стихією зони - це металеві талісмани, такі як, наприклад, Музика вітру, а також належні до стихії Землі, яка живить Метал. Сприятливо розташувати в цій зоні робочий стіл, розміщений в цьому напрямку або організувати свою творчу майстерню. Додатковою енергією буде підживлюватися і карта бажань, розміщена в цьому напрямку. Також не забувайте про своє спальне місце - розвернуте узголів'ям в цьому напрямку воно буде залучати необхідні енергії.
 • Південний Захід – (Тьєн-І) Напрям Здоров'я. Енергетика цього напрямку впливає на здоров'я і самопочуття - його активація приносить поліпшення і захищає від рецидивів, а в разі тривалої хвороби рекомендується розташувати ліжко узголів'ям в цьому напрямку. В даному випадку напрямок Тьєн-І збігається з зоною Любові і шлюбу, що говорить про те, що самопочуття буде знаходитися в деякій залежності від протікання особистих відносин: гармонія, взаєморозуміння, та й взагалі наявність другої половинки будуть сприятливо позначатися на стані людини з Числом Гуа 7. А ось випадкові зв'язки, так само, як і розлади в відносинах можуть позначитися на здоров'ї не кращим чином. Сприятливим вважається розташування в цій зоні їдальні і кухні, якщо прийом їжі здійснюється на ній.
 • Північний Захід – (Шен-Ци) Напрямок Успіху і Багатства. Найбільш сприятливий і досить активний напрямок, що приносить в життя удачу і успіх в кар'єрі, бізнесі, навчанні, важливих починаннях, матеріальному і духовному плані, повагу і процвітання. Його слід використовувати у випадках, коли необхідно домогтися розташування під час важливих переговорів або підписання контрактів - під час ділового обіду виберіть місце, на якому ви будете сидіти обличчям в цьому напрямку. А його збіг з Зоною Помічників говорить про те, що турбуватися про своєчасну допомогу і підтримку з боку впливових осіб і покровителів не доведеться - правильна активація цього напрямку і орієнтація їх забезпечать. Додайте в зоні цього напрямку предмети, що символізують успіх у тих сферах життя, в яких він вам необхідний - це може бути кришталевий глобус, якщо ваша діяльність пов'язана з подорожами, робочий стіл або комп'ютер - якщо ви маєте відношення і технологій або заробляєте цим на життя. Крім того, тут саме місце зображень і фігурок «помічників» - наприклад, відомих богів-захисників фен-шуй, або зображень святих, ангелів-хранителів. Дуже добре, якщо в цьому напрямку розташовані вхідні двері.
 • Північний схід – (Янь-Нянь) Напрямок Любові і Гармонії в сім'ї. Вплив цього напрямку поширюється не тільки на відносини між рідними і коханими, друзями і партнерами, воно також сприяє прояву терпимості і породження доброї волі. Його активація здатна повернути мир і взаєморозуміння в сім'ю або зміцнити ще не дозрілі відносини, наповнивши їх романтикою. До нього також звертаються при бажанні знайти супутника життя або завести дитину. Збіг напрямку з Зоною Знань - це рекомендація бути більш уважним до партнера і серйозним до відносин в цілому, не відноситься легковажно до найменших незлагод, вирішуючи їх оперативно і не доводячи до крайнощів, які можуть привести до розриву. Також добре позначиться на сімейному і любовному кліматі розташування в цьому напрямку вхідних дверей. Для активації використовуйте елементи стихії Зони Знань, і не забувайте про необхідність чистоти і світла в ній - адже, як ми вже знаємо, це базові чинники, на яких будується успішний фен-шуй.

НЕСПРИЯТЛИВІ НАПРЯМКИ

До числа несприятливих напрямків відносяться: Північ, Південь, Схід і Південний Схід.
 • Північ – (Хо-Хай) Напрямок перешкод. Дрібні неприємності, нещасні випадки, штрафи, борги, сварки, конфлікти і нездужання може принести енергетика цього напрямку в життя людини, чиє Число Гуа дорівнює 7, якщо воно буде активовано, в тому числі просто знаходженням в північній зоні і виконанням будь-яких важливих справ зверненим обличчям до нього (наприклад, проведення важливих переговорів). Само собою, не бажано, щоб в цьому напрямку дивилося узголів'я ліжка і вхідні двері, а прийом їжі особою в цьому напрямку теж позначиться не дуже добре на здоров'я. Його збіг з Зоною Кар'єри обіцяє виникнення дрібних перешкод в плані виконання професійних обов'язків, досягнення більш високих позицій і результатів в бізнесі і кар'єрі, та й в цілому приверне труднощі у трудовій сфері. Тому людям з Числом Гуа 7 не варто розташовувати в цій зоні робочий стіл або кабінет, і краще прибрати звідси будь-які активатори для поліпшення професійної сфери і кар'єри. Найоптимальнішим буде розташування в цій зоні кухні, проте обличчям в цьому напрямку краще не сидіти. Якщо тут виявилася комора - стежте за тим, щоб в ній був ідеальний порядок.
 • Південь – (У-Гуй) Напрямок П'ять Привидів. Цей напрямок здатний принести неприємні наслідки в стосунки в сім'ї, колективі і з друзями - можливі на порожньому місці конфлікти на підвищених тонах, необгрунтовані претензії і упереджене ставлення, заздрість і наклеп, інтриги і пересуди, одним словом - непорозуміння і труднощі у взаєминах з оточуючими . А його збіг з Зоною Слави здатний «затягнути» конфлікт або підступи недоброзичливців на довгий час. Тому краще не випробовувати долю і прибрати з цієї зони будь-які предмети, що символізують успіх. Не виключені й проблеми зі здоров'ям, а також ймовірність пожежі або крадіжки. Кращим варіантом буде розташування в цьому секторі санвузла, а ось розташування тут кухні, їдальні, спальні або кабінету будуть активувати несприятливі енергії. Розташуйте своє ліжко узголів'ям в іншому напрямку і використовуйте відомі засоби корекції (наприклад, Музику вітру), щоб заспокоїти енергетику зони, якщо в неї потрапили перераховані об'єкти, і намагайтеся не стояти обличчям в цьому напрямку.
 • Південний Схід – (Лю-Ша) Напрямок Шість Вбивць. Напрямок, що володіє досить сильною негативною енергетикою і здатний принести в життя вже більш серйозні труднощі і проблеми, причому в кожній із сфер життя і одночасно. У сім'ю можуть прийти конфлікти, несподівано можуть початися проблеми зі здоров'ям або різкі загострення хронічних захворювань, в справах і бізнесі - труднощі юридичного і фінансового плану, проблеми з законом або втрати вже досягнутих результатів. Одним словом - не варто залишати цей напряму без уваги, особливо якщо врахувати, що він збігається з Зоною Багатства, що говорить про необхідність в більш серйозному і відповідальному підході до своїх фінансів. Щоб уникнути проблем в цій сфері створіть більш детальний облік грошових коштів і їх витрат, в тому числі і боргових зобов'язань, незалежно від того, повинні ви або вам. Намагайтеся уникати його активації, не спати цьому напрямку головою, не приймати їжу, і перемістити в інше місце робочий стіл або майстерню. Краще, якщо в цій зоні буде ванна або туалет.
 • Схід – (Цзює-Мін) Напрямок Повний крах. Найбільш несприятливий з усіх, здатний принести великі неприємності і проблеми зі здоров'ям, в родині - до розлучення, в бізнесі - до повної втрати позицій і банкрутства, і фінансовій сфері і кар'єрі, а також серйозні катастрофи і нещасні випадки. А для людей з Числом Гуа 7 в особливій зоні ризику знаходиться сфера відносин і сім'ї, оскільки це несприятливий напрямок збігається з Зоною Сім'ї та шлюбу - конфлікти в сім'ї, а також труднощі з отриманням партнера і заміжжя цілком можливі, якщо обійти його увагою або випадково активувати . З цієї зони однозначно варто перемістити спальню, якщо вона сюди потрапила, і ліжко, яке і в іншому місці слід розмістити узголів'ям в іншому напрямку. Також якщо сюди не потрапили будь-які кімнати і зони, де постійно збираються домочадці - людська енергія, особливо масова, є дуже сильним активатором.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024