Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Число гуа 6 - характеристика і напрями. Кожен з нас народжується з певним потенціалом, закладеним в ньому при народженні

Число гуа 6 - характеристика і напрями

Число гуа 6 - характеристика і напрями

Кожен з нас народжується з певним потенціалом, закладеним в ньому при народженні. Китайці вірять, що сам момент народження визначає, яким характером він буде володіти, до чого буде відчувати інтерес, як буде проявляти себе і багато іншого. Іншими словами, в той самий момент, коли людина приходить в цей світ, в ній закладаються певні енергетичні характеристики, які крім перерахованих вище даних визначають також її взаємодію з енергетичними потоками простору, виявляючи сприятливі і несприятливі напрямки для неї.

Характеристика особистості с числом гуа 6

Так ось, для того, щоб дізнатися про людину деякі подробиці закладені в її потенціалі, необхідно розрахувати її Число Гуа. В цій статті ми розглянемо характеристики особистості з Числом Гуа 6.

 • Гуа: 6
 • Група: Західна
 • Триграма: 乾 Цянь триграма цянь
 • Стихія: Метал
 • Колір: білий, сірий, сріблястий.
Основні якості: воля, активність, впевненість в собі, творення, наполегливість, цілеспрямованість, амбітність, владолюбство, стійкість, витривалість, мужність, міцність духу, надійність, прямолінійність, холоднокровність, самодостатність, раціоналізм, організованість, вимогливість, категоричність.

Триграма числа Гуа 6 – Цянь, що складається з трьох суцільних ліній, які символізують сильну, активну енергію Ян, говорить про внутрішню міць, стійкість і активність. Відображаючи суть сили життя і її витоків вона закладає в особистість творче начало, творчий потенціал, що дає її власнику здатність не просто створювати щось нове, а навіть міняти світ на краще, прагнучи потім ці зміни зміцнити і зберегти. Вона наділяє свого власника якостями лідера, що часто проявляється в житті необхідністю брати на себе багато відповідальності, активно діяти і приймати рішення. І на все це у людей з Числом Гуа 6 дано досить сили.

Закладене в них прагнення до лідерства поєднується з самодисципліною, хорошою логікою, аналітичним складом розуму, добре розвиненою інтуїцією, організованістю і прагненням встановлювати і підкорятися правилам. При цьому їм важко виносити недосконалість світу і оточуючих людей, що часто виражається в надмірній строгості, критичності, зауваженнях і нотаціях до оточуючих, які можуть відштовхувати від них людей, перетворюючи їх з мудрого правителя в жорсткого і часом навіть жорстокого диктатора. У той же час критику на свою адресу і поради з боку вони не люблять, проте помилки свої визнавати вміють.

Тому в гонитві за усуненням цих недосконалостей їм слід намагатися розвивати в собі гнучкість і м'якість, щоб остаточно не втратити здатність до співчуття та розуміння. Їм потрібно вчитися слухати і чути інших, і тоді їхня робота в колективі однодумців буде приносити добрі плоди.

Однак, таку ж вимогливість вони проявляють і по відношенню до себе, прагнучи до самовдосконалення, постійно працюючи над собою і навчаючись чогось нового. Будучи працьовитими, люди з Числом Гуа 6 не бояться братися за складні завдання і брати на себе відповідальність. Вони амбітні і завжди налаштовані на перемогу, проявляючи цілеспрямованість і наполегливість. З віком це забезпечує їм гарне матеріальне становище, хоча в ранньому віці у них і бувають фінансові труднощі. В борг давати не люблять, хоча для забезпечення доброго ставлення до себе все ж роблять це. Вони взагалі ощадливі з грошима, вважаючи зайвими витрати на непотрібні на їхню думку речі.

Захоплюючись роботою, вони часто забувають про відпочинок, що може позначитися на здоров'ї та самопочутті в цілому. Їм необхідно виділяти час на відпочинок і завжди перебувати в гарному настрої. Їх слабкі місця – це нервова і дихальна система, не виключені також проблеми з серцем і кінцівками. Фізично розвинені непогано, маючи підтягнуте тіло, хоча зустрічаються люди і з субтильною статурою.

У відносинах з протилежною статтю вони також намагаються домінувати. І хоча в цілому вони орієнтовані на сім'ю, може проявлятися схильність до полігамії. До старшого покоління вони поважні і шанобливі, надаючи підтримку як старшим членам сім'ї, так і молодшим. Релігійні, стабільні і традиційні в своєму світогляді, і дуже твердо дотримуються своїх переконань. Для досягнення успіху їм необхідно розвивати свої таланти, створювати щось нове і розвивати це.

ХАРАКТЕРИСТИКА НАПРЯМІВ ЧИСЛА ГУА 6

Характеристика особистості Числа Гуа 6, яку ми розглянули в першій частині статті, дає уявлення про людину в цілому, її потенціал, особливості та можливості. У цій частині статті ми дізнаємося, як людина з Числом Гуа 6 може використовувати енергії Всесвіту, щоб допомогти собі на життєвому шляху домогтися більшого або уникнути непотрібних неприємностей.

СПРИЯТЛИВІ НАПРЯМКИ

Сприятливими напрямками для людей з Числом Гуа 6 є Північний Захід, Захід, Південний Захід і Північний схід.
 • Північний Захід – (Фу-Вей) Напрямок особистого розвитку і стабільності. Він обіцяє людям з Числом Гуа 6 матеріальний достаток і удачу середнього рівня, забезпечуючи досить непогане життя, а також збільшення особистих можливостей людини в разі його активації. Дуже добре, якщо в цьому напрямку розташовані вхідні двері. Його збіг з сектором помічників і подорожей говорить про необхідність бути більш уважним до порад старших і досвідченіших людей. Крім того, свідчить про посилення удачі в діяльності, пов'язаної з постійним переміщенням. Тому його активація буде сприятлива людям, задіяним на керівних постах і менеджерам середньої ланки, а також тим, чия робота пов'язана з постійними поїздками. Для активації добре підійдуть розміщені в північно-західній зоні предмети стихії Металу і підсилює його Земля, в тому числі Музика вітру і кришталеві сфери. Також тут можна розмістити талісмани, що символізують успіх і процвітання як в кар'єрному, так і матеріальному плані, статуетки богів-помічників і різні зображення тих, хто може надати вам допомогу. Тут же можна встановити і комп'ютер, якщо з ним пов'язана робоча діяльність. В цьому напрямку сприятливо розташовуватися під час медитацій.
 • Південний Захід – (Янь-Нянь) Напрямок Любові і Гармонії в сім'ї. Активація цього напрямку сприятиме налагодженню особистих взаємин, залучення в життя другої половини, а також збільшення шансів на появу в будинку довгоочікуваної дитини. А його збіг із зоною любові і шлюбу багаторазово підсилює енергетичні потоки, множачи силу їх впливу на ці сфери життя. Тому найкращим рішенням для тих, хто прагне зміцнити, налагодити або залучити в своє життя гармонію у відносини з партнером або знайти його – це розвернути в цьому напрямку узголів'я ліжка. Також сприятливим буде розміщення в цьому напрямку талісманів, що відносяться до стихії Землі і стихій, які Землю підсилюють. Цей напрямок підходить і для розміщення вітальні, їдальні, кабінету, де проводяться переговори, а також сприятливо, якщо в цьому напрямку розташовані вхідні двері.
 • Північний схід – (Тьєн-І) Напрям Здоров'я. На цей напрям слід звернути більш пильну увагу якщо є необхідність поправити своє здоров'я – сон на ліжку з узголів'ям в цьому напрямі сприятиме лікуванню. Якщо хвороба затягнулася і вищеописане дає слабкі результати, варто також звернути увагу на підключення кухонної плити – вона також має бути стояти в цьому напрямку. Його збіг з сектором Знань говорить про необхідність в першу чергу звертати увагу на власні відчуття щодо свого самопочуття і здоров'я, не покладаючись цілком на діагнози лікарів та інших цілителів. Активація цього напрямку сприятиме зміцненню та збереженню здоров'я. Зробити це можна за допомогою кольорової гами оформлення стихії Землі і підтримує її стихії Вогню: в бежевих, білих і червоних тонах, а також кольорами охри. Що стосується талісманів – доречними тут будуть зображення або статуетки флори і фауни, що символізує мудрість: лотоса, сови, змії, коропа з головою дракона. Не зайвим також буде обкурювання цього напрямку пахощами або використання аромалампи з ароматами ладану, міри, ванілі і лотоса. Найбільш підходящі приміщення для цієї зони – вітальня, їдальня або кухня, і, звичайно ж, вхідні двері, дивиться в цьому напрямку.
 • Захід – (Шен-Ци) Напрямок Успіху і Багатства. Найсприятливіший напрямок, який сприяє залученню успіху в справах і кар'єрі, і залученню багатства. Для активації енергій намагайтеся розташовуватися обличчям в цьому напрямку під час прийому їжі, за робочим або учнівським столом, а також в тих ситуаціях, коли необхідно, щоб успіх був на вашому боці - наприклад, під час важливих переговорів. Його збіг із зоною Дітей і Творчості говорить про необхідність підходити до справ і повсякденним завданням креативно, з позитивним настроєм і інтересом, будь-якими шляхами уникаючи нудьги і рутини. Його активації сприятимуть символи, що виражають зростання, удачу, перспективи і творчість. Це може бути підкова або лотос, бог Хоттей і будь-які предмети, які виражають той вид творчості, який вам близький і цікавий. У цій зоні саме місце карті бажань і вашої творчої майстерні.

НЕСПРИЯТЛИВІ НАПРЯМКИ

Для людей з Числом Гуа 6 несприятливими напрямками є південний схід, північ, схід і південь.
 • Південний Схід – (Хо-Хай) Напрямок перешкод. Це найменш несприятливий з усіх напрямків, потенціал якого може виражатися в дрібних негараздах, конфліктах, нещасних випадках і проблемах з законом. Але його збіг із зоною багатства буде особливо позначатися саме на фінансовій сфері життя, залучаючи непередбачені витрати, фінансові втрати або зрив угод. Тому краще не розміщувати в цій зоні різні талісмани багатства, які можуть принести ефект, зворотний очікуваному. Не дуже добре так само, якщо в цьому напрямку виявиться санвузол - витік енергії багатства і достатку може тільки погіршити ситуацію. Не варто також розміщувати в цьому секторі колючо-ріжучі предмети і зброю, а також старі речі - весь непотріб звідси і з дому - геть. Більш-менш оптимальним тут буде розміщення кухні, проте важливим моментом в цьому випадку є дотримання на ній ідеального порядку.
 • Північ – (Лю-Ша) Напрямок Шість Вбивць. Він здатний завдати вже більш відчутної шкоди в порівнянні з попереднім напрямком. Його негативний вплив може позначитися на сім'ї та сімейному бізнесі, провокуючи скандали на порожньому місці, затримки в справах і юридичні проблеми, фінансові витоку і складності, конфлікти з партнерами і втрату авторитету. Його вплив можуть відчути і люди інтелектуальної праці - будь то справа життя або період навчання. Також можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Імовірність цих неприємностей зростає ще й у зв'язку з тим, що цей напрям збігається з Зоною Кар'єри, тому якщо в цій зоні знаходиться робочий кабінет або учнівський стіл дитини, краще його перемістити, а також усунути звідси всі предмети і талісмани, які символізують і активують кар'єрний ріст , інакше це може навпаки принести шкоду. Не бажано також спати головою в цьому напрямку - розверніть ліжко узголів'ям в іншу, більш сприятливу сторону. Найкраще, якщо в цій зоні буде знаходитися туалет або ванна кімната.
 • Схід – (У-Гуй) Напрямок П'ять Привидів. Цей напрямок має свій вплив на міжособистісні стосунки - з оточуючими і близькими, а збіг з Зоною Сім'ї збільшує ймовірність негативного впливу на сімейні відносини. Його активізація може принести розлади в сім'ю, можливі плітки і наклепи, яким близькі люди будуть схильні вірити більше, ніж людям з Числом Гуа 6. На роботі також можуть виникнути непорозуміння, заздрість з боку колег, інтриги і різні підступи, що може позначитися в цілому на продуктивності робочого процесу. Також негативний вплив енергій цього напрямку може залучити в будинок пожежі та крадіжки. Небажано, щоб в цьому секторі були спальня, їдальня або вітальня. Краще, якщо там будуть кухня або санвузол.
 • Південь – (Цзює-Мін) Напрямок Повний крах. Найбільш негативний з усіх напрямків, здатний принести великі неприємності у фінансовій сфері і кар'єрі, серйозні проблеми зі здоров'ям і в родині, аж до її розпаду, і навіть смерть, якщо вчасно не звернути увагу на причини цих проблем і довести їх до крайнощів. Його збіг з Зоною Слави може привести до втрати репутації або набуття негативної репутації, тому звідси краще прибрати всю символіку сфери успіху і досягнень. Залученню в життя всього цього негативу буде сприяти розміщені в цьому напрямку вхідні двері і повернуте до нього узголів'я ліжка і сон на ньому. Також рекомендується уникати розміщення в цьому напрямку будь-яких предметів, пов'язаних з вогнем - кухонної плити, тостера, мікрохвильової печі, а також свічок, аромалампи і т.п. Ідеальним рішенням буде розміщення тут туалету або ванної кімнати.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024