Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чим загрожує антикваріат? У фен-шуй ми виходимо з того, що все пронизане енергією.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Чим загрожує антикваріат?

Чим загрожує антикваріат?

У фен-шуй ми виходимо з того, що все пронизане енергією, навіть наукові уми говорять про це. По суті енергія (= будівельний матеріал всіх предметів і явищ) одна, тільки вона набуває різні якості в залежності від ряду факторів.

КРАСА

Безперечно, антикваріат - це красиво і чим давніша річ, тим дорожче і унікальніша. Це з естетичної та економічної точки зору. Давайте подивимося на ці речі як на енергію.

Чи знаєте ви, хто користувався цими речами? Якими думками (енергіями) просякнута ця річ? Як склалася доля у минулих господарів цієї речі? У підсумку - чи впевнені ви, яку енергію ви привносите в свій будинок або офіс?

СТАРИЙ vs НОВИЙ

Хтось може сказати, що чим більше старовинна річ, тим більше в ній енергії. Так, безперечно. За час життя предмета він накопичує в собі багато інформації, деякі навіть говорять про те, що предмети як живі істоти. І в цьому теж є частка істини.

А давайте порівняємо з природою - рослинами і тваринами. У зародку міститься максимальний заряд енергії, за рахунок якого розвивається нове життя. Згадайте як паросток пробивається крізь асфальт і уявіть, якою потужністю володіє насіння рослини. Пік розквіту організму доводиться на зрілий, середній вік. А до кінця життєвого циклу сили виснажуються. Все те ж саме і у людей. Це природний хід подій і ніхто не може повернути це колесо в зворотну сторону. І, повертаючись до антикваріату, можна сміливо стверджувати, що він несе в собі скоріше слабку енергію і не може привнести у ваше оточення необхідну енергію росту.

ЕКЗОТИКА

До зони невідомого ризику я б віднесла і заморські сувеніри, особливо маски, зброю, ритуальні предмети. Ось це дійсно "рулетка". Це моя особиста думка, яка може не збігатися з естетичним смаком інших, але я б не став ризикувати благополуччям свого будинку і милувався б цією екзотикою тільки здалеку.

ЗАХИСТ

Найнадійніший захист - це природно не використовувати такі речі і не приносити їх в будинок або офіс. Є звичайно маса способів енергетичного очищення предметів, починаючи від пахощів, закінчуючи замовами і т.п. На будь-який смак і колір, як говориться. Знову ж висловлю свою думку: навіть якщо ви проведете всі відомі ритуали очищення, далеко не факт, що це спрацює на 100%.

На мій погляд, енергія повинна бути зрозумілою і чистою, а антикваріату і екзотиці місце в музеї. І якщо вам дуже подобається старина і екзотика, то буде безпечніше виготовити під замовлення стилізовані предмети, які будуть з новою сильною енергією і зроблені спеціально для вас.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024