Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чим корисний Фен-Шуй для бізнесу. Методики Фен-Шуй використовуються не тільки для житлових приміщень, а й для аналізу і поліпшення роботи в офісах, банках, ресторанах і т.д.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Чим корисний Фен-Шуй для бізнесу

Чим корисний Фен-Шуй для бізнесу

Методики Фен-Шуй, використовуються не тільки для житлових приміщень, а й для аналізу і поліпшення роботи в офісах, банках, ресторанах, казино, готелях, торгових центрах, юридичних конторах, салонах краси, медичних центрах, тобто в будь-яких сферах бізнесу.

Для бізнесмена важливо, щоб його справа була успішною, прибутковою і стабільною. Успішності бізнесу сприяють не тільки розум, удача і цілеспрямованість власника (удача в картах долі також), а й правильний вибір будівлі, офісу в якому розміщується компанія, правильне оформлення робочого простору.

Тому, що енергії присутні в офісі і створювані його інтер'єром, справляють істотний вплив на успішність працюючих людей, а значить і на успішність роботи компанії в цілому. Ці енергії можуть допомагати, а можуть і гальмувати розвиток бізнесу. Для створення сприятливої ​​енергетики, яка максимально сприяє зростанню прибутку і просуванню компанії, успішно застосовуються методики Фен-Шуй.

За допомогою Фен-Шуй можна:

  1. ПРОАНАЛІЗУВАТИ розташування, будівлі і визначити який вплив на неї робить навколишнє середовище: будинки, дороги, парки, водоймища і т.д. Застосувати необхідні в кожній конкретній ситуації коригування для залучення сприятливої ​​енергетики та послаблення негативного впливу ландшафту. А також визначити сприятливість по фен шуй входу в будівлю.
  2. ПРОАНАЛІЗУВАТИ, чи є сприятливим для ведення конкретного бізнесу, місце розташування офісу щодо всієї будівлі і, в разі необхідності, внести необхідні корективи.
  3. ПІДІБРАТИ елементи для оформлення інтер'єру офісу, відповідні енергетиці бізнесу і які підтримують його успішність
  4. ПІДІБРАТИ найбільш сприятливе місце для кабінету керівника або проаналізувати вже наявний кабінет. Внести такі зміни в оформлення і розміщення меблів, які будуть сприяти успішності власника бізнесу, залученню удачі в справах.
  5. ПІДІБРАТИ найбільш сприятливі місця для розміщення служб компанії: бухгалтерії, відділу продажів, рекламного відділу і т.д.
  6. РОЗМІСТИТИ робочі місця співробітників так, щоб максимально задіяти їх творчий і фізичний потенціал, підвищити продуктивності і успішність роботи, створити сильну команду і сприятливу атмосферу в колективі.

Застосування в бізнес-практиці принципів Фен-Шуй, сприяє швидкому досягненню успіхів, збільшення і збереження прибутку, забезпечує залучення «грошової удачі» і зростання сприятливих можливостей для ведення бізнесу.

Існує чимало прикладів застосування Фен-Шуй в бізнесі, як на рівні компаній, так і на рівні цілих держав.

Нижче наведені найбільш відомі факти застосування Фен-Шуй, які безпосередньо вплинули на економіку і політику різних країн. Цікаво, що бурхливе економічне зростання цих держав почалося з кінця 60-х років минулого століття, після того, як в ці країни після Китайської Культурної Революції емігрували багато майстрів Фен-Шуй. Не буду стверджувати, що Фен-Шуй є єдиною причиною економічного розвитку цих країн, проте застосування цієї науки на практиці грає не останню роль в їх успішному розвитку.

Сінгапур за 40 років з маленького острівної держави, практично позбавленої мінерально-сировинних ресурсів, перетворився на процвітаючу державу. Фен-Шуй тут був визнаний офіційно, на рівні уряду. Влада найретельнішим чином стежить за дотриманням принципів Фен-Шуй в містобудуванні і вкладають значні кошти в розвиток інфраструктури. Жодне будівництво нового бізнес-центру або будинку не обходиться без консультації майстра Фен-Шуй. У конструкціях і плануваннях будинків, офісних будівель цієї країни чітко простежуються сліди застосування Фен-Шуй: (відсутність гострих кутів, велика кількість фонтанів і маленьких водойм та ін.). Як результат в цій маленькій державі, що нараховує лише 4 608 600 чоловік, проживає 50 000 мільйонерів, це приблизно 1.1% від усього населення країни.

У Гонконзі губернатор також офіційно схвалив Фен-Шуй. Після повернення Гонконгу суверенітету в 1997 році, новий губернатор відмовився в'їхати в резиденцію попереднього британського губернатора. Причиною цьому послужив поганий Фен-Шуй будівлі, який став таким після будівництва поряд з ним будівлі «Банку Китаю». Будівля «Банку Китаю» мала трикутну форму і один з кутів, був спрямований прямо на резиденцію губернатора. Два інших кута «врізалися» і несли дуже агресивну енергію в бік розташованих поруч «Гонконгської біржі» і «Банку Гонконгу і Шанхаю». Губернатор офіційно відкрив свою резиденцію лише після переїзду в інше місце, сприятливе з точки зору Фен-Шуй. «Гонконгській біржі» і «Банку Гонконгу і Шанхаю», щоб не розоритися, теж довелося шукати собі нові приміщення.

Фен-Шуй активно використовується не тільки в країнах Сходу. Застосовують цю науку в Європі і Америці. Процвітаючі банки і корпорації такі, як Американська торгова палата, Британський комерційний банк, Сітібенк користуються консультаціями майстрів Фен-Шуй і не приховують цього.

Зростає інтерес до Фен-Шуй і в нас. Уже багато бізнесменів використовують його для залучення на свою сторону додаткових сприятливих можливостей для зростання і посилення «грошової удачі».

І хто знає, може бути, Ваші успішні конкуренти активно використовують в своїх компаніях методики Фен-Шуй? Вибір за вами!!!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024