Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чим фен-шуй може допомогти бізнесу? Тудь-який бізнес ведеться в якомусь приміщенні. А якщо є приміщення, то є і фен-шуй.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Чим фен-шуй може допомогти бізнесу?

Чим фен-шуй може допомогти бізнесу?

Здавалося б – чим фен-шуй може допомогти бізнесу? Адже бізнес це інвестиції, виробництво, продажі, маркетинг. Але будь-який бізнес ведеться в якомусь приміщенні – в офісі, магазині або навіть вдома. А якщо є приміщення, тобто і фен-шуй.

При аналізі фен-шуй бізнесу розглядаються наступні ключові точки, які можуть безпосередньо вплинути на успішність бізнесу:

  • ландшафт і зовнішнє оточення будівлі,
  • головний вхід в будівлю і безпосередньо в офіс або магазин,
  • розташування кабінетів і робочих столів керівника і ключових співробітників компанії (заступника директора, головного бухгалтера, головного юриста і т.д.),
  • розташування і планування переговорної кімнати,
  • розташування каси або сейфа,
  • планування офісних приміщень або торгового залу (в разі магазину).

Це тільки основні параметри, безумовно будь-яка ситуація розглядається в комплексі, включаючи аналіз індивідуальних енергетичних карт ключових співробітників.

Офіс для кожного виду бізнесу повинен бути різним і підтримувати енергію саме цієї діяльності, так як у кожного типу бізнесу своя специфіка і природа. Погодьтеся, що офіс дизайнерського агентства і держустанови - це дві великі різниці. Або, наприклад, магазин біжутерії і магазин ювелірних прикрас преміум класу - це різні цільові аудиторії, різна тактика продажів, а значить і торгові приміщення повинні плануватися з урахуванням цієї специфіки і підтримувати певну концепцію.

Чим же відрізняється офіс або магазин, обраний і спроектований з урахуванням фен-шуй? В такому офісі підтримана енергія, яка сприяє фінансовому успіху, згуртованості колективу, робочі місця ключових співробітників організовані таким чином, що збільшується ефективність роботи. Якщо це магазин, то покупцеві в ньому комфортно і приємно знаходитися, у нього буде більше бажання зробити покупку, в такий магазин покупцеві захочеться повертатися знову і знову. Але що особливо важливо - офіс повинен підтримувати енергетику людей, від яких залежить діяльність компанії.

Ви напевно помічали такі магазини або контори, де вивіски змінюються одна за одною або такі офісні будівлі, де орендарі довго не затримуються. Це одна з ознак того, що з цим місцем щось не так, бізнесу тут погано, і ті компанії, які вчасно це розуміють, мудро діють, намагаючись скоріше змінити офіс або взагалі не вибирають такий офіс в принципі.

Як правило, це пояснюють «низькою прохідністю» місця або високою орендною ставкою, яка з'їдає більшу частину прибутку, але з позиції фен-шуй аналізу все набагато простіше: такі місця в силу певних чинників просто не можуть залучити необхідну енергію, блокують її і для бізнесу немає підживлення. А якщо немає енергії, то як може щось функціонувати? Тому такі невдачливі офіси ми уникаємо, якщо коригування ситуації неможлива з ряду причин - наприклад, коли ми не можемо змінити ландшафт і дороги.

Фірмовий стиль і логотип теж дуже важливий фактор успішності компанії. Це, звичайно ж, не є прямим об'єктом роботи фен-шуй, але тим не менше консультант фен-шуй може дати орієнтири для створення такого стилю, який буде посилювати енергетику бізнесу. Візуальне сприйняття логотипу також має свої закономірності і багато в чому підкоряється тим же принципам, які використовуються в фен-шуй.

Логотип є потужним інструментом у створенні не тільки іміджу, а й свого роду програми розвитку компанії. Як корабель назвеш, так він і попливе - пам'ятаєте? Колірна гамма, форма графічних елементів, відповідність логотипу діяльності компанії - все це зумовлює успішність створюваного образу компанії.

Людина, якій пощастило – це людина, котра зробила те, що інші лише збиралися зробити. (Жюль Ренар, письменник)

Фен-шуй аудит офісу дає дуже цікаві і помітні результати в поєднанні з іншими суміжними техніками. До них відносяться:

  • ситуативний прогноз стану бізнесу, стратегії ведення бізнесу, інвестування та боргові зобов'язаннями, а також по перспективі кар'єрного зростання;
  • вибір сприятливих дат для запуску нового бізнесу і проектів, проведення переговорів і презентацій, підписання контрактів, ділових поїздок;
  • аналіз енергетичних карт ключових співробітників і / або сприяння в підборі ключового персоналу (іноді проблема дійсно полягає в кадрах).

Світ бізнесу складний і часом жорстокий, але такі правила гри. Якщо є можливість отримати додатковий бонус по ходу гри, то чому б не скористатися цією інформацією, про яку ваші конкуренти, можливо, ще не знають?

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024