Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Феншуй ясно висловлює свою думку що тільки ті предмети, які необхідні для життя, комфортного існування людини, його сім'ї, які регулярно використовуються і приносять певну користь повинні бути в будинку.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй

Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй

Безладдя, хаос, нагромадження речей – це тромб, що порушує потік енергії по кімнатах, ще одна "хвороба" квартири, що вимагає своєчасного лікування. У будинках і квартирах з часом накопичується маса непотрібних предметів.

Тим часом феншуй абсолютно ясно висловлює свою думку з цього приводу: тільки ті предмети, які необхідні для життя, комфортного існування людини, його сім'ї, які регулярно використовуються (надягають, вмикаються, читаються і т. п.) І приносять певну користь, здатні залучати до себе ци або ставати її джерелами. Тому тільки корисні речі можуть зберігатися в житлі людини.

Все старе, яке прийшло в непридатність, що вийшло з моди, непридатне для використання і марне має без жалю викидатися, виноситися за межі квартири, звільняючи місце для нових речей.

Зношені, застарілі речі, особливо чужі, які вам не належать, можуть зберігати в собі негативну енергію, випромінювати її в простір, знижуючи енергетичний потенціал житлових приміщень. Вам стане легше дихати, вільніше пересуватися по квартирі, якщо її коридори, підсобні приміщення (комори, шафи, гараж, лоджію і балкон) звільнити від непотребу.

Не купуйте самі і не даруєте іншим людям речі, які не мають жодної практичної або духовної цінності, боріться зі звичкою приносити в будинок речі непотрібні, але які дісталися вам безкоштовно. Безладне скупчення речей в будь-якій з дев'яти зон створить проблеми і перешкоди у вашому житті, діяльності, зробить негативний вплив на всіх, хто живе в квартирі людей. В першу чергу простежте за тим, щоб передпокій, коридори, що ведуть з однієї кімнати в іншу, залишалися завжди вільними, чистими, добре освітлювалися. Названі частини квартири - це кровоносні судини, по яких цілюща енергія розподіляється по всьому приміщенню, зцілює недуги її мешканців, несе їм успіх і щастя. Перегоріла лампочка, скрип, задертий лінолеум або килим, скрип дверей - це серйозні перешкоди для ци. Темрява, скупчення речей, пил, бруд, застійне повітря, будь-які несправності породжують ша, а значить, негативно впливають на атмосферу квартири і самопочуття її мешканців.

За центром квартири по фен шуй, зоною удачі, стежте гранично уважно, тримайте в чистоті, щоб залучити в будинок щастя і удачу. Порядок в цій зоні буде сприяти духовному зростанню кожного, хто живе в квартирі.

Отже, регулярно проводьте в квартирі ревізію, викидайте всі непотрібні речі, влаштовуйте прибирання, наводьте порядок і чистоту, провітрюйте кімнати, не відкладайте надовго ремонт обладнання і апаратури, користуйтеся усіма приміщеннями, стільцями, кріслами, відділеннями шафи або комода, щоб знизити ризик зародження всередині квартири негативної енергії. Зазначені заходи – це профілактика захворювань вашого будинку.

Якщо зона багатства у вашій квартирі захаращена, неприбрана (наприклад, в цій частині кімнати стоїть шафа, в якій роки два ніхто не наводив порядок, не провітрював ящики і секції), то гроші ви будете добувати важко, а зароблені кошти не принесуть вам морального задоволення. Точніше сказати, ви будете відчувати замішання, не знаючи, як правильно вкласти капітал, витягти з нього вигоду. Ця обставина зазвичай злить людей, викликає негативні емоції.

Кран, що протікає або водопровідна труба – це символ витікаючих грошей, що означає, що всі ваші старання заробити більше грошей стануть закінчуватися невдачею.

Трата коштів виявиться необдуманою і не принесе користі, і ваш чималий дохід ні в якій мірі не поліпшить матеріального добробуту сім'ї. Бути може, навіть прийдешні покоління вашої родини будуть жити в нужді, злиднях. Як тільки ви наведете порядок в зоні багатства, полагодите крани, зміните пошкоджені труби, фінансове становище сім'ї покращиться, комерційні угоди та проекти будуть приносити чималий дохід і добробут розпочне рости. Безлад, погане освітлення в зоні слави породжує в душі сумніви і занепокоєння щодо становища в суспільстві. Думка про ваш професіоналізм, розумові здібності, що склалося у інших людей, буде відрізнятися необ'єктивністю оцінки, несправедливістю, вам доведеться часто страждати від заздрості й ненависті оточуючих. Проведіть генеральне прибирання, позбудьтеся від старих газет, старого взуття або що не підлягають ремонту електроприладів, щоб позбавитися від власного комплексу, який настільки ускладнює останнім часом ваше життя і спілкування з людьми. Тоді судження сторонніх про вас, швидше за все, зміняться в кращу сторону.

Тримайте в чистоті і порядку зону шлюбу, якщо не хочете, щоб у вашому особистому, інтимному житті виникли проблеми. Прагнучи до затишку в домі, ви одночасно налагодите відносини з партнером по шлюбу так, як вам хотілося б, і не втратите контроль над ситуацією.

Захаращеність зони сім'ї відіб'ється на взаєминах між її членами, породить нерозуміння, байдужість до чужих проблем і потреб, скандально-демонстативну незалежність, які приведуть до того, що кожен з домочадців стане жити відособленим життям, а сім'я як така перестане існувати. Наведіть порядок у зоні сім'ї, усуньте всі видимі перепони на шляху ци, підсильте освітленість і вентиляцію даного сектора, і феншуй квартири зміниться в кращу сторону.

В ідеалі в зоні сім'ї передбачається розташування кухні або вітальні. Забезпечте циркуляцію ци в цих кімнатах. Користуйтеся усіма пальниками кухонної плити, усувайте будь-які її поломки, а також протікання кухонних кранів. Вчасно виносьте сміття і мийте посуд, очищайте холодильник і комору від продуктів, термін зберігання яких закінчився. Регулярно проводьте вологе прибирання, сильно забруднені поверхні очищайте із застосуванням дезинфікуючого засобу.

Всі стільці і крісла їдальні, вітальні повинні використовуватися, а несправні телевізор, магнітофон не повинні перебувати в цих приміщеннях. Найкраще негайно віднести їх в ремонтну майстерню.

Як наслідок, сім'я знову стане збиратися за обіднім столом, вечорами розмовляти у вітальні, молодші почнуть прислухатися до порад старших, світ і злагода запанують у вашій оселі.

У зоні дітей по фен шуй зазвичай розташовують дитячу або спальню підлітка. Порядок - явище, котре в цих приміщеннях уявити собі важко, але воно надзвичайно важливо. Від того, чи буде дитина прибирати іграшки, навчать батьки його розставляти всі речі по своїх місцях, наводити порядок на робочому столі, в шафах, на книжкових полицях і під ліжком, залежать взаємини старших і молодших в сім'ї, в тому числі дітей та батьків .

Не треба берегти зламані іграшки, зберігати одяг, з якого ваші діти вже виросли. Від предметів, які дитина знайшла на вулиці або виміняла у приятелів, теж слід позбавлятися. Не рекомендується заповнювати речами простір під дитячими ліжками. В іншому випадку ви і ваші діти будете відчувати деяке занепокоєння, невпевненість у власних силах та підтримці люблячої людини. Китайці ж вірять, що речі, що зберігаються під ліжком, будуть приходити до дитини уві сні, порушувати її спокій.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024