фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй

Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй

Безладдя, хаос, нагромадження речей – це тромб, що порушує потік енергії по кімнатах, ще одна "хвороба" квартири, що вимагає своєчасного лікування. У будинках і квартирах з часом накопичується маса непотрібних предметів.

Тим часом феншуй абсолютно ясно висловлює свою думку з цього приводу: тільки ті предмети, які необхідні для життя, комфортного існування людини, його сім'ї, які регулярно використовуються (надягають, вмикаються, читаються і т. п.) І приносять певну користь, здатні залучати до себе ци або ставати її джерелами. Тому тільки корисні речі можуть зберігатися в житлі людини.

Все старе, яке прийшло в непридатність, що вийшло з моди, непридатне для використання і марне має без жалю викидатися, виноситися за межі квартири, звільняючи місце для нових речей.

Зношені, застарілі речі, особливо чужі, які вам не належать, можуть зберігати в собі негативну енергію, випромінювати її в простір, знижуючи енергетичний потенціал житлових приміщень. Вам стане легше дихати, вільніше пересуватися по квартирі, якщо її коридори, підсобні приміщення (комори, шафи, гараж, лоджію і балкон) звільнити від непотребу.

Не купуйте самі і не даруєте іншим людям речі, які не мають жодної практичної або духовної цінності, боріться зі звичкою приносити в будинок речі непотрібні, але які дісталися вам безкоштовно. Безладне скупчення речей в будь-якій з дев'яти зон створить проблеми і перешкоди у вашому житті, діяльності, зробить негативний вплив на всіх, хто живе в квартирі людей. В першу чергу простежте за тим, щоб передпокій, коридори, що ведуть з однієї кімнати в іншу, залишалися завжди вільними, чистими, добре освітлювалися. Названі частини квартири - це кровоносні судини, по яких цілюща енергія розподіляється по всьому приміщенню, зцілює недуги її мешканців, несе їм успіх і щастя. Перегоріла лампочка, скрип, задертий лінолеум або килим, скрип дверей - це серйозні перешкоди для ци. Темрява, скупчення речей, пил, бруд, застійне повітря, будь-які несправності породжують ша, а значить, негативно впливають на атмосферу квартири і самопочуття її мешканців.

За центром квартири по фен шуй, зоною удачі, стежте гранично уважно, тримайте в чистоті, щоб залучити в будинок щастя і удачу. Порядок в цій зоні буде сприяти духовному зростанню кожного, хто живе в квартирі.

Отже, регулярно проводьте в квартирі ревізію, викидайте всі непотрібні речі, влаштовуйте прибирання, наводьте порядок і чистоту, провітрюйте кімнати, не відкладайте надовго ремонт обладнання і апаратури, користуйтеся усіма приміщеннями, стільцями, кріслами, відділеннями шафи або комода, щоб знизити ризик зародження всередині квартири негативної енергії. Зазначені заходи – це профілактика захворювань вашого будинку.

Якщо зона багатства у вашій квартирі захаращена, неприбрана (наприклад, в цій частині кімнати стоїть шафа, в якій роки два ніхто не наводив порядок, не провітрював ящики і секції), то гроші ви будете добувати важко, а зароблені кошти не принесуть вам морального задоволення. Точніше сказати, ви будете відчувати замішання, не знаючи, як правильно вкласти капітал, витягти з нього вигоду. Ця обставина зазвичай злить людей, викликає негативні емоції.

Кран, що протікає або водопровідна труба – це символ витікаючих грошей, що означає, що всі ваші старання заробити більше грошей стануть закінчуватися невдачею.

Трата коштів виявиться необдуманою і не принесе користі, і ваш чималий дохід ні в якій мірі не поліпшить матеріального добробуту сім'ї. Бути може, навіть прийдешні покоління вашої родини будуть жити в нужді, злиднях. Як тільки ви наведете порядок в зоні багатства, полагодите крани, зміните пошкоджені труби, фінансове становище сім'ї покращиться, комерційні угоди та проекти будуть приносити чималий дохід і добробут розпочне рости. Безлад, погане освітлення в зоні слави породжує в душі сумніви і занепокоєння щодо становища в суспільстві. Думка про ваш професіоналізм, розумові здібності, що склалося у інших людей, буде відрізнятися необ'єктивністю оцінки, несправедливістю, вам доведеться часто страждати від заздрості й ненависті оточуючих. Проведіть генеральне прибирання, позбудьтеся від старих газет, старого взуття або що не підлягають ремонту електроприладів, щоб позбавитися від власного комплексу, який настільки ускладнює останнім часом ваше життя і спілкування з людьми. Тоді судження сторонніх про вас, швидше за все, зміняться в кращу сторону.

Тримайте в чистоті і порядку зону шлюбу, якщо не хочете, щоб у вашому особистому, інтимному житті виникли проблеми. Прагнучи до затишку в домі, ви одночасно налагодите відносини з партнером по шлюбу так, як вам хотілося б, і не втратите контроль над ситуацією.

Захаращеність зони сім'ї відіб'ється на взаєминах між її членами, породить нерозуміння, байдужість до чужих проблем і потреб, скандально-демонстативну незалежність, які приведуть до того, що кожен з домочадців стане жити відособленим життям, а сім'я як така перестане існувати. Наведіть порядок у зоні сім'ї, усуньте всі видимі перепони на шляху ци, підсильте освітленість і вентиляцію даного сектора, і феншуй квартири зміниться в кращу сторону.

В ідеалі в зоні сім'ї передбачається розташування кухні або вітальні. Забезпечте циркуляцію ци в цих кімнатах. Користуйтеся усіма пальниками кухонної плити, усувайте будь-які її поломки, а також протікання кухонних кранів. Вчасно виносьте сміття і мийте посуд, очищайте холодильник і комору від продуктів, термін зберігання яких закінчився. Регулярно проводьте вологе прибирання, сильно забруднені поверхні очищайте із застосуванням дезинфікуючого засобу.

Всі стільці і крісла їдальні, вітальні повинні використовуватися, а несправні телевізор, магнітофон не повинні перебувати в цих приміщеннях. Найкраще негайно віднести їх в ремонтну майстерню.

Як наслідок, сім'я знову стане збиратися за обіднім столом, вечорами розмовляти у вітальні, молодші почнуть прислухатися до порад старших, світ і злагода запанують у вашій оселі.

У зоні дітей по фен шуй зазвичай розташовують дитячу або спальню підлітка. Порядок - явище, котре в цих приміщеннях уявити собі важко, але воно надзвичайно важливо. Від того, чи буде дитина прибирати іграшки, навчать батьки його розставляти всі речі по своїх місцях, наводити порядок на робочому столі, в шафах, на книжкових полицях і під ліжком, залежать взаємини старших і молодших в сім'ї, в тому числі дітей та батьків .

Не треба берегти зламані іграшки, зберігати одяг, з якого ваші діти вже виросли. Від предметів, які дитина знайшла на вулиці або виміняла у приятелів, теж слід позбавлятися. Не рекомендується заповнювати речами простір під дитячими ліжками. В іншому випадку ви і ваші діти будете відчувати деяке занепокоєння, невпевненість у власних силах та підтримці люблячої людини. Китайці ж вірять, що речі, що зберігаються під ліжком, будуть приходити до дитини уві сні, порушувати її спокій.

Піділіться сторінкою "Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Чи не хвора Ваша квартира? Перевірка по фен шуй"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020