Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

У деяких повір'ях можна почути, що новий будинок на місці згорілого ні в якому разі не можна будувати

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Чи можна будувати будинок на місці згорілого?

Чи можна будувати будинок на місці згорілого?

Протягом всього нашого життя з нами постійно трапляються ті чи інші події, приємні або неприємні, радісні або сумні. Коли все добре, ми думаємо, що життя прекрасне і впевнені, що немає приводів для смутку і сумнівів. Але якщо раптом з нами або нашими близькими трапляється якась біда, тоді ми не тільки сильно засмучуємося, але і починаємо скаржитися на життя, запитуючи "За що мені це все?!" Звичайно, причини для скорботи у всіх можуть бути різні: від когось пішла дружина, а у когось помер улюблений домашній вихованець. Людина завжди знайде причину, щоб страждати і нагадувати.

Але що робити, якщо у вас трапилася така біда, як пожежа? Скажімо, ваш будинок згорів дотла і у вас більше немає місця для життя? У таких ситуаціях дуже НЕ пофілософствуєш - дуже складно утримати контроль над своїми емоціями, залишаючись спокійним. У таких випадках рішення потрібно приймати швидко, тому що питання "Що робити?", "Чи можна будувати будинок на місці згорілого?" і "Як тепер взагалі жити?" виникнуть самі собою.

У деяких повір'ях можна почути, що новий будинок на місці згорілого ні в якому разі не можна будувати, тому як місце пожежі несе негативну енергетику і жити в такому будинку буде дуже несприятливим. Але якщо ми згадаємо історію нашої країни і подумаємо, скільки будинків і міст було спалено під час воєн - ми зрозуміємо, що не все так сумно. Незважаючи на всі трагедії і пожежі в минулому, наша країна досить успішно розвивається, а люди живуть в заново побудованих будинках вже не перше покоління, і начебто все добре. До того ж, щоб побудувати будинок, людині тепер доведеться чимало вкласти як сил, так і фінансів. Добре ще, якщо пошкоджене майно було застраховано і вам виплатять компенсацію, а якщо ні - доведеться неабияк витратитися на новий будинок. Крім будівництва нового будинку вам доведеться придбати ще й нову земельну ділянку, якщо ви не будете готові заново забудовувати згорілу територію. Тут, звичайно, вирішувати вам - будувати чи не будувати новий будинок.

Взагалі, якщо не вдаватися в зайві забобони, будувати новий будинок на місці згорілого можна. Для цього необхідно заново підготувати ділянку: прибрати все сміття, залишки обгорілих балок і каміння, якщо потрібно - підвезти додаткової землі, вирівняти територію і поправити фундамент.
Тільки важливо вибрати правильний напрямок вхідних дверей (швидше за все, краще не вибирати такий, який був у будинку, що згорів).

При будівництві нового будинку приділіть особливу увагу електромонтажним та опалювальним роботам. У разі, якщо не можете впоратися самі, найміть фахівців - краще добре заплатити і жити в новому будинку довго і щасливо, ніж знову піддатися черговій трагедії у вигляді пожежі при виявленні несправної проводки або чогось ще. Не забувайте, що будинок - це ваша обитель, тому стежте за справністю всіх комунікацій, вчасно лагодьте поломки і в цілому доглядайте за будинком, створюйте в ньому хороший фен-шуй.

Слід пам'ятати, то оптимальним розташуванням вашого будинку на ділянці по фен-шуй буде таке, яке відповідає Принципу чотирьох тварин:

  • Черепаха (невеликий пагорб або височина) повинні бути позаду, тим самим підтримуючи, захищаючи будинок від негативного впливу і даючи йому опору,
  • Червоний фенікс повинен розташовуватися попереду (це може бути рівна красива галявина, долина або палісадник),
  • Білий тигр розкинеться зліва (по ліву руку від вас, якщо ви стоїте лицем до входу в будинок),
  • Зелений дракон - справа. У ролі Білого тигра можуть виступити пагорби, а в ролі Зеленого дракона - рослинність: ліс, дерева.

Не забувайте також про те, що дуже важливу роль у створенні гарного фен-шуй вашого будинку грає правильне планування кімнат. Розстановка меблів і оформлення інтер'єру житлового приміщення завершить успішний проект будівництва вашого житла і створить затишну та приємну атмосферу в вашому домі, якій ви будете насолоджуватися кожен день.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024