Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Які ж основні критерії вибору місця під будівництво по фен шуй? Внутрішнє планування по феншуй. Чому потрібен фен шуй для приватного будинку?

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Чому потрібен фен шуй для приватного будинку?

Чому потрібен фен шуй для приватного будинку?

Поговоримо сьогодні про всім давно відоме – феншуй. Сподіваюся, що багатьом не доведеться розповідати про те, що приватний будинок, набагато краще ніж пилові і загазовані квартири висоток. Особливо це стосується мегаполісів. Адже раніше, у кожного були свої хатини, які переросли в будиночки (хатинки), а потім маєтки і замки. Типу як зараз.

І так, якщо він у вас є і такий, в принципі не дорогий, то у вас там все в порядку, я з приводу розміщення згідно основних правил феншуя. Для того щоб заспокоїти себе, краще перевірити і порадитися з фахівцями. Не економте на своїй гармонії з природою. Життя коротке і прожити його потрібно по феншую або по совісті. А в принципі яка різниця, головне щоб не було нестерпно боляче за безцільно прожиті роки.

Хтось скаже, який будинок, яке будівництво, тут їсти нічого, а ти тут щось розповідаєш про високі матерії. Не впадайте у відчай – буде і на вашій вулиці щастя. Смуги невдач дуже схожі на зебру, смуга чорна – біла, чорна – біла ...

І перед тим як вибрати і купити ділянку під будівництво свого будинку, хочу дещо порадити з цього приводу. Невеликі поради допоможуть вам вибрати підходящу ділянку і спроектувати будинок, враховуючи п'яти тисячний досвід китайських майстрів феншуй.

Які ж основні критерії вибору місця під будівництво по феншуй?

Існує досить багато простих і складних методів вибору ділянки під будівництво. Деякі з них під силу виконати тільки фахівцям. Однак є й ті, які ви можете вивчити і застосувати самостійно.

 

 • По-перше, бажано, щоб ваш будинок знаходився недалеко від лісу, від прилеглої дороги, від водойми. Дороги поруч це ясно, а от ліс і особливо водойму, складно, дорого, але можливо. Тим більше що ціни на землю впали і падають.
 • Зверніть увагу на таку ділянку, на якій ви могли б побудувати будинок таким чином, щоб перед його фасадом було достатньо місця.
 • Сама ділянка повинна бути правильної форми. Трапецієподібних, а тим більше трикутних, краще уникати. Якщо все ж ви вже купили ділянку неправильної форми, то розплануйте її таким чином, щоб розділити на більш дрібні, правильні шматочки.
 • За будинком бажано підвищення рівня землі, а перед будинком – зниження.

 

З ділянкою ми розібралися. Знайти нормальну ділянку, з точки зору фуншуй і адекватної ціни – 50 відсотків успіху (удачі в житті).

Тепер приступаємо до складання проекту будинку. Це другі 50% поліпшення вашої удачі. Самостійно, без консультації фахівця феншуй це зробити ще складніше. Однак і тут є прості прописні істини.

Зовнішній вигляд майбутньої будови по фен шуй.

 • Наприклад, фасад вашого будинку повинен бути явно визначено. Вам здасться дивним ця рекомендація, але існує дуже багато будинків, фасад яких просто не реально відшукати – такі бувають безглузді архітектурні будови.
 • Дах вашого будинку не повинен бути перекошеним в одну сторону.
 • Сам план будинку не повинен бути схожим на букву «Г» або «П». Це не означає, що будинок повинен бути обов'язково прямокутним. У нього, безумовно, можуть бути якісь виступи, але важливий їх розмір.
 • Перед входом в будинок, на прямій лінії від дверей в 1-5 метрах, не повинно бути ніяких стовпів, дерев, кутів інших будівель.
 • Не менш важливим є те, як саме і де саме будинок стоїть на ділянці. Якщо немає особливих розпоряджень, будівництва будинку уздовж так званої червоної лінії, то консультант феншуй вирахує найбільш сприятливий градус, щодо якого будинок на саме цій ділянці і саме для цих людей, народжених в певні рік, місяць , день і годину придбає найкращий енергетичний стан.

Внутрішнє планування по феншуй.

 1. Не плануйте будинок таким чином, щоб після передпокою ми відразу опинялися б на кухні. А тим більше, якщо ми від входу бачили б плиту. Таке розміщення кухні призведе до великих витрат грошей.
 2. Не плануйте кімнати на другому поверсі під скошеними стелями. Така стеля формує несприятливий перебіг енергій в будинку, що неминуче позначиться погіршенням здоров'я. Саме тому бажано будувати будинок з повноцінним другим поверхом, а не мансардним.
 3. Не спіть також в кімнатах на другому поверсі, під якими на першому поверсі розташовується туалет. Це також несприятливо для здоров'я.
 4. Оскільки в будинку часто встановлюють піч або камін, важливо знайти для них сприятливе місце, щоб не створювати пожежну небезпеку. Розрахунки сприятливих місць для печі або каміна досить складні. Але, якщо ви зможете уникнути північного заходу для такого роду обладнання, то вже трохи себе убезпечите. Не проектують двері всередині будинку таким чином, щоб вони знаходилися прямо навпроти одна одної (більше стосується коли напроти вхідних дверей).

Не менш важливим є те, як ви розплануєте ділянку навколо вашого будинку. Найбільш важливі місця розташування декоративних або природних ставків. Вода біля будинку може або у багато разів поліпшити його феншуй, а, отже, і вашу грошову удачу. А може і в багато разів її погіршити, якщо розташувати в несприятливому місці. Важливо навіть, яким чином проходять стоки води, і, в якому саме місці на ділянці, дренажні води виходять на поверхню. У класичному феншуй є так звані «Водні формули», що дозволяють робити такого роду розрахунки.

Якщо будинок у вас вже є, він давно вже побудований, а ділянка розпланована, все одно ви завжди зможете поліпшити його феншуй, замовивши консультацію у фахівця. Звичайно, таку консультацію ніщо не замінить, але якщо у вас немає такої можливості, то вивчивши кілька хороших книг, або пройшовши хоча б початкове навчання феншуй, ви зможете самостійно зробити ще один крок на шляху до свого успіху.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024