Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Оптимальний акваріум для будинки по фен-шуй. Куди поставити акваріум? Чому по фен-шуй потрібен акваріум в будинку

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Чому по фен-шуй потрібен акваріум в будинку

Чому по фен-шуй потрібен акваріум в будинку

Акваріум по фен-шуй в квартирі може притягувати як позитивну, так і негативну енергію. Тому потрібно вміти його правильно розташувати, вибрати кращу форму резервуара і оптимальну кількість риб.

Якщо врахувати всі особливості, можна не тільки залучити позитивну енергію Ци, а й домогтися її динамічного розвитку.

Оптимальний акваріум для будинку по фен-шуй

Акваріум по фен-шуй є потужним талісманом добробуту і фінансових потоків. Вибирати його для свого житла необхідно дотримуючись балансу гармонії і пропорцій. Адже, відповідно до древнього вчення, надлишок гірше недоліку.

Велике значення має розмір резервуара. Він повинен відповідати площі кімнати і не займати занадто багато місця, інакше бурхливі потоки сили води можуть змити будь-яку, в тому числі і позитивну енергію.

Не рекомендується встановлювати маленький акваріум, в якому рибам буде тісно. Це теж затримає позитивні потоки, і зміни в кращу сторону будуть гальмуватися.

Форма акваріума не менш важлива, ніж його розмір. Фахівці з фен-шуй стверджують, що краще віддавати перевагу круглій ємності або прямокутній. Такі талісмани будуть притягувати і регенерувати сприятливу енергію Ци. При виборі форми рекомендується керуватися наступними співвідношеннями:

 

  • несприятлива форма - трикутна (Вогонь) і квадратна (Земля);
  • задовільна - шестикутна (Вода) і прямокутна (Дерево);
  • сприятлива - кругла (Метал).

 

ОСКІЛЬКИ ПО ФЕН-ШУЙ АКВАРІУМ – ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ПРИВЕРНУТИ ГРОШІ, ВАЖЛИВО СЛІДКУВАТИ ЗА ЙОГО ЧИСТОТОЮ, ОСВІТЛЕННЯМ І ПОСТІЙНИМ РУХОМ ВОДИ, ОСКІЛЬКИ ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ ПОРЯДОК І РУХ.

Куди ставиться резервуар

Розташування акваріума в будинку – одне з ключових значень. Місце для талісмана потрібно підбирати уважно і скрупульозно, оскільки водний резервуар є активатором не тільки сприятливих, а й негативних потоків.

Відповідними кімнатами в квартирі для установки ємності є приміщення з енергетикою Ян, такі як робочий кабінет, офіс, вітальня або передпокій, ті, що відносяться до активних типів. А акваріум в спальні по фен-шуй краще не ставити, оскільки ця кімната відноситься до енергії Інь.

Розташування резервуара з водою впливає на сфери життя, на яких може бути зосереджена позитивна Ци. Виділяють 3 найбільш сприятливі напрямки:

Північна частина кімнати відповідає за стихію води. У цьому секторі резервуар буде активувати такі сфери, як розвиток, досягнення цілей, кар'єрний ріст. Акваріум повинен стояти в північному секторі, якщо там знаходиться робоче місце. Таке розташування талісмана – вдалий варіант для офісів.

Щоб зміцнити доброзичливі відносини в родині, встановлюють резервуар на сході. Добре, якщо він займе відповідне місце в кімнаті, де часто збираються всі члени родини. Наприклад, у вітальні.

На відміну від східного сектора, південно-східний напрямок сприяє зміцненню і поліпшенню фінансового стану господаря будинку. Посилити вплив елемента можна за допомогою невеликих грошових талісманів – фігурок, які бажано ставити зверху на кришку ємності з водою.

Кількість рибок в акваріумі по фен-шуй

Вибір рибок повинен здійснюватися з урахуванням таких факторів, як сумісність окремих видів і їх загальна кількість. Рибки по фен-шуй надають воді необхідний рух.

Знавці давнього вчення вважають, що краще заселяти в акваріум непарну кількість риб. Колір і вид жителів водного світу можна вибирати, грунтуючись на особистих уподобаннях, але більш щасливими вважаються золоті рибки. Непогано, якщо серед золотих буде 1 чорна риба. Вона стане приймати на себе негативну енергію і виводити її з сім'ї.

Що не рекомендується робити

Існує ряд заборон, які небажано порушувати. До них належать:

 

  • Місце розташування водного елементу не повинно знаходитися навпроти або між 2 дверима, під балками, в арках і під виступами, оскільки ці місця блокують позитивні потоки.
  • Не рекомендується ставити резервуар так, щоб на нього були направлені гострі кути меблів або стін.
  • Заборонено встановлювати акваріум на кухні, оскільки в цьому приміщенні знаходиться піч, а поєднання вогню і води неможливо. «Вогненними» кімнатами є і передпокої з камінами. У цих приміщеннях воді не місце.
  • Потрібно уникати червоно-вогняного кольору підставки під ємність, особливо в північному секторі.

 

При дотриманні правил давнього вчення акваріум здатний залучити в будинок різні сприятливі потоки, і до того ж він стане гарним доповненням дизайну приміщення. Щоб позитивний вплив зберігалося тривалий час, важливо своєчасно годувати риб і чистити резервуар.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024