Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Значення черепахи по фен-шуй таке, що ця тварина забезпечує своїм власникам міцне здоров'я і успіх у справах.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Черепаха в фен-шуй

Черепаха в фен-шуй

Черепаха в різних культурах є символ мудрості, довголіття, стабільності і здоров'я. У китайській науці фен-шуй черепаха, дракон, фенікс і тигр – це чотири небесних тварин, за принципом яких відбувається планування ділянки і будівництво будинків. Черепаха являє собою захист і надійну опору, розташована позаду будинку. Черепаха дає вашому житлу стійкість, а його мешканцям - впевненість і стабільність в справах. У стародавньому Китаї навіть існувала легенда, що світ тримається на панцирі величезної черепахи, що мешкає в безодні світового океану. Як ми бачимо, черепаха символізує основу, міцний фундамент, щось надійне, на що можна покластися і спертися, те, що підтримує нас і захищає.

Значення черепахи по фен-шуй таке, що ця тварина забезпечує своїм власникам міцне здоров'я і успіх у справах. Черепаха в будинку по фен-шуй залучає удачу і допомагає досягати бажаних цілей.

За принципом Чотирьох Тварин черепаха забезпечує захист від негативних впливів і не дає руйнівним енергіям вплинути на вас. Всякий раз, коли ви сидите за столом, будь то робочий або обідній стіл, вибирайте такий стан, коли за вашою спиною є якась опора, стіна, шафа, перегородка або щось подібне, тільки без гострих кутів і малюнків у вигляді стріл. Так Черепаха, яка перебуває за вашою спиною, забезпечить вам захист і впевненість, що вкрай важливо в роботі, особливо якщо ви займаєтеся управлінською діяльністю або прагнете просунутися службовими сходами.

Використовуючи ті чи інші символи фен-шуй, в даному випадку черепаху, для досягнення різних цілей в своєму житті, ви можете використовувати як статуетки тварин, так і картини, а також все те, що містить в собі зображення тварини, до допомоги якої ви вдаєтеся . У випадку з черепахою, ви звичайно ж можете завести таку тварину у себе вдома, але врахуйте, що за цією екзотичною красою доведеться доглядати належним чином, приділяти їй час, годувати, вигулювати і лікувати в разі хвороби, так що подумайте дуже добре, перш ніж заводити таку живність у себе вдома або в офісі. Набагато безпечніше і простіше придбати статуетку у вигляді черепахи і поставити її у себе в кабінеті за спиною (наприклад, на підвіконні або тумбочці) - і турбот менше, і результат вартий того. Найкраще, якщо статуетка черепахи буде виготовлена ​​з металу, а позолочена або посріблена вона володіє в кілька разів сильнішими якостями, ніж звичайна.

До речі, панцир черепахи – досить незвичайна річ. Справа в тому, що за легендою, китайський сільськогосподарський календар був винайдений за принципом поділу черепашачого панцира на 24 сектора, що само по собі дивно і змушує задуматися про те, як все взаємопов'язане в нашому світі.

При питанні, куди ставити черепаху по фен-шуй, фахівці радять розміщувати статуетки і зображення черепахи в зоні кар'єри, тобто в напрямку Півночі. Північний сектор – це сектор стихії Води, тому Вода буде посилювати дію черепахи, тому добре поставити поруч з такою статуеткою невеликий акваріум або просто чашку з водою, а також додатково активізувати сектор кар'єри за допомогою синього, блакитного або чорного кольорів в оформленні інтер'єру і провести спеціальні активізації ци для залучення успіху і удачі.

Крім металевої статуетки черепахи, хорошим активатором зони кар'єри також послужить керамічна черепаха, а також картина або фото із зображенням цієї мудрої рептилії. Вважається, що саме чорна черепаха по фен-шуй охороняє Північ, тому в зоні кар'єри найкраще мати чорну черепаху, але підійде також золотого або срібного кольорів. Прикрашаючи стіну вашого робочого кабінету, повісьте в зоні кар'єри фото черепахи по фен-шуй, оформивши його в стильну рамку, що гармонує із загальним інтер'єром – таке зображення не тільки додасть шарм приміщенню і освіжить його, але також активізує енергію успіху і ви з кожним днем ​​будете відчувати себе все більш впевненим і щасливим людиною.

Іноді можна зустріти статуетку з трьох черепах по фен-шуй, що сидять один на одній. Такий символ з трьох черепах одна на одній являє собою благополуччя і гармонію трьох поколінь. Особливо гарний талісман з трьох черепах для великих сімей, коли батьки живуть зі своїми дітьми і внуками під одним дахом.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024