Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Чаша по фен-шуй. Чаша багатства в фен-шуй служить атрибутом багатства і достатку.

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Чаша по фен-шуй

Чаша по фен-шуй

Багатство і достаток, мабуть найбільш часті питання серед тих, хто цікавиться цією давньою наукою про гармонію. Багато людей присвячують себе заробітку грошей, але так і не можуть заробити жадані тисячі або мільйони. Коли ситуація вимагає вирішення, на допомогу приходять символи багатства і достатку фен-шуй, а також гаманець по фен шуй. Деяку символіку можна тільки лише придбати в спеціалізованих магазинах, проте деякі амулети багатства, наприклад, чашу багатства, можна виготовити власноруч.

Що таке чаша багатства?

Чаша багатства в фен-шуй служить атрибутом багатства і достатку. Чаша має дуже приємну правильну, округлу форму, що вже робить її сприятливим символом, що викликає асоціацію добротності, багатства, достатку. Чаша, наповнена солодощами, фруктами, горіхами та іншими смаколиками прикрасить будь-який стіл і завжди буде символізувати достаток, багатство. Наповнення та зберігання чаші достатку по фен-шуй ще з давніх часів був в Китаї унікальним ритуалом, секрети якого були відомі лише небагатьом.

Чаша достатку, чаша багатства, вона ж – чаша бажання по фен-шуй. Щоб виготовити чашу багатства своїми руками по фен-шуй, необхідно спочатку придбати саму чашу, вона може бути металевою, керамічною або кришталевою. Чашу багатства необхідно вибирати округлої форми, щоб її середина була широкою, а дно і шийка більш вузькі. Дотримуючись таких пропорцій, на думку китайців, ми даємо можливість грошам легко входити в таку чашу без можливості втекти з неї, тобто ми гарантуємо собі постійне перебування грошових потоків у своїй хаті.

Купуючи чашу з кришкою, ви знову-таки, допоможете запобігти витоку коштів з неї. Готову чашу багатства можна придбати в професійному магазині фен-шуй, в такому випадку можна знайти чашу з красивим різьбленням, з різними символами багатства і достатку, наприклад монети, подвійні вузли, фенікс і так далі.

Наповнення чаші достатку – дуже цікавий і захоплюючий процес, який приведе вас до успіху і благополуччя.

Найкраще, коли ваша чаша багатства зроблена з металу (можна дорогоцінного) – чим дорожче метал, тим краще. Мідь теж цілком підійде під цю справу. Можна вибрати також чашу з дорогого, різьбленого дерева, але ні в якому разі це не має бути кераміка або скло - в такому випадку чаша не працюватиме і ви даремно витратите зусилля і гроші.

Предмети, які ви будете закладати в чашу, можуть бути обрані вами на ваш смак. В принципі, вони можуть бути будь-якими, але все-таки є кілька обов'язкових речей, які потрібно вкласти в чашу, щоб вона "працювала":

  • жменю землі з ділянки багатої людини. Причому цю землю людина повинна подарувати вам сам особисто, ні в якому разі не беріть її без дозволу. Покладіть землю в красиву тканину або мішечок обов'язково червоного відтінку;
  • китайські монетки на щастя (з отвором в центрі). Одягніть на червону нитку дев'ять монет і також загорніть в червону тканину або мішечок;
  • гроші. Це може бути будь-яка комфортна для вас сума. Але якщо дотримуватися строгих рекомендацій ритуалу, це повинна бути конкретна сума 988 (неважливо в якій валюті). Гроші також необхідно загорнути в червону тканину або мішок.

Кладіть все, що у вас вийшло, на дно чаші і додавайте інші речі: напівкоштовні камінці, прикраси, черепашки, шишки, сухі квіти, парні статуетки тварин. Таким чином слід заповнити чашу достатку по самі вінця.

Головним в процесі заповнення чаші є наше відчуття наповненості і багатства в цей момент - відчуйте, як у ваше життя великим потоком приходять гроші, як ви тримаєте їх в руках. Також бажайте всім людям навколо теж розбагатіти, не зациклюйтеся тільки на себі - всі хочуть багатства і щастя.

Поставити наповнену чашу достатку по фен-шуй дуже сприятливо буде в спальні, щоб ви часто зустрічали її поглядом. Найголовніша рекомендація тут - розмістити чашу таким чином, щоб приховати її від сторонніх очей, щоб її бачили як можна менше людей. Тому не ставте чашу в вітальні або передпокої - вона там не буде приносити вам користь. Найкращим чином буде поставити чашу багатства в південно-східній зоні будинку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024