фен шуй дому, Карта долі Ба Цзи консультація (гороскоп)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Час народження в ба-цзи

Час народження в ба-цзи

Часто виникає питання, як можна уточнити час народження людини, щоб правильно побудувати її карту ба-цзи? Адже багато хто з нас не можуть бути впевнені, в який саме момент вони народилися. Навіть задане матері питання, не завжди може прояснити ситуацію, у відповідь ми часто можемо почути: «рано вранці», «ввечері», «після обіду» або інше розпливчате формулювання, яке нас не влаштує, адже для ба-цзи потрібно визначити час з точністю хоча б до години, а якщо ми народилися на межі здвоєних годин, потрібна ще більша точність. Але матері не завжди знають час народження своїх дітей, в момент пологів мало хто з них дивиться на годинник, і тим більше шукає блокнот, щоб записати час. І немає нічого простішого, ніж забути точний час народження дитини в суєті життя або переплутати час народження різних дітей. Багатьом з нас, до того ж, і запитати вже нема в кого ....

В результаті, деякі бажаючі досліджувати своє життя за допомогою ба-цзи, взагалі не знають часу свого народження, в кращому випадку вони отримали від батьків приблизний час, типу: «рано вранці», «після обіду» або «вночі». Звичайно ж, в ситуації повного незнання часу, можна побудувати всього три Стовпи ба-цзи і зробити інтерпретацію, грунтуючись на них, але все ж це не дасть змоги зробити правильний прогноз по такій карті.

Однак якщо ж у нас є хоча б приблизний проміжок часу народження, можна спробувати уточнити час народження. Для цього є кілька способів:

  • Наприклад, можна побудувати дві карти ба-цзи на кожну годину, і подивитися, яка з них краще відображає події життя людини. Проблема в тому, що навіть якщо ці карти будуть різнитися, вони можуть не сильно міняти загальну картину і структуру карти. В результаті, може бути вельми важко зробити висновок про правильний час народження людини.
  • Якщо ми знайомі з системою Цзи Вей Доу Шу, ми можемо більш точно визначити час народження, побудувавши кілька карт на кожну годину. Оскільки саме рік і час народження визначають, яку карту Цзи Вей Доу Шу ми отримуємо, то, в залежності від того, який час ми використовували, карти будуть дуже різнитися.
  • Але є й інші, менш відомі способи перевірки часу народження. Тут, для визначення години народження людини потрібно всього лише дізнатися, як любить спати людина - на лівому або на правому боці, на спині або на животі? Про цей спосіб ми і поговоримо.

Ті, хто народився в годину Щура, Кролика, Коня або Півня, люблять спати або на спині, або на животі. Всі, народжені в інші години, зазвичай сплять на боці. Для визначення відповідності між годиною народження і звичним положенням для сну, слід поспостерігати за Сонцем. 

Переміщуючись протягом доби, воно «повертає» людини уві сні таким чином:
народжені під час Щура, з 23:00 до 1:00 люблять спати на спині, в Бику або в Тигрі (1:00 до 5:00) - на правому боці.
Якщо людина народилася в годину Кролика (5:00-7:00), вона зазвичай любить спати на животі.
Потім сплячий як би «продовжує обертатися» навколо своєї осі. Тобто, народжені в години Дракона і Змії (7:00-11:00), прагнуть спати на лівому боці.
У народжених на годину Коня (11:00-13:00), є звичка спати на спині, а у тих, хто народився в годину Кози або Мавпи (13:00-17:00) - знову на правому боці.
Народжені в годину Півня (17:00-19:00) як і в годину Кролика - сплять на животі.
Ті ж, хто народився в годину Свині або Собаки (19:00-23:00), сплять на лівій стороні.

Звичайно ж, будь-яка людина в певний момент може спати і на спині, і на животі, і на боці, і навіть обертатися уві сні, що вважається нормальним. Але зазвичай у кожного є улюблений спосіб заснути, переважне становище, в яке він прагне повернутися уві сні, про це і йдеться.

Правда, хоча всі фахівці з ба цзи визнають, що народжені в полудень і північ сплять на спині, далі іноді версії розходяться. Деякі вважають, що вищезазначений напрямок «переворотів», зі спини (якщо людина народилася в годину Щура) на правий бік, потім на живіт і далі, тобто, «обертання через правий бік» підходить тільки для чоловіків, а жінки, народжені під час бика або Тигра будуть спати на лівому боці, і далі «обертатися» вліво. Можливо, читачі зможуть підтвердити більшу поширеність того чи іншого підходу. Або ж, це може стати хорошою темою для дослідження британських вчених.

Піділіться сторінкою "Час народження в ба-цзи"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті

Поділіться стрінкою з друзями "Час народження в ба-цзи"


Задати питання по карті долі Ба цзи, гороскопу на рік, Фен шуй дому і квартири.

Увага! Свої питання краще писати в месенжер Facebook

Категорія питання *
Рік
Місяць
День
Час
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020