Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Час народження в ба-цзи. Часто виникає питання, як можна уточнити час народження людини, щоб правильно побудувати її карту ба-цзи?

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Час народження в ба-цзи

Час народження в ба-цзи

Часто виникає питання, як можна уточнити час народження людини, щоб правильно побудувати її карту ба-цзи? Адже багато хто з нас не можуть бути впевнені, в який саме момент вони народилися. Навіть задане матері питання, не завжди може прояснити ситуацію, у відповідь ми часто можемо почути: «рано вранці», «ввечері», «після обіду» або інше розпливчате формулювання, яке нас не влаштує, адже для ба-цзи потрібно визначити час з точністю хоча б до години, а якщо ми народилися на межі здвоєних годин, потрібна ще більша точність. Але матері не завжди знають час народження своїх дітей, в момент пологів мало хто з них дивиться на годинник, і тим більше шукає блокнот, щоб записати час. І немає нічого простішого, ніж забути точний час народження дитини в суєті життя або переплутати час народження різних дітей. Багатьом з нас, до того ж, і запитати вже нема в кого ....

В результаті, деякі бажаючі досліджувати своє життя за допомогою ба-цзи, взагалі не знають часу свого народження, в кращому випадку вони отримали від батьків приблизний час, типу: «рано вранці», «після обіду» або «вночі». Звичайно ж, в ситуації повного незнання часу, можна побудувати всього три Стовпи ба-цзи і зробити інтерпретацію, грунтуючись на них, але все ж це не дасть змоги зробити правильний прогноз по такій карті.

Однак якщо ж у нас є хоча б приблизний проміжок часу народження, можна спробувати уточнити час народження. Для цього є кілька способів:

  • Наприклад, можна побудувати дві карти ба-цзи на кожну годину, і подивитися, яка з них краще відображає події життя людини. Проблема в тому, що навіть якщо ці карти будуть різнитися, вони можуть не сильно міняти загальну картину і структуру карти. В результаті, може бути вельми важко зробити висновок про правильний час народження людини.
  • Якщо ми знайомі з системою Цзи Вей Доу Шу, ми можемо більш точно визначити час народження, побудувавши кілька карт на кожну годину. Оскільки саме рік і час народження визначають, яку карту Цзи Вей Доу Шу ми отримуємо, то, в залежності від того, який час ми використовували, карти будуть дуже різнитися.
  • Але є й інші, менш відомі способи перевірки часу народження. Тут, для визначення години народження людини потрібно всього лише дізнатися, як любить спати людина - на лівому або на правому боці, на спині або на животі? Про цей спосіб ми і поговоримо.

Ті, хто народився в годину Щура, Кролика, Коня або Півня, люблять спати або на спині, або на животі. Всі, народжені в інші години, зазвичай сплять на боці. Для визначення відповідності між годиною народження і звичним положенням для сну, слід поспостерігати за Сонцем. 

Переміщуючись протягом доби, воно «повертає» людини уві сні таким чином:
народжені під час Щура, з 23:00 до 1:00 люблять спати на спині, в Бику або в Тигрі (1:00 до 5:00) - на правому боці.
Якщо людина народилася в годину Кролика (5:00-7:00), вона зазвичай любить спати на животі.
Потім сплячий як би «продовжує обертатися» навколо своєї осі. Тобто, народжені в години Дракона і Змії (7:00-11:00), прагнуть спати на лівому боці.
У народжених на годину Коня (11:00-13:00), є звичка спати на спині, а у тих, хто народився в годину Кози або Мавпи (13:00-17:00) - знову на правому боці.
Народжені в годину Півня (17:00-19:00) як і в годину Кролика - сплять на животі.
Ті ж, хто народився в годину Свині або Собаки (19:00-23:00), сплять на лівій стороні.

Звичайно ж, будь-яка людина в певний момент може спати і на спині, і на животі, і на боці, і навіть обертатися уві сні, що вважається нормальним. Але зазвичай у кожного є улюблений спосіб заснути, переважне становище, в яке він прагне повернутися уві сні, про це і йдеться.

Правда, хоча всі фахівці з ба цзи визнають, що народжені в полудень і північ сплять на спині, далі іноді версії розходяться. Деякі вважають, що вищезазначений напрямок «переворотів», зі спини (якщо людина народилася в годину Щура) на правий бік, потім на живіт і далі, тобто, «обертання через правий бік» підходить тільки для чоловіків, а жінки, народжені під час бика або Тигра будуть спати на лівому боці, і далі «обертатися» вліво. Можливо, читачі зможуть підтвердити більшу поширеність того чи іншого підходу. Або ж, це може стати хорошою темою для дослідження британських вчених.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024