Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Ваш будинок - це дзеркальне відображення Вас і Вашого життя. За допомогою фен-шуй Ви можете змінити своє життя, змінивши простір навколо себе.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Будинок з хорошим фен-шуй заряджає людину енергією

Будинок з хорошим фен-шуй заряджає людину енергією

Ваш будинок - це дзеркальне відображення Вас і Вашого життя. Ви можете змінити своє життя, змінивши простір навколо себе.

Вплив природного ландшафту і архітектурної форми на емоційний стан людини є об'єктом численних сучасних досліджень в галузі архітектури та дизайну. Всі сходяться на думці, що між людиною і створеним ним штучним (в даному випадку архітектурним) середовищем відбувається постійний обмін інформацією. Ці дослідження багато в чому є відновленим знанням, так як ще з часів стародавніх цивілізацій люди спостерігали за навколишнім середовищем, небесними тілами, виявляли взаємозв'язки і задавалися питанням пошуку найкращого місця і форми спорудження будинку і заснування поселення.

Традиції будь-якої культури пов'язані з будинком - з тим, як будуються відносини в родині, як ведеться господарство, до звичаїв і свят. Навіть в мові зафіксована мудрість стародавнього будівництва. Це і є фен-шуй, тільки в кожній культурі це називається по-різному.

Людина проводить більшу частину свого часу в приміщенні і навколишній простір постійно впливає на емоції і поведінку людини, при цьому вплив виявляється непомітно і незалежно від бажання людини. Це вплив проникає глибоко на несвідомий рівень. Перебуваючи вдома, людина піддається впливу найбільше, так як прийшовши додому після робочого дня, психологічний захист автоматично вимикається і людина стає «вразливою». Мій будинок - моя фортеця, вдома і стіни допомагають - пам'ятаєте?

Людина не усвідомлює навколишнє середовище і не вловлює взаємозв'язку між тим місцем, в якому вона знаходиться і подіями в її житті. На жаль, така тенденція сучасного життя - ми біжимо за різними цілями і відриваємося від свого коріння, в тому числі від природи і від будинку.

Для того щоб успішно справлятися з динамічним ритмом життя і ефективно діяти у всіх сферах, нам необхідні не просто комфортні побутові умови, а й емоційна наповненість - які почуття, відчуття, настрій викликає у нас навколишній простір - пригнічує або підтримує нас? Наведу простий приклад з того, що ближче до тіла: в якому одязі Ви будете себе почувати впевнено і енергійно під час важливих переговорів - в діловому костюмі або в спортивному трико? Відповідь очевидна. Одяг дійсно впливає на нашу поведінку через емоції і відчуття, які він в нас викликає. Якщо на Вас дорогий костюм, який ідеально сидить по фігурі, виграшного для Вас кольору і фасону, то зміниться навіть Ваша постава - Ви будете по-іншому себе відчувати і вести, ніж коли Ви одягнете тілогрійку, гумові чоботи і шапку-вушанку. Одяг в даному випадку - це продовження Вас, як Ваша оболонка, а будинок - це та ж оболонка, тільки більш об'ємна і постійна.

У будинків, як у людей, є своя душа і своє обличчя, на якому відображається їх внутрішня сутність. (Олександр Дюма - батько)

Будинок з хорошим фен-шуй заряджає людину енергією, необхідною для досягнення її цілей і підсилює прихід можливостей. Всьому живому на землі необхідна енергія і умови для розвитку. Адже якщо немає струму і енергії, то звідки нам взяти сили для дій. Більш детально можете прочитати на сайті https://24-fengshui.com/horoshiy-fen-shuy-kvartiry_lru-p9-i20.html

Елітний будинок, дорогий ремонт і модний дизайн, на жаль, зовсім не означають хороший фен-шуй, так само як і фен-шуй не виключає красивого дизайну. Архітекторам та дизайнерам за великим рахунком все одно, де у Вас буде знаходитися головний вхід або санвузол, для них це просто коробка будівлі і поле для реалізації своїх творчих фантазій. Але з позиції фен-шуй для успіху мешканців важливі такі параметри як компасний напрямок фасаду будинку, навколишній ландшафт, розташування головного входу, місць виходу води, кухонної плити, ліжка, робочий стіл, планування в цілому. Все це складається в певну картину, яка буде проявлятися в житті людини.

Дуже часто доводиться бачити історії, коли після переїзду в нову довгоочікувану квартиру або будинок в житті людей відбуваються не самі радісні зміни - діти починають хворіти, подружжя не знаходять спільну мову, починаються складності з фінансами. І коли після фен-шуй аудиту розумієш, що навіть коригуваннями ситуацію не виправити, доводиться говорити клієнтам, що простіше змінити квартиру, а не чекати, коли проявиться весь її несприятливий потенціал.

Тому щоб заощадити на переїзді, переробці та коригуванні приміщень, намагайтеся провести фен-шуй аудит ДО вибору квартири або будівництва будинку і ДО ремонту. Набагато легше спочатку вибрати гармонійну квартиру або будинок, ніж намагатися коригувати.

У разі вже наявного житла нам доводиться працювати з деяким набором даностей: ландшафт, зовнішнє оточення, форма будинку, планування (несучі конструкції), точки виходу води і т.д. Якщо всередині ми ще можемо щось коригувати (хоча і не завжди це можливо), то вплинути на зовнішнє оточення і ландшафт ми вже не зможемо.

Спочатку ми будуємо будівлі, але потім будівлі формують нас. (Сер Вінстон Черчілль)

Максимальну кількість плюсів (до 80%) можна врахувати тільки при будівництві будинку з нуля, вибравши відповідну ділянку під будівництво, проект і планування будинку, розташування будинку на ділянці, місце в'їзду на ділянку і головного входу, розташування інших об'єктів на ділянці - лазні, ставка , барбекю. Багато хто забуває, що ділянка навколо будинку є природним продовженням будинку (як зовнішня кімната), а неправильне розташування об'єктів на ділянці може мати такі ж негативні наслідки, як і неправильне планування внутрішніх приміщень.

Окремо хотілося б сказати про річний фен-шуй аудит. Це не додаткова розкрутка клієнта на гроші, а необхідність, зумовлена ​​річними циклічними змінами енергій.

З початком нового року комбінації енергій у всіх секторах будинку змінюються, внаслідок чого буває необхідне їх коригування для посилення сприятливого впливу або нейтралізації негативних якостей.

Так як все тече, все змінюється - енергії простору також циклічно змінюються подібно зміні пір року. Це природа. Розрізняють цикли по 180 років, 60 років, 20 років, 12 років, 1 рік, 1 місяць і навіть 1 день і 2 години. Для цілей фен-шуй аудиту річні зміни енергій є найоптимальнішою величиною, тому для кожного року розраховуються свої сектора, в яких, наприклад, необхідне коригування простору або в яких не можна робити ремонт (проводити шумні роботи, порушувати цілісність стін). Нехтування цим фактором може привести до сумних наслідків.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024